Lvíček835 Lvíček835 komentáře u knih

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Tak tohle byla vážně jízda od začátku až do konce drsná a drastická vážně jsem to nečekala prostě Wow

08.04.2022 5 z 5

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Další SUPER kniha od Sebastiana Fitzka přečtená za 2 dny nemohla jsem se odtrhnout a konec, no prostě jsem zírala s pusou do kořán a ne jen konec prostě celá kniha .Tenhle spisovatel vážně umí psát prostě SUPER SUPER SUPER

22.06.2022 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Přečetla jsem ji za dva dny.Čekala jsem hodně ale bylo to ještě lepší.Nemohla jsem se od knihy odtrhnout byla prostě dokonalá,ale stalo se my že jsem si i pobrečela po celkovém přečtení si člověk hned váží všeho toho co má

21.05.2021 5 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

Překrásný příběh lásky dva hlavní hrdinové jsou promě nezapomenutelní,ráda si ji někdy přečtu znova

11.05.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Tak tady utý jsem brečela asi nejvíc, a dál už to psát nebudu, protože bych se zase rozbrečela.Tak moc mě tahle kniha dostala, Colleen Hoover jen tak dál.

28.11.2023 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Tak tohle byla naprosto dokonalá kniha, a víc už psát nebudu,protože to se nedá jen tak vyjádřit slovy. Musíte si jí přečíst sami a pak pochopíte a nebo budete mít jiný názor než já to už je na vás.

18.11.2023 5 z 5

Hrad ve Skotsku Hrad ve Skotsku Julie Caplin

Dnes dočteno. Kniha se mi líbila,mám hrozně ráda zimní a vánoční atmosféru,teda v knihách...
Takže za mě doporučuji,Julie Caplinová je prostě nej.

11.02.2023 5 z 5

Pacient Pacient Sebastian Fitzek

Budu se opakovat vážně úžasný spisovatel,kéž by bylo více takových.Kniha prostě byla další pecka, a omlouvám se za zpoždění hodnocení knih.Nestíhám to psát.Knih je prostě hrozně moc,a psát ke každé knize komentář si musí člověk srovnat v hlavě

15.09.2022 5 z 5

Malý život Malý život Hanya Yanagihara

Knihu jsem četla fakt dlouho ale nelituji toho,kniha se mi hrozně moc líbila ale na tohle musí mít člověk hroší kůži to co se tam opčas dělo ale byla fakt ůžasná to musím uznat

18.12.2020 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

Zajímavý příběh čekala jsem normální thriller ale to co to bylo jsem vážně nečekala a byla jsem hodně překvapena,nečekala jsem že mě tak chytne a nápad s boty to jsem fakt koukala jako blázen, bylo to jinačí než běžný thriller ale zato fakt pecka.Hrozně se mi tahle kniha líbila.

18.04.2023 4 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Úžasná srdcervoucí kniha o jedné lásce které není přáno. Hrozně se mi líbila, jsem zvědavá jaký bude film i když dávám přednost KNIZE než filmu, ale po knize se chci na něj podívat, jsem asi jediná která ten film ještě neviděla.

24.03.2023 5 z 5

Zemřu o Vánocích Zemřu o Vánocích Tammy Cohen (p)

Super kniha,dá se říct psycho od začátku do konce.A jak to bylo před koncem tak to jsem vážně měla pusu do kořán,úplně se to obrátilo a dál to rozvíjet nebudu pokud jste ji ještě nečetli.Musíte si na knihu udělat vlastní názor.

23.09.2022 5 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Vážně pěkná kniha určitě ji budu mít v paměti hodně hodně dlouho moc se mi líbyla a postavy ty budu mít před sebou ještě hodně dlouho ÚŽASNÉ

25.06.2022 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Julie Caplin opět nezklamala kniha byla skvělá

28.04.2022 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Tak tohle jsem vážně nečekala čekala jsem nějakou slaďárnu ale to co se vtý knize všechno dělo tak to bylo fakt na psychiku už jsem četla drsnější knihy ale tohle fakt bylo trochu moc, čekáte nějakou slaďárnu a pak přijde tohle tak to bylo fakt něco,ale to si musíte přečíst sami

23.11.2023 5 z 5

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Kniha se mi líbila příběh mě nadchl a líbil se mi od začátku až do konce bylo to jako bych četla pravý životopis hoolivůdské hvězdy,dokázala mě i trochu rozplakat Evelyn se mi jako hlavní hrdinka líbila sice je pravda že byla někdy bezcitná a sobecká, kdo dneska není ale tu skutečnou lásku kterou měla k určité osobě jsem jí měla ráda.A.hlavně lásku ke svému dítěti.

25.07.2023 5 z 5

Únikovka Únikovka Marc Meller

Tak tohle byla jízda od začátku do konce, fakt napínavá kniha. super super super byla to vážně pecka více takových knih

01.11.2022 5 z 5

Balíček Balíček Sebastian Fitzek

První kniha od autora byla to pecka.Sice jsem ji četla asi cca před dvěma lety ale nějaké úryvky jsi pamatuji

15.09.2022 5 z 5

Zachraň Jacka Zachraň Jacka Gareth Crocker

Skvělá kniha kdybych mohla dát více hvězdiček rozhodně je dám. Silný příběh mezi psem a člověkem,příběh je místy drsný takže se člověk který miluje zvířata se neubrání slzám

10.06.2022 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Kniha má nádhernou obálku a příběh se mi strašně líbil mám ráda když jsou v knihách hory sníh chaty a pod..jsem asi výjimka ale za mě byla KNIHA SUPER

03.05.2022 5 z 5