Nepřítel ve větvích

Nepřítel ve větvích https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407379/bmid_nepritel-ve-vetvich-IEK-407379.jpg 5 55 13

Dobrosrdečná a věčně optimistická medvědice Brumla a škarohlídský králík Remcík jsou opět tady a s nimi spousta legrace! Když přichází opravdové jaro, dovede být pěkně hlučné. Nebo ne? Že by tak příšerně pochrupovala Brumla? No jistěže! Remcík už má nervy zase napnuté jako struny. A k tomu všemu se zdá, že se kamarádům přistěhoval na nejbližší strom nový – neuvěřitelně hlučný – soused! Příběh o odvaze a o tom, že pro opravdové kamarádství se někdy musí vylézt až na strom! Kniha je určena pro děti od 5 let.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Příběhy
Vydáno: , Pikola

The Pest in the Nest , 2016

Knihomura
27.02.2023 5 z 5

Krásné počteničko.

SuslikB
24.05.2022 5 z 5

Serie zajímavých a "zábavných" dobrodužství. Přečteš jeden, další neobejdeš.

TaLu
16.05.2022 5 z 5

Objevit dětskou knihu, ve které se proplétá vtipný a moudrý text s kapkou poučení a špetkou vyučování a ještě navíc s naprosto jedinečnými obrázky, to vám je taková radost!
Tento díl jsem četla jako první a je možná tím nejkrásnějším ze série. Pohled z vrcholu stojí za to. Asi bychom na nějaký ten strom měli čas od času vylézt spolu s Brumlou.

Marketplace
25.01.2022 5 z 5

Pěkné obrázky, hezký příběh, správná dvojka, vtipné a poučné.

Varjohukka
26.09.2021 5 z 5

Další vtipné a milé dobrodružství dvou přátel medvědice Brumly a králíka Remcíka.

Litocha
04.03.2021 3 z 5

Kolem Brumly a Remcíka máme v knihovně docela velké haló, možná i proto jsem byla knížkou trochu zklamaná. Poučení na mě bylo až příliš doslovné a Remcík mě svým kverulantstvím neskutečně vytáčel. Ovšem pobavila mě jména postaviček. Synovi se ale knížka docela líbila.

Locika
14.12.2020 3 z 5

Za mě... ilustrace mnohem vyvedenější než text.

capricornus
10.07.2020 5 z 5

Když máte doma Remcala nebo Remcíka, dejte mu přečíst tuto knížečku! Třeba změní sebe... Krásná knížka s poučením a nejen pro nejmenší. Doporučuji všem věkovým kategoriím.

Gibis
22.05.2020 5 z 5

Medvědice Brumla a remcavý králík Remcík, to je správná dvojka, se kterou se opravdu pobavíte a děti lehce poučíte, ale myslím, že i dospělák se může zamyslet nad tím, jak přijímá hluk, třeba chrápání :) Nechyběla ani tentokrát želva Plouža a nová kamarádka žluna Klovína, ta jména jsou prostě kouzelná :)

lucakuca
16.03.2020 5 z 5

No vážně bomba! Poučná neuvěřitelně jemným způsobem. Padla mi brada až na kolena, a to jsem dospělák jak víno.

FofrNožka
12.02.2020 5 z 5

Rtuťovitý králík, "vždy nad věcí" medvědice a realistická žluna Klovína. :-) Jak jsem psala dříve, prostě jsem se zamilovala. Kniha by měla být povinně umístěna i v oddělení pro dospěláky. Když budete mít světa po krk, vlezte medvědovi na záda a nechejte se vynést do koruny stromu a uvidíte...

Verousek
30.09.2019 5 z 5

Nádherná kniha! Úžasné ilustrace, krásné vykreslené charaktery postav, kouzelný příběh. Kniha, při jejímž čtení se budou bavit nejen děti, ale i dospělí.

aydam
08.04.2019 4 z 5

… ale už mi ten negativistický Remcík lezl místy na nervy.

Julian Gough
anglická, 1966
2019  60%Spojení
2018  93%Nečekané přátelství
2019  91%Spící vetřelec
2019  90%Nepřítel ve větvích
2020  95%Mistr stavitel

Kniha Nepřítel ve větvích je v