Marjanka956 Marjanka956 komentáře u knih

Magnát z Kastilie Magnát z Kastilie Lynne Graham

Velmi dobrá kniha.
Četla jsem předchozí knihu z této řady (ophleliina zahrada) a kniha mě vůbec nezklamala a četla se velmi dobře.
Bude patřit mezi mé oblíbené.

31.03.2020 4 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Další oblíbená kniha.
Po přečtění první knihy od této autorky (Jako led) jsem chtěla zkusit další knihu od ní. Kniha mě nezklamala a moc jsem si ji oblíbila. Sice by někdo mohl říct že je to pro puberťáky, ale mě se líbí.

30.03.2020 5 z 5

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Film mě na tuhle knihu nalákal.
Nevěděla jsem napřed že film je podle knihy, ale když jsem ji náhodou našla napadlo mě si ji zkusit přečit. Vůbec mě nezklamala stejně jako film.
Dobrá kniha

30.03.2020 4 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Knihu jsem dostala jako dárek.
Neměla jsem moc očekávání, o to víc jsem byla překvapená.
Jakmile jsem se začetla nemohla jsem přesta (vždy když už jsem chtěla přestat, objevila se nějaká situace a chtěla vědět jak to dopadne).
Za mě velmi dobrá kniha

30.03.2020 5 z 5

Tak trochu jiná Tak trochu jiná Nina Berry

Knihu jsem dostala jako dárek k narozeninám.
Když jsem se do ni poprvé začetla nemohla jsem přestat (přečetla jsem ji za 2 večery). Uplně mě ten příběh pohltil.
Skvělá kniha

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Skvělá kniha
Viděla jsem napřed oba filmy, ale kniha se s filmy srovnat nedá. Nezklamala a byla jsem překvapená jak jsou některé ty situace v knize popsány (když jsem si je četla a představovala jsem jsi jak to vypadalo ve filmu - musela jsem se smát). Opět dobrá kniha

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Supr kniha.
Film jsem viděla dřív, ale i tak mě kniha nezklama. Bellinu situaci ji vůbec nezávidím (sama bych v taové situaci nechtěla být). Příběh Rosalie a Jaspera byl pro mě velmi překvapivý a vůbec jsem to nečekala (co je potkalo).

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Velmi dobrá kniha
Ze začátku jsem nechápala Jackobovo chování, ale nakonec se to rozuzlilo a urovnalo. Nevím komu fandit víc. Oba (Jackob i Edward) se mi libí a hodí k Belle

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Super kniha
Bellu mám moc ráda a oblíbila jsem si ji. Do Edwarda bych se také zamilovala. Sice jsem viděla napřed film a ten mě navnadil si přečíst knihu. Kniha mě nezklamala

30.03.2020 4 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Poslední díl.
Končně se rozhodne jestli zvítězí dobro či zlo. Konečný boj se blíží a nikdo si nemůže být jistý komu věřit. Harry se vydal na cestu kterou započal s Brumbálem a bere sebou své kamarády. podáří se mu vyhrát? Některých postav je mi strašně líto a přála bych si aby se jim to nestalo a bylo to jinak.

Kniha nezklamala
Harry má před sebou opět nelehký rok v Bradavicích. S Brumbálem se vydávají na cestu plnou nebezpečí, na jejimž konci odhalí tajemství lorda Voldemorta. Brumbála je mi líto a Snape upřímně nesnáším.

30.03.2020 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Velmi pěkná kniha.
Zatím pro mě nejstašidelnější díl Harryho. Bylo mi ho líto že mu nikdo nechce věřit a odstrukují ho od sebe, ale naštěstí měl dobré kamarady a ti mu pomohli.
Přišlo mi strašně lito Siriuse (že s Harrym neměl čas být déle)

30.03.2020 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Další skvělá kniha.
Moc jsem nechápala kdo to Harrymu provedl a hlavně proč. Bylo zajimavé zjistit ke konci kdo to udělal a komu pomáhal. Sedrika jemi hrozně líto.

Opět kniha nezklamala.
Další nelehký školní rok Harryho plný nástrah a nebezpečí.
Zjištění že mezi udajným padouchem a Harrym je spojitost bylo velmi překvapivé.

30.03.2020 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Opět dobrá kniha.
Chvílemi jsem měla o Harryho strach, ale doufala že to dobře dopadne.
Můj odhad na hlavního padoucha byl opět milný a odhalení kdo to byl mě překvapilo, protože bych to do té osoby neřekla.

30.03.2020 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Kniha velmi dobrá
Sice jsem dřive než jsem si to přečetla viděla film, ale i tak mě kniha nijak nezklamala.
Některé situace tam jsou jinak než ve filmu nebo uplně vynechány, o to víc mě kniha bavila.
Padoucha jsem odhadovala stejně, jako hlavní hrdinové a zjištění kdo to opravdu byl mě překvapilo.

Opheliina zahrada Opheliina zahrada Lynne Graham

Kniha se mi líbila.
Chvílema jsem nerozuměla tomu, jak se k sobě mohou tak chovat když se neznají. A doufala že to nakonec dobře dopadne. Doufám že hrdinka najde svou sestru.

30.03.2020 3 z 5