Spící vetřelec

Spící vetřelec https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/418661/bmid_spici-vetrelec-b19-418661.jpg 5 43 8

Dobrosrdečná a věčně optimistická medvědice Brumla a škarohlídský králík Remcík jsou zase zpátky a s nimi i noví kamarádi! Jednoho krásného dne naruší zvířecím kamarádům letní idylku u jezera prazvláštní stvoření. Malá kulička je Brumle docela sympatická, ale podle jednoho věčně skuhrajícího králíka je to kriminálník všech kriminálníků. A ještě navíc neobyčejně opeřený! Zdá se, že se krásný den mění v ten nejhorší z nejhorších. Ale nebude to nakonec přesně naopak? Příběh o kráse přátelství, umění omluvit se a taky o tom, co se všechno svede jedno borůvkové hovínko.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Pikola

Attack of the Snack , 2018

TaLu
16.05.2022 5 z 5

Co to asi je?
Propána krále ona to je....!!!
Krásné ilustrace, vtipná a moudrá slova. Doufám, že se dětem bude tato série líbit alespoň z poloviny jak mě.
Příběh o tom, že soudit a odsoudit někoho jen na základě všeobecných informací rozhodně není správná cesta!
To vám je tak úžasná atmosféra. Autorům děkuji !

Marketplace
19.02.2022 5 z 5

Pěkné obrázky, hezký příběh, správná dvojka, vtipné a poučné. A jak je zmíněno o komentář níž - boží sova :-)

JaniisB
28.01.2022 5 z 5

Skvělá kniha a hlavně boží sova

lucakuca
04.04.2021 4 z 5

Příběh o přátelství, umění omluvit se... a taky o tom, co všechno svede jedno borůvkový hovínko. :-) :-)

FofrNožka
13.01.2021

Krásné. Skvělá knížka pro děti i dospěláky. Perfektně podané poučení, že omluvit se a přiznat svou chybu je vlastně stejně těžké jako vykašlat kámen. Ale ta úleva, která se dostaví je báááječná.
Nu, myslííííím žeeee jseeeem trhlaaaa rekoooodr :-)

blackoutzuzi
26.10.2020 5 z 5

Třetí díl o zvířecích kamarádech Brumlovi a Remcíkovi je, stejně jako předchozí dva díly, neuvěřitelně vtipný a milý příběh. Navíc není jenom to, ale malým čtenářům předává i ponaučení do života :) Za mě krásná dětská kniha o přátelství :)

Atlantis
03.01.2020 3 z 5

Zvláštní díl. Lehce rasistický, temný a hlavně spousta fekálního humoru. Oproti prvnímu dílu lehké zklamání.

aydam
11.10.2019 5 z 5

Další veselý příběh zakončený mravním ponaučením. Těším se na další.

Julian Gough
anglická, 1966