Majulinek Majulinek komentáře u knih

Šašek a vévodkyně Šašek a vévodkyně Celia Rees

Podle mě tato kniha nebyla vůbec hrozná, dobře se četla. Spisovatelka dobře do děje zapasovala příběh Večer tříkrálový a Williama Shakespeara. Děj byl poutavý, plný dobrodružství. Já jsem třeba byla zvědavá, jak to dopadne a vůbec mě to nezklamalo.

08.01.2013 5 z 5

Paměti Marie Stuartovny Paměti Marie Stuartovny Carolly Erickson

Příběh o Marii Stuartovně jsem četla poprvé od této úžasné spisovatelky. Celá kniha byla plná dobrodružství. Člověk mohl cítit tu zášť, kterou Alžběta chovala vůči Marii. Prostě další famozní kniha od Carolly Erickson.

07.01.2013 5 z 5

Gejša Gejša Arthur Golden

Kniha má velmi silný příběh. Moc se mi líbila, jen ze začátku jsem měla trochu problém se začíst.

07.01.2013 4 z 5

Dívka za zrcadlem Dívka za zrcadlem Cecelia Ahern

Dobře se četly obě povídky, víc se mi líbila povídka Dívka za zrcadlem. Bylo to napínavé.

05.01.2013 4 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Zajímavý námět a super obálka, kniha se mi moc líbila.

04.11.2012 5 z 5

Historička Historička Elizabeth Kostova

Velmi překvapující, napínavá a dobrodružná kniha.

03.11.2012 5 z 5

Jana Jana April Lindner

Povedené moderní zpracování Jany Eyrové, velmi poutavé čtení.

29.10.2012 5 z 5

Rytíř Sedmi království Rytíř Sedmi království George R. R. Martin

Příběhy se mi líbily, jen kdyby to mělo pokračování. Tak snad se ho brzy dočkáme.

15.11.2014 5 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Joona Linna nezklamal. Bomba

07.11.2014 5 z 5

Smrtící vlna Smrtící vlna Philippa Gregory

Zajímavý příběh a námět. Čtivé, ale pro mě jsou rozhodně lepší historické romány - napří. Králova přízeň, Královský rozmar.

07.11.2014 4 z 5

Angelopolis Angelopolis Danielle Trussoni

Já si nemůžu pomoct, ale první díl byl prostě lepší a napínavější a čtivé. Mám pocit, že Angelopolis kromě toho, že byla hubenější a skončila hodně otevřeně, tak mi přišlo, že autorka tam pár scén jakoby vynechala, přeskakovala

07.11.2014 4 z 5

Očarovaná Očarovaná Sylvia Day

Tuto knihu jsem přečetla během chvilky v práci. Vůbec se mě to neoslovilo a malinko i zklamalo, myslela jsem si, že mě to zaujme po té co jsem si přečetla obálku. Rozhodně lepší byly knihy Obnažená, Spoutaná a Nezkrotná. Zatím nemám chuť číst další knihy od S.Day.

07.11.2014 2 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Úžasné! Tato kniha mě přímo nadchla. Velice čtivé a poutavé. Rozhodně za to stojí si přečíst další příběhy Joony Linny.

07.11.2014 5 z 5

Zajatá královna Zajatá královna Alison Weir

Miluji všechny knihy od Alison Weir. :)

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Byla to oddechová kniha, člověk na chvíli vypnul od svých starostí a strastí. Ale na druhou stranu mi nepřišla tak dobrá jako například Já a pan Darcy a Není přání jako přání.

Wolf Hall Wolf Hall Hilary Mantel

Velmi zajímavý námět použila spisovatelka, tím myslím téma Thomas Cromwell. Tato kniha se mi líbila, jen bylo občas obtížně její styl psaní.

22.02.2014 5 z 5

Král Jan / Jindřich VIII. / Básně / Sonety Král Jan / Jindřich VIII. / Básně / Sonety William Shakespeare

Jediné, co mohu napsat, že je to naprosto úchvatné :)

07.07.2013 5 z 5

Kde je ta holka? Kde je ta holka? Alexandra Potter

Charlotte potkala asi v tu pravou chvíli své mladší já. Díky tomu si uvědomila, že má změnit svůj život. Zábavné, úsměvné a pohodové počtení. :)

18.04.2013 5 z 5

Lady Susan / Watsonovci / Sanditon Lady Susan / Watsonovci / Sanditon Jane Austen

Také jsem četla jen Watsonovi a Sanditon. Velmi zajímavé počtení. Jen je škoda, že je to nedokončené. Rozhodně si budu muset přečíst trilogii Mladší sestra, ať mám trochu jasno :)

11.04.2013 4 z 5

Děti Marie Terezie Děti Marie Terezie Hanne Egghardt

Velmi zajímavá kniha o Marii Terezii a jejich dětech. Ale vůbec by nevadilo, kdyby tato kniha byla více rozepsána.

10.04.2013 5 z 5