luzajickova luzajickova komentáře u knih

Láska a tetování Láska a tetování J. D. Hawkins

Děj se četl celkem rychle :)
Nelíbilo se mi co Ashin otec udělal..
Teo je zlatíčkoo ♥

29.09.2019 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Knížka mě bavila♥
I když ze začátku byl nezvyk že to vyprávěl kluk a ne holka jako je to obvykle..
Ale to se mi na tom líbilo bylo to jiné než ostatní knihy Iana sem naprosto zbožňovala♥
Dohazovači S.R.O. byl velice dobrý nápad takovou knihu sem ještě NIKDY nečetla..
Lex jak se furt hádal s Gabi mě taky bavilo.. :D
Oddechova a zabavna kniha můžu DOPORUČIT!♥
..... RACHEL VAN DYKEN je opravdu skvělá spisovatelka její styl psaní mě zaujal a četl se opravdu rychle a příjemně kéž by těch knih bylo více přeložených ....

20.09.2019 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

♥Hardin a Tessa♥
Autorku Annu Todd sem si strašně oblíbila a díky ní jsem začala číst knihy jelikož sem narazila na After jako film na youtube..
Film na knihu rozhodně nemá.. kniha se četla velice rychle a příjemně..

10.09.2019 5 z 5

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

L.J. Shen po delší době - ano, trvalo mi dlouho, než jsem se k tomu konečně dokopala. Zalíbily se mi anotace, ale nikdy jsem tento příběh nečetla, až doteď. Shen poznámky různých postav jsou psané tak, aby jste pochopili, že nejsou tak zlí, jak se zdá. Přeci jen i padouch má srdce, i když to občas u některých postav nevypadalo. Poznámky Shen tomu dávají nádech a pochopení, že to není tak zlé, jak se zdá. I přes to mi některé postavy lezly nehorázně na nervy! Obzvlášť Mallachy se choval jako idiot a občas mi přišlo, že je to naprostý psychopat, jaké věci prováděl a jak se choval. Rory tam bylo celkem v pohodě, nemohla za nic z toho, co se tam dělo. Ta jizva - vůbec jsem nečekala, že to bude mít takový spád a bude to takové... jako jo, myslela sem si, že to bude mít souvislost s jejím otcem, ale toto bylo opravdu moc. Rory matka udělala špatné, ale i dobré věci, hlavně to dělala proto, že chtěla Rory chránit, a to se dá pochopit, i když to, co dělala, nebylo vůbec hezké. Kathleen mi naprosto lezla na nervy! Calluma komentovat nebudu, ale myslela sem si to správně, jaký bude. Některé poznámky byly vtipné a rozesmály mě, například (kráva, ubrousek). No, nebylo to lehké čtení, obzvlášť kvůli veškerému tajemství, co tam bylo.

30.08.2023 3 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Moc se mi libí námět na romantickou linku Bodyguard a klientka. Kniha mě ihned zaujala, i když mi možná trochu chyběli názvy kapitol, místo toho byli jen jména, ale nevadí, nakonec sem si zvykla. Ryan a Ivy, no co k nim napsat, to jejich první, druhé a třetí setkání mě dostalo, umírala jsem smíchy jak moc trapné to bylo setkání, ale nejen trapné i vtipné, tedy pro mě, a třešinkou na dortu bylo to, jak si Ryan spletl aligátora a užovku, no to mě extra dostalo. Z Alexe sem měla divný pocit, ale nakonec překvapil a byl skvělý kamarád pro Ivy, to samé Jeff, byl skvělou oporou Ivy, ale vlastně i nakonec pro Ryana. Celou dobu co sem hltala každičký kousek příběhu, jsem si říkala co to má Ivy za rodiče, který se zajímají jen o prachy a kdy se jim konečně postaví. Harry byl užasný otec pro Ryana, i když si to nemyslel, Ryan ho měl opravdu rád. Nějaké to drámo se samozřejmě událo a někdo na to doplatil bohužel. Bála sem se, že příběh zůstane otevřený nakonec mě překvapila autorka a zakončila to krásně. Ivy a Ryan mi přirostli k srdci, jsem zvědavá na druhý díl, který by měl být o nových postavách jménem Silver a Prescott.

06.03.2023 5 z 5

Sny v nás Sny v nás Anna Savas

Již druhá kniha od této autorky a opět nezklamala, příběh se mi moc líbil, byl dost odlišný od předchozího příběhu. Julian byl takový jak sem si ho tak nějak představovala již v prvním díle, ale sem ráda za tento příběh, alespoň jsme poznali jaký Julian skutečně je, proč se tak chová, co za tím stojí a hlavně že má srdce ze zlata. Lily byla zlatíčko, obávala sem se, že její sestra bude mrcha, ale naštěstí sem se spletla a dost si jí oblíbila. Líbilo se mi, jak se Julian o Lily staral, měl o ni starost, a pak také ty jejich hádky nebo spíše špičkování. Lily je malá, takže chudák nedosáhla na hrnek, co byl vysoko, no Julian dělal naschvály, bavilo mě to moc. Už se těším na třetí knihu, která bude o Jamiem a no to se nechte překvapit, ale myslím, že je již jasné, kdo se stane hlavní postavou toho příběhu. Myslím, že to třetím dílem končí, jelikož z party není už nikdo o kom by se dalo psát. Určitě se k této serii někdy moc ráda vrátím.

06.03.2023 5 z 5

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

Anna Savas není až tak známá autorka, alespoň já jí neznala. Tohle je její první kniha, která u nás byla přeložená a je opravdu skvělá, zamilovala sem si ji. Ikdyž musím přiznat, že ze začátku jsem měla problém se začíst, byla to pro mě nuda a nevěděla jsem, zda pokračovat. Nakonec jsem ráda, že jsem četla dál, jelikož mě ten příběh chytl a jsem ráda za to, jak skončil. Tess a Cole si byli svým způsobem podobní, ikdyž Tessa to měla v dětství o dost horší než Cole, ale i tak měli něco trochu společného. Richard se mi absolutně nezamlouval už od začátku...
O April jsem nevěděla, co si mám myslet, v jednu chvíli vypadala jako ta špatná, poté opět, že je ok a takto stále dokola. Pak jsem přišla na to, že byla jen ovlivňována. V tomto příběhu je přesně ukazáno, jak dokáže strach ovlivnit člověka a jakým dokáže být zlem. Každopádně, příběh byl zajímavý a čtivý, určitě si přečtu druhý díl, který nemám páru o kom bude, ale mohl by být o Julianovi alias spolubydlící a kámoš Cola a nějaké té holce.

03.08.2022 5 z 5

Šíleně bohatý Šíleně bohatý Kylie Scott

Popravdě ani nevím kde začít. Od Kylie jsem četla serii Stage Dive, která se mi líbila a hezky četla až tedy na Jimmyho, kterého jsem si moc neoblíbila, každopádně tento příběh je o něčem jiném.. Kniha se četla příjemně, akorát mi trochu víc vadil charakter Becka jakožto hlavní postavy, o které příběh je. Chování měl dobré nebo alespoň mi přišlo fajn, než jsem došla k tomu, proč to tak je a co za tím vším stojí. Becka otec byl prostě blbec, což je ještě slabé slovo, ale nechci být sprostá. Nakonec si mě ale získal ke konci tím, jak se opravdu snažil vše napravit. Alice mi přišla častokrát až moc naivní, já bych upřímně nějaké věci nepřekousla. Ale jak to zase některým lidem natřela ve smetánce bylo skvělé. Penny se mi zamlouvala ihned od začátku. Ethan byl občas idiot, ale on za to tak nějak nemohl, dělal pouze co ho otec naučil, jakožto vlastně všichni sourozenci, i přesto si mě získal. Emma byla ze začátku taková zvláštní, nakonec mě svým určitým způsobem zaujala. Henry byl nejmladší z celé smetánky, ale byl to super prostě puberťák. U Rachel jakožto matka Emm a Ethana jsem se obávala, ale mile mě překvapila. Kdo se mi ale zamlouval úplně nejvíce byl Matiás, který byl skvělý a sympaťák. V některých částech jsem se i zasmála, ale to bylo spíše ze začátku, kdy to vše začalo. Příběh byl zábavný, prostě taková zazobaná smetánka. Každopádně kniha je slabší než ty co jsem od Kylie zatím četla a řekla bych, že se kniha liší i stylem psaní, samozřejmě nesmím zapomenout jak mě štval styl, jak šly scény hned po sobě (např: byli v ložnici a pak najednou někde jedou pryč). Hodně mi to vadí a nemám ráda, když to není oddělené, ale každý to má jinak. Příběh mě sice nadchl a byl zajimavý, ale nedosahuje to k plnému počtu.

13.04.2022 3 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Ještě teď se vzpamatovávám.. tato kniha byla smutná... chvílemi také vtipná bavila mě i když sem probrečela kousek kvůli bráchovi Huntera a vše kolem toho.. ta nemoc o které autorka píše je zákeřná né každý by jí zvládl (já bych to asi taky nedala) a samozřejmě vzácná jenže to prostě nešlo asi sem fakt strašná citlivka... Izzy takové zlatíčko.. Garett ten se vyskytoval sice málo ale i tak mi nepadl do oka... Anna a její manžel krásná podpora Nat a Huntera.. Nat mi hned sedla za to Hunter no klasika namyšlený děvkař ale i tak sem si ho oblíbila..

04.03.2021 5 z 5

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

(SPOILER) MOŽNÁ MENŠÍ SPOILER!
Ehmm no co napsat tak asi začnu s tím že toto je první kniha od České autorky co sem se kdy odhodlala přečíst.. a celkem mě děsí psát recenze když mi to ani nejde ale co už zkusit to můžu :D... Mei mě chvílemi štvala hlavně byla trochu i sobecká..
Ava si mě získala v podstatě hned moc se těším na 2 díl a doufám že bude také tak zábavný jako byl tento... Travis no tomu sem fandila s Mei a pak byla chvíli naštvaná že spolu nebudou Jinak sem to tušila! Ale pak si mě Liam získal a byla sem ráda za Liama... Bonusovka za mě byla stejně nejlepší! kniha byla také skvělá zabavná oddechová ale na Bonusovku to prostě nemá! U té jsem opravdu nemohla.. D

07.01.2021 4 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Penelope Ward patří k mým oblíbeným autorkám píše samé krásné knihy teda alespoň mě se její styl psaní líbí a čte se hezky a rychle...
Amber a Chaning byl to krásný vztah mezi nimi hlavně už to jak se navzájem podporovali.. Ale co mě zarazilo byl ten Gentleman 9 bylo od Chaninga strašně pěkné jak Amber chrání a chce zároveň.. To co napsala a myslela si že píše Gentlemanu 9 byl trochu trapas ale je dobře že mu to napsala aniž by věděla že píše někomu jinému :) Chaning když se jí přiznal a řekl pravdu bylo to od něj opravdu krásné.. Aspoň si uvědomil co k Amber cítí i když si to nechtěl připustit. :)
Rory? No tak o tom můžu napsat jediné a to je to že sem ho moc neměla ráda pak mě ho bylo líto když sem se dočetla co opravdu stojí za rozchodem Amber a Roryho.. Ale i tak sem byla v teamu CHANING ♥ Jinak to ani nešlo.

23.11.2020 5 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Opět jsem se usvědčila že je tahle serie naprosto užasná ♥
Brooke Remy,Mel Grey a teď Pan a Kenna ♥
Konečně jsem pochopila proč se Pandora chovala tak jak se chovala a vše mi dává mnohem větší smysl.. Myslela sem si že Kenna bude parchant ale mýlila sem se hodně mě překvapil a opět nemůžu říct nic špatného o této knize zamilovala sem si jí strašně moc... Matka Pandory hmmm :/ nevím moc se mi nezamlouvala od začátku ale asi toho co udělala vážně lituje.. Jax a Lex Tak ty jsem milovala taky uplné zlatíčkaaa♥♥ Kolikrát mi ukápla i slza hlavně na konci ♥ Ta chemie mezi Pan a Kennou se nedala nevidět chtěli se a to bylo jasné a dost viditelné... Mám radost že se tam i když jen na chvili ale objevili Brooke Remy a Mel a Grey ♥
Já k téhle serii vážně už nevím co psát napsala sem snad vše co šlo a nemám slov prostě to milujuuu a nechápu jak jsem mohla tuhle serii tak strašně dlouho odkládat... :D Rozhodně se těším na Brooke sestřenici Reese a Mavericka ale mám pocit už teď že to bude bomba a pořádná jízda...

05.10.2020 5 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Tohle byla opravdu jízda!
Miluju too...tuhle serii naprosto miluju.. zaujala mě strašně moc
Nejdřív mě naprosto dostaly Brooke a Remy a teď Melanie a Greyson..
Pane bože to je tak užasná serie!! ♥
Melanie se vůbec nechovala namyšleně chovala se jako obyčejná dívka což dokazuje že každá blondýna není opravdu blbá jak se říká.. nikdy sem tomu nevěřila i když sem říkala že sem obarvená blondýna jak moc sem blbá samozřejmě ze srandy :D Teď když sem dočetla příběh Melanie a Greysona mám pocity smíšené samozřejmě sem brečela u některých scén a někdy sem byla tak naštvaná na Greysonova otce to co udělal bylo odporné.. a Greye bratr Wyatt ten mě zklamal i když mi intuice říkala že nebude takový jak sem si myslela.. Derek a C.C. naprosto sem se do nich zamilovala..♥♥
Občas mě dostali hlášky Greye například.. Když řekne něco Derek a Grey ho plácne a řekne ať se Mel omluví.. :D (Kdo četl pochopí snad jak to myslím a která hláška to je).
Nevím co napsat na tuhle knížku ale vím jistě že se k téhle serii někdy vrátím je to naprostá bomba miluju ji♥
Myslela jsem si že bude o něco slabší než Brooke a Remy ale ne je skvěláá nemohla jsem se od knihy odtrhnout .. a to nemám moc v lásce drasťáky jestli se to dá tak nazvat :D

01.10.2020 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Tento díl mě bavil a zaujal o něco méně než Mal a Anne♥
Davida bych chvilkama spíš na začátku uškrtila..
Ev♥ zlatíčko to samé Mal♥ to jeho Evvie a nebo Nevěstinkoo mě strašně bavilo Mal mě v každém díle nejvíc rozesměje mám ho strašně ráda a jsem ráda že se ukazuje v každém díle♥
Tenhle díl samozřejmě taky doporučuji :)

15.10.2019 4 z 5

Pravidla touhy Pravidla touhy Rachel Van Dyken

Knížka mě bavila stejně jako první díl♥
Lexe sem si zamilovala stejně jako v prvním díle Iana♥
Lex jak se furt hádal s Gabi mě strašně bavilo celkově ten jejich vztah mě bavil :)
Oddechova a zabavna kniha můžu DOPORUČIT!♥

23.09.2019 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

♥Hardin a Tessa♥
Autorku Annu Todd sem si strašně oblíbila a díky ní jsem začala číst knihy
Kniha se četla velice rychle a příjemně... Určitě někdy zase přečtu jelikož je to moje jedna z nejoblibenějších serii♥

10.09.2019 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Toto je moje druhá kniha od Penelope no tak se pustíme do recenze které mi opravdu moc nejdou... Asi bych začala tím že sem kvůli knize nespala prostě sem celou noc až do rána byla vzhůru nemohla sem se od čtení odtrhnout to se mi dlouho nestalo.. První čast knihy mě upoutala a líbila se mi pak samozřejmě konec druhé části ta byla také perfektní.. Jen mě štvalo jak Gavin byl s Payge hrozně mi to lezlo na nervy a pak jak dlouho trvalo než se dal Gavin dohromady s Raven přišlo mi to moc zdlouhavé... Gavina sem si zamilovala ihned to samé Raven.. Renata - Raven matka? ta byla skvělá akorát mě ukápla slza když sem se dozvěděla co jí je... Weldon ten si mě získal až v druhé časti knihy v první časti mi lezl na nervy a Ruth? No o té se ani vyjadřovat nebudu ve zkratce semetrika která musela mít vše pod kontrolou a také jí samozřejmě peníze vlezli do hlavy proto to byla taková mstivá potvora.. Já si nejsem jistá či dát 4 nebo 5 hvězdiček..

08.01.2021 4 z 5

Hvězdný šéf Hvězdný šéf J. D. Hawkins

J.D.HAWKINS Je talentovaný spisovatel ♥
Moc se mi líbí jeho styl psaní ráda si přečtu jeho knihy...
Někdy se znovu určitě k této knize a k ostatním ráda vrátím :)
Cole a Willow spolu prostě zlatí ♥
Cole mě překvapil za to jak se zachoval a pomohl♥
Popravdě Tony mě štval chvílema.. to samé Leo
Ellie jak podporovala svojí sestru to bylo roztomilé♥
Cole jak se choval a pomáhal Chloe bylo milé a roztomilé♥
♥Asha♥Ellie♥Michelle♥Martin♥Chloe♥

Oddechovka doporučuji za jeden večer přečteno :)

09.02.2020 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

!!! POZOR MOŽNÁ OBSAHUJE SPOILER !!!
Elle Kennedy patří mezi mé oblíbené♥ ale popravdě k téhle sérii sem se dokopávala dlouho nevím nějak mě to nelákalo jenže to sem si nečetla ani anotaci jak mile se řeklo Papírová Princezna tak sem odmítla číst ale jak mile sem si přečetla ANOTACI strašně mě to zaujalo a vůbec nelituju že sem jí četla :) je skvělá nevím či se těším na 3 díl ale nijak zrovna moc se mi do něho nechce jelikož už zhruba vím co se tam stane..
♥Ella♥Reed♥East♥Val♥Callum♥Sawyer♥Seb♥Lauren♥Wade
Reed a Ella jsou spolu prostě sladcí ♥
Eastna sem si strašně oblíbila choval se k Elle jako opravdový brácha♥ (ale občas bych mu za to jeho chování jednu majzla)
Val a Wade ♥ jak já bych chtěla aby byli spolu :/ jsou spolu zlatííí jenže Wade je děvkař no a Val chce vážný vztah takže z toho asi nic nebude no uvidíme :)
Dvojčaata byli také fajn Callum se choval strašně mile a nejstarší syn (Gideon) ten se mi moc ze začátku nezamlouval ale tak nějak sem si na něho pak už zvykla.. (stejně se tam moc neukazoval)
Brooke ta se chovala strašně bestie jedna z prominutím... a Dina totéž.. Dinu nenávidím už od začátku mám k ní odpor..
Ehmm Steve.. tak to sem nečekala.. každopádně už teď ho nemám ráda..!!
Doporučuji přečíst jako oddechovka je to strašně fajn))

06.02.2020 5 z 5

Dash & Lily: Kniha přání Dash & Lily: Kniha přání Rachel Cohn

Kniha byla fajn
Dax a Lily mě bavily ♥
jen mě trošku naštval konec jak to skončilo..
Chtělo to trochu prodloužit ale jinak super oddechovka
Ovšem nemužu napsat že bych ji nějak extra doporučovala.
Každemu se líbí něco jiného :) takže jak chcete

03.01.2020 4 z 5