Maarty Maarty komentáře u knih

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Již zde bylo řečeno vše.Jedna z nejlepších a nejsilnějších knih, co jsem kdy četla.

21.05.2021 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Líbilo moc. Měla jsem náladu na nenáročnou romantiku s happy endem a tenhle příběh naprosto splnil mé očekávání. Milé,čtivé,sladké a romantické až na půdu :-D

08.07.2020 5 z 5

...a bude hůř ...a bude hůř Jan Pelc

Poprvé jsem četla knihu tak v sedmnácti a byla jsem z knihy nadšená, bylo to tenkrát prostě NĚCO! Olin byl tehdy pro mně frajer,co se toho nebojí.
Teď po letech jsem zvládla sotva půlku,fakt se to nedá. Asi je to tím, že jsem dospěla, vyzrála a snad i dostala trochu víc rozumu. Olin se vymezuje proti systému,ale pro mě je to jen alkoholik a flákač.Otázka ale je, k čemu bych tíhla v té době já sama,těžko říct. Knihu hodnotím půl na půl, dílo je to zajímavé, mně už ale tak nějak míjí.

01.03.2019 3 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

Neeeee..Jako že konec?Teď??
Nutně potřebuji další díl!

14.07.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Za mě průměrná detektivka,která nijak zvlášť nenadchne, ale když je zrovna po ruce,tak proč ne.Kniha byla celkem čtivě napsaná,ale děj mi přišel málo propracovaný a fádní.

29.07.2019 3 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nejlepší kniha, jakou jsem za dlouhou dobu četla.

10.04.2018 5 z 5

Dům U Tří borovic Dům U Tří borovic Hana Marie Körnerová (p)

Super "romanťárna";-) Nenáročné, předvídatelné, ale přesně to jsem očekávala a po předešlých knihách potřebovala.Idealní na letní lenošení. Knihu jsem zhltla na třikrát. Doporučuji milovníkům červené knihovny i těm, co potřebují oddech.

30.07.2021 5 z 5

Děti nikoho Děti nikoho Hana Hindráková

Děti nikoho jsem přečetla za jediný den, nešlo se odtrhnout! Ale čekala jsem něco úplně jiného,asi že půjde autorka víc do hloubky problematiky a příběh bude reálnější .Chvílemi to byla trochu červená knihovna ,celé se mi to zdálo dost naivní a styl autorky jednoduchý.I přes to bych knihu doporučila, bavila mne a těším se na další :-)

30.12.2017 4 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Nebylo to úplně špatné, ale předchozí knihy této dvojice byly (více či méně) lepší.Stalker je takový průměrný, chvílemi trošku nudný a rozuzlení mi připadalo dost přitažené za vlasy.Snad se další příběh vydaří lépe.

08.10.2015 3 z 5

Pilíře země Pilíře země Ken Follett

Pilíře země byl můj první román od tohoto autora a jsem nadšena.Do příběhu jsem se ponořila od první kapitoly a i když je kniha dost obsáhlá,ani na chvíli nenudila a určitě sáhnu i po volném pokračování.

27.05.2015 5 z 5

Lars útočí Lars útočí Daniel Gris

Lars mě fakt baví:)

15.03.2021 5 z 5

Venuše ze zátoky Venuše ze zátoky Dominik Dán

Perfektní jako vždy.

03.09.2019 5 z 5

Pán ohně Pán ohně Peter May

Nechápu, proč tu má tahle kniha tak nízké hodnocení. May je výborný vypravěč, každá kniha je jiná a všechny, co jsem doteď přečetla, jsou skvělé. Pána ohně nevyjímaje. Těším se na další příběhy čínské série!

20.08.2018 4 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Je to neuvěřitelné, co všechno je člověk schopen přežít a neztratit víru.Tento,a podobné příběhy (bohužel je jich víc než dost) by měli patřit k povinné četbě.Ale pokud mám hodnotit knihu jako takovou, tak je to průměr,vyprávění paní Věry by jistě zasloužilo lepší zpracování.

31.10.2017 3 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Od Jojo jsem přečetla Než jsem tě poznala a Poslední dopis od tvé lásky a obě knihy se mi líbily moc.Ovšem toto bylo zklamání. Dost jednoduchý,lehce předvídatelný příběh, ze kterého jsem cítila, jako by si autorka říkala,"Něco rychle napíšu, hlavně ať to vydělává ".

15.08.2016 2 z 5

Quo vadis? Quo vadis? Henryk Sienkiewicz

Poprvé jsem četla asi v 16-ti letech a moc se mi líbila. Podruhé o deset let později a byla jsem nadšená.Nyní se na ni opět chystám a už se těším.

24.06.2015 5 z 5

Misery Misery Stephen King

Zatím můj nejoblíbenější King.

04.05.2015 5 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

U Kinga to mam tak pul na pul, neco libi a neco zas mene.Mou nejoblibenejsi byla dosud Misery.Ted jsou na prvnim miste dve:)Dallas 63 rozhodne doporucuji!

29.10.2014 5 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Na knihu jsem narazila úplnou náhodou. Naštěstí! Je skvělá, doporučuji.

19.01.2021 5 z 5

Cigaretka na dva ťahy Cigaretka na dva ťahy Dominik Dán

Za mně jedna z nejlepších autorových knih.

22.02.2019 5 z 5