maličkán maličkán komentáře u knih

V náruči nepřítele V náruči nepřítele Mary Higgins Clark

Tak jako všechny knihy, které jsem četla od autorky, vynikající. Dobrý námět, napětí od začátku do konce, skvělý příběh. Doporučuji.

14.01.2018 5 z 5

Z lásky k vám Z lásky k vám Amanda Prowse

Zpočátku jsem myslela, že snad tu knihu odložím a nebudu číst. V nějakém momentě to ale přišlo a pak jsem hledala každou volnou chvilku a hltala stránku za stránkou. Vadilo mi, jak dlouho snášela Katy týrání, jaká se z ní stávala bezduchá troska, jak se nechala ponižovat vlastními dětmi. Tím víc jsem ji fandila v jejím novém životě, ale ukázalo se, že ani ten nebyl šťastný. Jsem ráda aspoň za ten konec.

09.01.2018 4 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Na začátku knihy jsem si říkala, co to je, co to ten Minier napsal (po takové vynikající sérii se Servazem), spíš asi pro mladší generaci, nějak mě to neupoutalo. Ale jak jsem se nořila dál a dál do děje, dostala kniha spád a ten konec mě dostal úplně. Nakonec hodnotím za 5 i když se mi rozjezd nelíbil.

06.01.2018 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Děj mě upoutal od začátku, trochu přehnané schopnosti Wintera, ale vůbec nevadilo. Skvěle se četlo, doporučuji tomu, kdo má rád thrillery.

29.12.2017 5 z 5

Andílek Andílek Mary Kubica

První moje kniha od autorky, ale nelituji. Po pomalejším rozjezdu to byla opravdu jízda. Závěr mě překvapil. Doporučuji.

26.12.2017 5 z 5

Tatínku, má ďábel oči jako maminka? Tatínku, má ďábel oči jako maminka? Martin Petiška

Takové oddechové povídky, knihu jsem četla hodně dlouho, jen při cestách do práce ve vlaku, pro večerní čtení by to pro mě byla ztráta času.

17.12.2017 2 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Nebyla špatná, rozhodně zajímavé téma, ale dávám přednost thrillerům či krimi, takže pro mě to to pravé nebylo.

17.12.2017 4 z 5

Lotosové blues Lotosové blues Kristina Ohlsson

Kniha se velmi dobře četla, jak už mi autorka předvedla v knize Nechtění. Čekala jsem na rozuzlení a to nepřišlo, tak se musím podívat po dalším dílu. Už se na něj těším.

04.12.2017 5 z 5

Nehoda Nehoda C. L. Taylor

Rozmýšlela jsem se mezi 4 a 5 hvězdičkami, ale nakonec jsem dala 5, četlo se velmi dobře i když se mi Lež líbila víc.

23.11.2017 5 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Velmi poutavá kniha, až ke konci, když přestala Minka vyprávět svůj příběh, tak už trochu zdlouhavé. Závěr překvapil.

15.11.2017 4 z 5

Případ Ewy Morenové Případ Ewy Morenové Håkan Nesser

Docela dobrá knížka, ale dle komentářů jsem od ní čekala víc. Byla moje první od autora, asi od něj zkusím
jiné dílo, nepíše špatně, ale nebyla mi moc sympatická
inspektorka Morenová se svým workoholismem. Konec tedy rozhodně překvapil.

07.11.2017 3 z 5

Otcovražda Otcovražda Carina Bergfeldt

Dobré čtení, nenudila jsem se.

30.10.2017 4 z 5

Zaklínač duší Zaklínač duší Sebastian Fitzek

Tato kniha mě naprosto zklamala.Dle anotace vypadala tak nadějně. Od Fitzeka jsem byla nadšená Sběratelem i Lovcem očí, i Izolovaný se mi líbil, ale toto byla slátanina na entou. Trošku jsem se začetla až na závěr knihy.

19.10.2017 2 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Jak jinak než 5 hvězdiček, další napínavý díl. Hltala jsem všechny 3 díly, ale když se zamyslím, který z nich se mi líbil nejvíc, tak Kruh. Už se těším na Zkurvenej příběh.

11.10.2017 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Tak mě se tedy líbila ještě víc než Mráz. Opravdu je zajímavé, že autor dokáže udržet čtenáře v napětí na tolika stránkách, člověku je až líto i po 600 stranách, že kniha končí. Jsem z Minierova stylu psaní nadšená. Začala jsem již číst Tmu a určitě budu shánět Zkurvenej příběh.

30.09.2017 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Jsem v rozpacích z těch různorodých komentářů. Za mě si tato kniha stříbrnou pečeť zaslouží. I přes jednoduchost mě udržovala stále v napětí, absolutně žádná hluchá místa, prostě strhující příběh plný zvratů, jak zní na obálce.Ten konec mě dostal, snad bude pokračování???

19.09.2017 5 z 5

Lež Lež C. L. Taylor

Velmi dobře se četla, i když mě mráz po zádech neběhal.
Zajímavé prolínání minulosti a přítomnosti. Nenudila jsem se ani chvilku. Určitě se podívám po dalších dílech autorky.

15.09.2017 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Moc jsem po této sérii toužila, tak jsem si nechala koupit od manžela k narozeninám celý box. První knihu mám za sebou a nemůžu hodnotit jinak než 5 hvězdičkami. Nečetla jsem moc francouzských autorů, ale Minier se mi prostě dostal pod kůži. Napínavé, strhující, perfektně vykreslené prostředí i postavy. Přesto , že má kniha přes 600 stran, jsem se ani chvíli nenudila, autor vás nutí otáčet stránky dál a dál. Konec zůstal otevřený pro pokračování, už se těším na Kruh.

12.09.2017 5 z 5

Nevinnost Nevinnost Stella Blómkvist

Nic moc, toto druhé dílo od autorky a již další číst nebudu.Takové neslané, nemastné, nemohu jejímu stylu přijít na chuť.

03.09.2017 2 z 5

Nechtění Nechtění Kristina Ohlsson

Byla jsem z knihy úplně nadšená, zase jsem objevila novou autorku, která mi perfektně sedne. Ani chvilku jsem se nenudila, moc dobře se četlo. Ani se mi nechce věřit, že je to autorčina prvotina. Hned budu shánět další její knihy.

15.08.2017 5 z 5