majinka majinka komentáře u knih

Veselí Veselí Radka Třeštíková

Z knihy mám rozporuplné pocity... Na jednu stranu jsem se nemohla odtrhnout a líbila se mi, ale na druhou stranu mi neseděl styl jakým je napsána... A konec mě tedy naštval

12.07.2022 4 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Opět nezklamal, kniha luxusní! Do poslední stránky napínavé, strhující.... Prostě úžasné. Miluji jeho styl psaní

25.06.2022 5 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Z této knihy mám dost smíšené pocity... Ale nakonec to nebylo až tak hrozné jak se zprvu zdálo

11.11.2020 2 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Luxusní! Strašně dlouho jsem tu knihu odkládala, nějak se mi do ní nechtělo a pak jsem od 1. stránky věděla, že se nebudu moct odtrhnout dokud ji nedočtu. Akorát ten konec mě trochu naštval ????☹️

02.05.2020 5 z 5

13. komnata milenek 13. komnata milenek Tomáš Kristl

Příběh by nebyl špatný, ale styl psaní je děsný...

17.02.2020 2 z 5

Ostrov Svobody Ostrov Svobody Tomáš Kristl

Nevím proč, ale měla jsem pocit jako bych četla slabikář... Kniha za odpoledne přečtená, ale nezáživná

13.02.2020 2 z 5

Přeludy Přeludy Donald Passman

Pecka! Držela mě v napětí až do konce

13.02.2020 5 z 5

Na dně Na dně Megan Hart

Skvělá oddechovka. Kniha mě pohltila, super příběh, četla se úplně sama.

04.02.2020 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Čekala jsem klasickou erotiku, ale tahle kniha mě vážně překvapila. Byla jsem napnutá až do konce, co je jeho tajemství a nakonec jak to vše dopadne. Krásně se mi četla.

30.11.2019 5 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Začátek trochu nudný, ale pak se to zlomilo a nemohla jsem se odtrhnout. Napínavá až do konce!

24.11.2019 5 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Byla to dřina, ale konečně můžu říct, že jsem ji četla.

18.11.2019

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Výborné čtení. Byla jsem v napětí až do poslední stránky

22.10.2019 5 z 5

Nechci lásku nebeskou Nechci lásku nebeskou Catherine Bennetto

Musím říct, že jsem se začetla snad až ke konci knihy. Jinak mi přišla taková tuctová.

04.10.2019 3 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

I když skvěle čtivá jako předchozí díly, tak už lehce ztrácí šmrnc ????

25.08.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Zprvu jsem se nemohla začíst a pak už jsem se zase nemohla odtrhnout. Napínavý příběh až do konce.

07.08.2019 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Konečně nová kniha od "Lanczovky" ! Moc jsem se na ni těšila a nezklamala....

14.07.2019 5 z 5

Dvojitá svatba Dvojitá svatba Patricia Scanlan

Nikdy neodkládám nedočtenou knihu, ale tohle vážně nešlo.... Carol mě rozčilovala svojí tupostí natolik, že jsem to prostě musela v půlce odložit... Jinak ani nijak chytlavé, do čtení jsem se musela doslova nutit.

04.06.2019 odpad!

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Čekala jsem od té knihy víc. Ale když už jsem se začetla,tak celkem pěkná oddechovka.

12.04.2019 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Skvělá oddechovka... Jedním dechem

24.03.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Nezklamala... Jako vždy napínavá až do konce... Už se nemůžu dočkat dalšího dílu

24.03.2019 5 z 5