Milion sluncí

Milion sluncí

Celé UNIVERSUM je jedna velká lež. Když se to jeho obyvatelé dozvěděli, rozpoutal se chaos. Jsou to už tři měsíce, co Amy odpojila. Kam se podívá, všude stěny, už tři měsíce. Syn se ujal velení lodi a rozhodl se skoncovat s Phydusem a přestat svým lidem lhát. Jenže ani on nezná celou pravdu, a když spolu s Amy začínají zjišťovat,... celý text

Jsou to už tři měsíce, co Amy odpojila. Kam se podívá, všude stěny, už tři měsíce. Syn se ujal velení lodi a rozhodl se skoncovat s Phydusem a přestat svým lidem lhát. Jenže ani on nezná celou pravdu, a když spolu s Amy začínají zjišťovat, co všechno jim zatím zůstalo utajeno, je jasné, že mají před sebou dlouhou cestu, na níž si každý krok musí tvrdě vybojovat. Jak to bude dál s Lodí mezi hvězdami? méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/138210/milion-slunci-138210.jpg 4.4336

Loď mezi hvězdami (2.)

A Million Suns (2012)

Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, CooBoo

Napůlanděl

Kniha se četla pohodově…odpočinkově, ale i přesto jste otáčeli stránku za stránkou, abyste věděli jak to dopadne…Od začátku až do konce se něco děje…akce, napětí, strach, úmrtí a spousty dalšího…Kapitoly Amy jsou takové detektivní, plné napětí a kapitoly Syna jsou smutné, plné strachu…takové depresivní, ale i přesto mě tento druhý díl uchvátil ještě více než díl první.

kuntova.k

Ještě lepší než první díl. Totálně vás vtáhne do děje. Teď jen čekat, než dorazí třetí díl :D

Slugterra

Úžasný! Příběh jsem četla jedním dechen necelý den a už se nemohu dočkat až si přečtu 3 díl! :-D

notsohappyanny

Rozhodně nezklamala, velmi příjemná na večer.. :) Pokud autorka napíše nějaké další knihy tak maj rozhodně místo u mě v knihovničce.

Lokina

Tak tohle byla vesmírná jízda, jak se patří :-) Ještě lepší než první díl. Neuvěřitelně čtivé, poutavé, záhadné. Romantiky tam bylo tak akorát, aby vás po několika stránkách nezačala otravovat a nudit. Vůbec jsem netušila, kdo je vrah, příběh vás hezky držel v napětí až do samotného konce. Věřím, že poslední díl bude ještě peckovější a tak se hned na něj vrhnu ;-)

Veveruškaaa

Tuhle sérii jsem si zamilovala, nemohla jsem se dočkat až si tento díl přečtu.
Zase jsem neodhalila padoucha který, tam zabíjel nevinné.
Už se těším až zhltnu i ten 3. díl.
Bomba!!
Jsem i hodně zvědavá na Illuminae...

elisnovotna

Téhle knihy jsem se obávala, protože jsem si myslela, že to bude jen děj, aby nás zavedl k tomu, co se bude dít ve třetím díle, ale naopak! Ještě lepší než 1.díl. Pátrání mě strašně bavilo a vůbec se nedalo předpovídat, co se stane. Rozhodně u mě autorka zabodovala a mile mě překvapila

Veve721

Druhý díl si rozhodně zaslouží lepší hodnocení než první. I ten byl sice skvělý, ale Milion Skuncí lépe pracuje s charaktery lidí a i akční stránka příběhu byla mnohem nadupanější. Navíc všechny ty zvraty! Čtenář si nemůže ani na chvilku být jistý, Amy se Synem nás s sebou tahají od jedné záhady k ještě větší. Když už si myslíme, že je všechno v koncích, objeví se vždy nové možnosti, které by nás ani nenapadly. Jedním slovem: výborné. Určitě jedno z nejlepších sci-fi, které jsem zatím četla. ;) Více: http://supermixer.blog.cz/1702/s-lod-mezi-hvezdami-beth-revis

Adriana21
07.11.2016

Druhý díl se mi líbil snad ještě víc než ten první. Napínavý, zajímavý... prostě super. Už se těším na třetí díl :)

TerraNova
30.10.2016

Tak tenhle díl byl ještě lepší! :D Musím říct, že první polovina byla OPROTI té druhé nuda. :D Samozřejmě, to jsem v té chvíli, kdy jsem četla první polovinu, nevěděla, že ta druhá polovina bude ještě lepší. Takže za mě byli obě naprosto super. Hodně lidí píše, že se postavy chovali naivně, jenže podle mě se chovali reálně. Jako kdo by v téhle situaci věděl, co je správné a co ne? V šestnácti (sedmnácti) letech? No to pardon, ale podle mě maximálně jeden člověk z milionů. A ten konec? No pecka. Tohle mi nedá spát.

Kniha byla skvěla a pokud máte rádi Sci-fi (Fantasy), neváhejte. Taky bych řekla, že tohle už bylo, co se týče žánru Young Adults, o dost lepší. :) Alespoň v té druhé polovině. No a ty zvraty, to bylo moc pěkně promyšlený. :D Pecková Sci-fi kniha. Já ji nemám ani co vytknout. :)

Po dalším dílu určitě šáhnu, protože mi tyhle první dva díly uvízly v hlavě a můj mozek nebude spokojený, dokud tuhle trilogii i s její novelou nedočtu. :D

AnetaM
22.09.2016

Zajímavé, lepší než minuli díl... Dokonalé ale stále ne.

lulu28501
23.08.2016

Skvělé pokračování prvního dílo.
Victorii sem nevěřila věděla sem že je taková dívná :D ale u doktora sem to nečekala.
Strašně moc se těším na poslední díl zajmá mě co na té planetě vlastně bude (jestli tam něco bude)
Celou tuhle trilogii Loď mezi hvězdami doporučuji přečíst.

Jacinda
12.08.2016

pokračování se zmohlo na jednu hvězdu navíc. Trochu se bojím sem napsat vlastní názor, aby mi to zas nějaký inteligent nezařadil do diskuze. každopádně humanistická epidemie pokračuje dál. Syn a Amy opět nesympatičtí. Takhle to dopadá, když se svěří osudy lidí, mise, budoucnosti nové části lidstva do rukou šestnáctiletých pubertáků. Tam, kde by měl silný vůdce vést lidi dopředu ve jménu budoucnosti a živočišné přirozenosti, se naši hrdinové zabívají vlastními maníry, rozmary a sobeckými touhami. Navíc si ve svých rozhodnutích často protiřečí, což je vidět především v posledních 70 čtečkostranách, kdy oba prakticky obrátí svůj dosavadní přístup. Jejich naivní rozhodnutí vedla prakticky k destrukci celé lodi. Od začátku jsem četla knihu s cílem zjistit, zda se děj trochu vylepšil, i tak jsem ale třetinu knihyprolétla rychločtením. Příliš mnoho nudných rozvleklých pasáží o ničem. Na druhu stranu ale ocenuji velmi dobré vystižení vzpoury a chování lidí. Pokud vás chování davu rozčilovalo, tak takhle se moji milí zlatí chovají lidé. At žije demokracie. Jinak také opakuji, že myšlenka a příběh jsou skvělé. Škoda toho stupidního dětského chování a nelogičností.

Aredhelka
02.08.2016

Velmi zajímavá a jednoduchá kniha, která se dokáže zalíbit :) Rozhodně ji doporučuji dospívajícím dívkám, které mají zálibu v sci-fi a fantasy světě.

VWDarkness
31.07.2016

Fantastická Sci-fi krimoška! :) Musím říct, že konec mě vážně dostal. Nemůžu se dočkat až si přečtu poslední díl!

milunka21
02.07.2016

Skvělé pokračování prvního dílu s dost blbým koncem :-D ještě že mam už třetí díl doma :-D

Laputika_3
22.06.2016

Jo, tohle miluju. Nechápu jak se autorce povedlo vymyslet takové zvraty, jak jí to vůbec napadlo? Obrovské plus je přemýšlení postav. To bylo tak krásně reálné. Konečně někdo, komu se povedlo vytvořit charakter který se chová podle jeho vlastních názorů, které nezmění když se to jen tak hodí. Prostě to bylo... Úža. Jsem jen zvědavá, jak šílený bude závěrečný díl :D

simi28
28.03.2016

Kniha se mi líbila víc než první díl. Bylo tam mnohem víc zvratů a myslím si, že je propracovanější. Už se nemůžu dočkat posledního dílu.

Madlenkačte
14.03.2016

Bylo to super stejně jako první díl, přečteno jedním dechem, vše moc doporučuji!!

Sofi2912
27.02.2016

Stejně jako první díl nezklamala. Řekla bych, že byla ještě o trochu lepší než první díl. Dozvěděli jsme se tam spoustu nových věci. Kniha byla i napínavá, když Amy hledala indicie, byla jsem vždy napjatá a čekala jsem co najde a jaké to bude tajemství. Opět hodnotím 5*, ale kdyby to šlo dala bych i víc.

Jakahol
02.02.2016

Kniha mě rozhodně nezklamala. Líbila se mi o i o trochu víc než první díl. Bylo tu pár nečekaných zvratů, akce i nějaké to napětí. Skvěle se četla ale stejně nemůžu dát pět hvězdiček. Hlavní postavy mě totiž často dost rozčilovaly svými názory nebo jednáním a párkrát se tam opakovalo to samé dokola. Přesto knihu hodnotím velice kladně a hned otviram další díl.

Rosse
09.01.2016

Skvěle napsané *.* bylo zde dost akce i všeho ostatního a už se nemůžu dočkat jak otevřu poslední díl, který mi leží na poličce. Žádné spoilery ani nic jsem si nečetla, takže absolutně netuším jak serie dopadne, ale jsem zvědavá jestli se jim na zem podaří pristat a nebo ne. A hlavně pokud ano, tak co tam bude. I když mám v hlavě jisté pochybnosti a myslím si, že se zase všechno nějak pokazí.

No nechám se překvapit :-)

Roselunda 1928
18.11.2015

Fakt nevím, jestli to bylo úžasnoucnější než první díl. Něco tam bylo i přehnané. Ale pár nečekaných zvratů tam bylo, četlo se to rychle, postavy byly příjemné a Syn a Amy jsou sladcí.

Shira27
05.11.2015

Pozor, může obsahovat spoilery!

Opět příjemná oddechovka.
Na této sérii mě baví, jak je všechno takové detektivní. Jak Amy hledá Orionovy indicie mě vždy neskutečně baví. Akce je tam více než v prvním díle, ale dovolím si říct, že poslední díl (podle anotace) bude XAKRU akční! :-D
I toho románku tam bylo více, ale stejně jsem ho tam nevnímala. Jo dali si pusu, ale ani Amy ani Syn tam nic podrobnějšího nevyprávěli.
Docela mě udivilo, že i když na lodi vypukl nehorázný chaos, Syn stále čerpadlo na Phydus nechtěl používat.
Co nejdříve se vrhnu na třetí závěrečný díl a musím říct, že se vážně těším, co je na nové Zemi čeká! :-)

Kessetra
15.06.2015

Je to velmi čtivá knížka. Hledání indicií je rozhodně napínavé a příběh má logiku. Oceňuji, že se tam stále něco děje a druhý díl není pouze vycpávkou mezi jedničkou a trojkou.

klarinka9974
20.05.2015

Stejně skvělý díl jako ten první. Je napínavý a prolévá se zde víc krve. Ale konečně se dostanou tam kam celou dobu letí. Musím si přečíst i ten třetí díl :)

little-dream
21.04.2015

Na začátek musím podotknout, že tohle je ta nejúžasnější obálka, co jsem v životě viděla! ♥
Naživo je ještě stokrát hezčí! :D

Co se týče příběhu, tak jsme tu měli novou zápletku, kterou jsem tentokrát neměla šanci odhalit, protože autorka postoupila o level výš a má pro nás šifry a utajené vzkazy a pozor - i jeden výlet do vesmíru! :D
Universum vždycky zůstane v mém srdci ♥

Sam.Mischell
03.12.2014

tenhle díl je mnohem napínavější než předchozí, ale jednička také měla svoje kouzlo..

warca
28.10.2014

Tenhle díl se mi možná líbil o trošičku víc než předchozí. Už se nemůžu dočkat 3.

ElisR1
11.08.2014

Do druhého dílu jsem se začetla podstatně rychleji než do prvního. Děj byl méně předvídatelný a byl i o něco lepší. Příběh je plný napětí a rozhodně naláká na další díl.

spaceopera

Beth Revis