malazluta malazluta komentáře u knih

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Tento příběh má sice k realitě daleko, ale mě se moc líbil... taková pohádka pro dospělé.

18.06.2019 5 z 5

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Moje očekávání bylo poněkud vyšší než realita - a to u knih tohoto žánru moc velké očekávání nemám. Tento příběh mi prostě nesedl.

18.06.2019 3 z 5

Toto není nijak náročná kniha, hlavní hrdinové jsou velmi sympatičtí ... do knihy jsem se začetla s chutí a najednou se divila, že už je konec.

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Tento díl jsem přečetla jedním dechem... a takový konec jsem opravdu nečekala.

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Tolik napětí jsem od autorky ani nečekala... povedená kniha.

Topíme se v sobě Topíme se v sobě Jasinda Wilder

Pěkný příběh Beccy a Jasona.... ideální odpočinková kniha.

18.06.2019 4 z 5

Rozkoše léta Rozkoše léta Evie Hunter (p)

U této knihy jsem dospěla k závěru, že autorka není můj šálek kávy. Obě knihy, které jsem od ní četla mě nudily. A přiznejme si to, tématika BSMS je už poněkud vyčpělá.

18.06.2019 3 z 5

Rozkoše zimy Rozkoše zimy Evie Hunter (p)

Začátek dobrý, ale po zbytek knihy jsem se nudila.

Zrzka všem učaruje Zrzka všem učaruje Alice Clayton

Pěkné zakončení celé série.

Poslední výkřik Poslední výkřik Alice Clayton

Mě knihy A. Clayton prostě baví...

Pavučina z hedvábí Pavučina z hedvábí Sandra Brown

Pěkná kniha, místy zdlouhavá, ale na odreagování dobrá.

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Románek pro náctileté, kdybych spadala do této věkové kategorie, asi by se mi to líbilo víc.

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Závěr opravdu povedené série.

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Pěkné pokračování, už se těším na další díl.

Rychle a smyslně Rychle a smyslně Kristy Bromberg

Ono na této knize není zase nic tak přelomového... podobný příběh jsem četla v různých obměnách již několikrát. Tato knížka je čtivě napsaná, postavy zajímavé... takže proč ne. Myslím, že se k ní časem zase vrátím.

Božský milenec Božský milenec Christina Lauren

Líbí se mi tento příběh, kdy muže dobývá žena a kdy hlavní hrdina je vlastně suchar a ne dominantní bussinesman. Příjemná změna:-)

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Přečtete ji jedním dechem.... a to doslova, protože je opravdu krátká. Ale i na těch pár stranách je tolik krásných myšlenek, kolik jich mnohdy nenajdete v "bichli" co má 500 stran.

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Romantika a vtip... to je přesně ten správný koktejl, který mám na knížkách tohoto žánru ráda.

Červená lucerna Červená lucerna Graham Masterton

Další díl o komisařce Katie, tentokrát je téma nucelé prostituce a imigrace. Zajímavý příběh, opět patřičně brutální, ale přiznávám, že první dva díly se mi líbily o kousek víc.

18.06.2019 4 z 5

Vtipná sladká romantická kniha ... tento příběh mě baví a už se těším na třetí díl.