MahulenaK Online MahulenaK komentáře u knih

Příběhy Sherlocka Holmese Příběhy Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Návrat Sherlocka Holmese Návrat Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

23.09.2013 5 z 5

Dobrodružství Sherlocka Holmese Dobrodružství Sherlocka Holmese Arthur Conan Doyle

23.09.2013

Vnitřní kruh Vnitřní kruh Mari Jungstedt

Další fajn knížka od této autorky. Těším se na další, měla by prý vyjít v říjnu:-)

21.09.2013 4 z 5

Slavnost Johna Saturnalla Slavnost Johna Saturnalla Lawrence Norfolk

Úžasná knížka, fakt mě bavila od začátku do konce, některé pasáže byly sice trochu zdlouhavé, ale nevadí.

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Úplně jiná knížka než ty předešlé, dobrá, ale ty z Gottlandu mě baví víc...

16.09.2013 4 z 5

Podpis čtyř / The Sign of the Four Podpis čtyř / The Sign of the Four Arthur Conan Doyle

Sherlock Holmes. Bez komentáře :-)

Neviditelný Neviditelný Mari Jungstedt

Další skvělá knížka od MJ. Baví mě ten "ženský" rukopis.

16.09.2013 5 z 5

Jsme tady Jsme tady Jan Balabán

Povídky se čtou dobře, ale na mě byly moc depresivní. Nejsem si jistá, že si budu chtít přečíst nějakou další knížku od JB :-(

16.09.2013 2 z 5

Obchodník se smrtí Obchodník se smrtí Hugh Laurie

První půlka super, pak už jsem se začala trochu ztrácet v postavách i v ději, a knížku jsem dočetla jen proto, že se knížky dočítaj'.

16.09.2013 2 z 5

Rváč Rváč Niall Leonard

Tahle knížka mě moc bavila, ne moc krve, ne moc psycha, všeho tak akorát. Autor píše rozhodně mnohem líp než jeho žena:-)

13.07.2013 4 z 5

Této tiché noci Této tiché noci Mari Jungstedt

Super, hned jsem si zamluvila další knížku :-)

11.07.2013 4 z 5

Šíleně smutné povídky Šíleně smutné povídky Tereza Boučková

Povídky celkem fajn, ale pocit z celé knížky neutrální.

11.07.2013 2 z 5

Spi! Spi! Annelies Verbeke

Ze začátku to šlo, ale nějak jsem té knížce nepřišla na chuť :-(

11.07.2013 2 z 5

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Jak se dalo čekat, je to hodně čtivá knížka. Možná místy trochu rozvleklá. Trochu mě zklamal konec, autorka ho v podstatě vzala hodně zkrátka. Bylo sice zřejmé, jak jednotlivé postavy "dopadly", ale asi by se tomu závěru mohl nechat větší prostor. Jsem ale ráda, že jsem si ji půjčila z knihovny a nekupovala, protože za ty peníze to zase nestojí.

10.06.2013 3 z 5

Zkamenělá krev Zkamenělá krev Johan Theorin

Nemůžu si pomoct, dávám pět hvězdiček, Theorin mě fakt baví!

06.05.2013 5 z 5

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Moc pěkná knížka. Nejde /alespoň mě/ přečíst rychle.Bavila mě, ale šetřila jsem si ji. Některé pasáže bych klidně vynechala, ale celkově úžasný dojem. Rozhodně nepatří k těm, které přečtete a zapomente.

02.05.2013 4 z 5

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Knížka totálně o ničem. Sice jsem ji dočetla až do konce, ale bohužel z ní mám "nijaký" dojem. Trochu překvapivá ke konci, ale pak se to zase nějak zvrtlo. Spoustu situací nedotažených do konce a hlavně, dost naivní, takhle to v životě nefunguje.

28.04.2013 1 z 5