Maarty Maarty komentáře u knih

Kniha mne zaujala přebalem, ale po přečtení zdejších recenzí jsem od ní moc neočekávala.O to příjemněji jsem byla překvapena! Moc se mi líbila atmosféra příběhu, o krásných fotografiích nemluvě. Čtivé, trochu tajemné a určitě velmi osvěžující prvotina. Těším se na další díl. .

11.05.2017 4 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Námět je zajímavý, ale já jsem se bohužel nezačetla.Přelouskala jsem půlku a knihu odkládam ...nehodnotím.

28.03.2017

Vila na Sadové Vila na Sadové Richard Sklář

Příběh je nutné brát s nadhledem. Já jsem se výborně bavila od první stránky až do konce.

21.06.2016 4 z 5

Láska v Provenci Láska v Provenci Bridget Asher (p)

Ráda si občas přečtu nenáročnou romantiku a na tuhle knížku jsem se docela těšila .Bohužel po sedmdesáti stránkách jsem to vzdala.Děj v podstatě žádný, jen nudné "bla bla bla"... ztráta času.

30.04.2015 odpad!

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Nenáročné, čtivé,s né zas tak nečekaným koncem. Trochu mi to připomínalo Zoufalé manželky.Ale líbilo, fajn oddechovka .

01.01.2023 3 z 5

Čas odejít Čas odejít Jodi Picoult

První třetina knihy lákala ke čtení.V polovině už jsem se přemáhala, ale stále ještě hořela jiskřička zvědavosti,jak že to teda bylo a jinou knihu jsem po ruce neměla. Dočetla jsem,ale ten konec se vážně nepovedl.

11.05.2020 2 z 5

Útěk Útěk Peter May

Skvělé!

03.08.2018 5 z 5

Hedvábná stezka Hedvábná stezka Colin Falconer (p)

Falconer je můj oblíbenec a ani tahle kniha nezklamala.

03.08.2018 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Po zdejších komentářích se mi do knihy moc nechtělo, ale když už byla doma...Jsem velmi příjemně překvapena!Příběh do sebe perfektně zapadal a s orientací v postavách problém nebyl.Rozhodně doporučuji.

28.02.2018 4 z 5

Na věky věků Na věky věků Ken Follett

Kniha byla příjemným čtením na dovolenou, ale stejné nedšení, jako u "Pilířú" se nedostavilo.K přečtení doporučuji, jen od toho moc neočekávejte,pak se vám líbit bude ;-)

20.01.2016 3 z 5

Lovec draků Lovec draků Khaled Hosseini

Líbilo,moc.Není co víc dodat.

16.06.2015 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Kniha se četla dobře a líbila se mi.Ale rozhodně to pro mne nebyla taková bomba, jak všichni říkají, ale asi to bude tím,že je určena mladším čtenářům..

04.05.2015 3 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Pokud od knihy čekáte variaci na Shakespeara, pak ano.Za mne bych tomu teda tak stopadesát stran ubrala, ale nebylo to špatné.Poukud ale o začátku doufáte, že někde vykoukne Harry Hole,budete zklamáni, protože tahle "Nesbøvka" je úplně jiný šálek kávy.

17.06.2018 3 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Dostala dvě šance (dvě proto, že jsem si ji z nepochopitelného důvodu měla potřebu koupit) a pokaždé jsem ji po pár stránkách odložila. Pokud na téhle knize NĚCO je,tak já jsem to bohužel neobjevila.

23.11.2017 odpad!

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Mám za sebou 87 stránek a zatím dobrý,rozhodně mám chuť číst dál.

28.08.2015 3 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Taková "jednohubka", neurazí, ale ani nenadchne.

05.05.2015 2 z 5

Zběsilost Zběsilost Colin Falconer (p)

Jsem nadšená!

30.04.2015 5 z 5