Madlenkačte Madlenkačte komentáře u knih

Rodokmen smrti Rodokmen smrti James Rollins (p)

Je to hodně akční napínavá knížka, autor mě ani na chvilku nenechal vydechnout. Super!!

22.09.2016 5 z 5

Malý vetřelec Malý vetřelec Sarah Waters

Kniha úplně o ničem, hrůza. Nejlepší bylo, že jsem si dr. Fraradaye představovala jako doktora ze "Slunce seno" takže mě to přirovnání občas během čtení pobavilo. Jinak ale hodně velká ztráta času. Teď zrovna čtu knihu nulové hodnoty "Zombie blondýny" a je o mnoho mnoho lepší :))

29.08.2016 2 z 5

Airnet Airnet Geoff Ryman

Je to srač.., nečtěte to. Já to s přemáháním zvládla do strany 103 a opravdu stačilo.

04.06.2016 1 z 5

Návnada Návnada Kent Messum

Nebýt těch nechutných feťáků, tak by to bylo super. Ale četlo se to dobře a rychle, vlastně to byl docela dobrý nápad od autora.

04.06.2016 3 z 5

Zásvětí Zásvětí Alexandra Adornetto

Nebavila mě tolik jako první díl, ale stálo to opět za přečtení. Jen ten Gabriel mi pořád vrtá hlavou - jestli to někdy rozjede s děvčetem :)

20.05.2016 5 z 5

Zář Zář Alexandra Adornetto

Vztah Bethany a Xaviera byl hodně přeslazený, také tam nebyla skoro žádná akce až na pár stránek na konci knihy. Ale nemůžu dát méně než 5 hvězd, protože se to krásně četlo a bylo to fakt sladký :) A Gabriel je největší fešák, jsem zvědavá, jestli se nechá od nějaké holky svést :)

16.05.2016 5 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Kniha mě pohltila od prvního okamžiku, bylo to super!!!

07.05.2016 5 z 5

Amazonie Amazonie James Rollins (p)

Bylo to super a hodně napínavé - takový Amazonský "avatar" a se šťastným koncem :)

02.05.2016 5 z 5

Červený vrch Červený vrch Jamie McGuire

Příběh mě úplně pohltil, přečetla jsem to během dvou dnů a bylo to super. Jako matka malé holčičky jsem moc přála Scarlet, aby se opět shledala se svými dcerami a plně jsem chápala co dělá a požívá. Všem moc doporučuji.

02.05.2016 5 z 5

Dvojí tvář Dvojí tvář Kathrin Lange

Rychle a jednoduše se to četlo a byl to hezký příběh.

31.03.2016 4 z 5

Fenomén Fenomén Marie Lu

O hodně moc lepší než první díl, mělo to pořádný grády. Jen ten konec - musela jsem zamáčknout slzu a zítra kupuji třetí díl!

28.03.2016 5 z 5

Motýlí křídla Motýlí křídla Veronika Bicker

Velmi rychle a snadno se to četlo - to jsem velmi uvítala, jelikož to nebyla dobrá kniha. Naivní dívka, parta chuligánů - nic pro mě.

17.03.2016 2 z 5

Krtek na návštěvě Krtek na návštěvě Kateřina Miler

Super, dcerka je nadšená :)

17.03.2016 5 z 5

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini

Hlavní hrdinka, ač patnáctiletá už by mohla mít rozum, je totálně hloupá a naivní - více věří cizímu chlapovi než vlastní matce. Už od začátku to bylo patrné a mě to celu dobu dost rozčilovalo. Ještě že měla tak málo stránek a četla se velmi rychle, jinak bych jí asi odložila. Za mě nedoporučuji - ale nejspíš jsem už na tyto knížky stará, mládeži se to bude asi líbit.

15.03.2016 2 z 5

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Celou knihu jsem úplně hltala, byla super. Celá trilogie byla vynikající!! Amy i Syna jsem si oblíbila, moc sem jim fandila. Jen od začátku mě velmi iritoval otec Amy, a jsem ráda, že to dopadlo tak jak to dopadlo. Asi si tuto trilogii budu muset přečíst znova, jak se mi to líbilo :)

14.03.2016 5 z 5

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

Bylo to super stejně jako první díl, přečteno jedním dechem, vše moc doporučuji!!

14.03.2016 5 z 5

Někdo se dívá Někdo se dívá Ulrike Rylance

Přečteno za jeden večer, super, doporučuji. Celou dobu jsem podezírala někoho jiného, opravdu velké překvapení.

08.03.2016 4 z 5

Omámení Omámení Jessica Shirvington

Bylo to o dost lepší než první díl, ale stejně žádná sláva. Rychle se to četlo, to jsem byla ráda, protože jsem se nemohla dočkat až začnu číst jiné knihy.

07.03.2016 3 z 5

Objetí Objetí Jessica Shirvington

Ještě že se ta kniha četla tak rychle, protože jsem se těšila, až jí budu mít přečtenou a začnu číst něco jiného.

04.03.2016 3 z 5

Krtek a Vánoce Krtek a Vánoce Hana Doskočilová

Dceru to hrozně baví, pořád to musím číst dokola. Krásné ilustrace i příběh.

02.03.2016 5 z 5