majuska88 majuska88 komentáře u knih

Pod vlivem Jupiteru Pod vlivem Jupiteru Gary D. Schmidt

SPOILER
Smutný příběh o domácím násilí, šikaně ve škole, nepochopení nadaných dětí okolím, o tom jak je potřeba se dětem věnovat, o hodně mladé lásce, pravým přátelství a oddanosti. Příběh se mi i přes ty těžkosti líbil, ale nečekala jsem až tak smutný konec. Kniha se mi dobře četla, je napsaná bez okolní omáčky.

23.03.2020 5 z 5

Mámou hravě Mámou hravě Martina Karásková

Kniha je plná nápadů, škoda, že jsem ji neobjevila dříve.

23.10.2020 5 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Příběh knihy mě okouzlil, četla jsem jedním dechem a na konci kniky ukáply slzy.

07.06.2020 5 z 5

Tajemství porodních bab Tajemství porodních bab Sally Hepworth

Tato kniha mě uchvátila.

17.07.2017 5 z 5

Pět jazyků lásky Pět jazyků lásky Gary Chapman

Dost věcí jsem si z knihy odnesla

14.09.2016 4 z 5

Den, kdy jsem se naučil žít Den, kdy jsem se naučil žít Laurent Gounelle

Myslela jsem si,že to bude super oddychová kniha na deku, ale kniha mě hodně překvapila, donutila mě se zamyslet nad životem :-)

14.09.2016 5 z 5

Buď v pogodě Buď v pogodě Sandra Pogodová

Kniha u které nepřemýšlíte jen se smějete. Přečteni jednhm dechem.

27.07.2021 3 z 5

Nová doba Nová doba Marie Lamballe (p)

Kniha se mi moc líbila. Je to sbírka příběhů během války. Těším se na další díl.

24.01.2021

Dcery strážce majáku Dcery strážce majáku Jean E. Pendziwol

Příběh knihy mě uchvátil. Konec byl složitější na pochopení, ale zase jsem ho nepředvídala již ve čtvrtce knihy. Ráda si knihu přečtu znova.

23.10.2020 5 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Už od cca 15 let oblíbená kniha, kterou jsem několikrát četla

Strom duchů Strom duchů Barbara Erskine

Po dlouhé době jsem sáhla od knih z červené knihovny po jiném žánru. Kniha po stopách rodinných tajemstvích se mi moc líbila. Přišla mi, ale zbytečně místy protahována a konec rychle ukončen.

14.07.2020 4 z 5

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

SPOILER - komentář obsahuje informace, které prozrazují část děje.

Kniha se mi velmi líbila, i když mě zarazila náhlá smrt Jima, kterou spisovatelka vyřešila manželské neshody. Kniha má hezký příběh plný dobrodružství, hledání sama sebe, lásky a sexuálního napětí. Knihu bych si klidně přečetla znova.

31.03.2020 5 z 5

Žij, dokud to jde Žij, dokud to jde Camille Pagán

Kniha mě do půlky moc nebavila. Hodně zapletený děj. Překvapil mě zvrat, kdy vypravěč vypráví příběh své dceři. Kniha končí dojemným a smutným koncem. Knihu nakonec hodnotím celkem pozitivně, ale znovu bych si jí nepřečetla.

21.03.2020 2 z 5

Než odejdeš Než odejdeš Clare Swatman

Právě jsem dočetla tuto knihu. Proudí ve mne emoce a smutek. Né smutek z knihy, ale smutek z příběhu. Kniha mě nadchla, četla jsem ji jedním dechem. Příběh mě donitil se zamyslet nad svým životem,vážit si chvíle s blízkými.. Doufám, že až se budi rozčilovat nad maličkostmi a hádat se doma, tak si na knihu vzpomenu.

05.03.2020 5 z 5

Mateřská, ale určitě ne dovolená Mateřská, ale určitě ne dovolená Julie Halpern

Kniha mě na první pohled zaujala. Cca do 1/3 jsem jí četla jedním dechem. Pak mě začala nudit a v 1/2 jsem nevěřila, že knihu dočtu. Nakonec jsem knihu početla,ale některé pasáže mě hodně nudili.

03.03.2020 2 z 5

Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Mámě - Jak mít šťastné miminko a nepicnout se z toho všeho Denisa Písaříková

Kniha je hezky zpracovaná. Stručná, přečtena za 1 den.

26.02.2020 3 z 5

Doporučuji, skvělá kniha k zamyšlení nad životem. Ostatně jako celý životní styl pana Duška

Tvarytmy Tvarytmy Pavlína Brzáková

17.07.2017 4 z 5

Jak získat lásku - Zasloužíte si lásku a dokážete ji k sobě přivábit Jak získat lásku - Zasloužíte si lásku a dokážete ji k sobě přivábit Carolyn Boyes

Kniha je moc pěkně zpracovaná (je to pastva pro oči), ráda se k ní vracím. V životě mi hodně pomohla.

17.07.2017 5 z 5

Uzdrav své tělo Uzdrav své tělo Louise L. Hay

Kniha kterou otevírám , když se u mne objeví jaké koliv zdrav. problémy

17.07.2017 3 z 5