Lukeronka Lukeronka komentáře u knih

Popravčí Popravčí Chris Carter

Drastické ale velmi čtivé, střídání kapitol - každá z jiného úhlu pohledu a každou jsem dočítala s tím, že už chci pokračovat dál... Taková ta série, kterou jsem četla v kuse (v té době asi 6 vydaných knih) a neměla jsem potřebu měnit autora. Rozhodně jsem se nenudila. Pachatel vždycky naprosto překvapí ale mile (ne jako u jiných knih, kde je to sice někdo nepředvídaný, ale totálně nezajímavý).

20.08.2020

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Posloucháno jako audiokniha a bylo to skvělé, po dlouhé době profesionálně a příjemně načtená knížka. Knížka mě překvapila, nečekala jsem, že bude až tak skvělá, za mě se vyrovná i autorům jako Bryndza, Kepler, Carter... Super zápletka, zajímavé postavy, originální nápad.

18.01.2021 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Super, po delší době se vracím k Bryndzovi a jsem nadšená, po X přečtených detektivkách mezi tím je prostě poznat, že je toto o třídu výš... :) Hned jdu na další díl i přes to, že mě tu čeká např. nový Kepler nebo Carter a to už je co říct!

04.01.2021 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Zklamání.. nechápu, že kolem toho ve své době bylo takové halo.. Kdybych to neposlouchala během nudných cest autem jako audiknihu, asi bych to ani nedočetla, takhle to v kolonách bylo lepší než nic... ale ničím mě to nenadchlo, aspoň konec byl takový, že to nebylo úplně zbytečné čtení, ale jinak... Další knihu autorky si určitě nepřečtu.

18.11.2020 2 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Konečně knížka, na kterou jsem se těšila podle vzhledu obálky a pak mě nezklamala - poslední dobou byl problém takovou najít. Za mě skvělá detektivka se sympatickými vyšetřovateli, zajímavý případ a rozuzlení, čtivé, napínavé, silný příběh, u kterého se mi nestalo, že bych si nepamatovala, o čem jsem četla po týdenní pauze od čtení. Už se těším na další díl, za mě TOP!
Jediná malá výtka je, že jsme se možná až moc brzy dozvěděli pachatele, ale to je detail, na konec to bylo zachráněno vysvětlením celého případu.

08.10.2020 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Tyhle zápletky spojující minulost a současnost mě moc baví a v kombinaci se super čtivou detektivou se Servazem to bylo top čtení. Už se těším na další díl!

25.09.2020 5 z 5

Oběť Oběť James Carol

Na to, že jsem sérii kupovala za pár kaček v levných knihách jsem byla naprosto překvapená tím, jak je výborná! Skvělý hlavní hrdina se zajímavou minulostí, kterou využívá pro řešení případů a zajímavé informace z oblasti psychiatrie. Za mě pecka za pár kaček, kterou mohu všem jen doporučit.

Lazar Lazar Lars Kepler

Série, která je na nejvyšších příčkách mého seznamu oblíbených knih. Nikdy nezklame, na rozdíl od jiných sérií je každý další díl stejně dobrý, jako ten předchozí. Doporučuji číst od prvního dílu, zde je příběh už více orientovaný na osobní život hlavního detektiva.

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

20.08.2020

Byla to tichá dívka Byla to tichá dívka Michele Campbell

Od knížky jsem moc nečekala a pak mě velmi mile překvapila.. celou dobu nevíte, která ze sester zemře a každou kapitolu si myslíte něco jiného. Měla jsem trochu problém, že se mi sestry pletly a musela jsem si ujasňovat, která je která, ale postupně jsem si zvykla a příjemně se to četlo.

20.08.2020 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Prvních 30 kapitol jsem poslouchala jako audioknihu a přišlo mi to málo strašidelné - ale chybou byla právě asi audio verze, protože když jsem dočítala dalších 14 kapitol knižně, docela strašidelné to bylo. Příběh se mi celkově moc líbil, zajímavé rozuzlení, čtivě napsané. Vyloženě horor, ze kterého bych neusnula to není, ale po tmě sama doma koukat do zrcadla chvíli nebudu :)

02.10.2020 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

21.08.2020 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Sympatická dvojice, Mia si trochu napravila reputaci, v prvním díle mi byla zezačátku trochu nesympatická. Četlo se to rychle, zápletka promyšlená, občas trošku vyumělkované rozhovory, ale jinak super čtení.

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Knížka se opět dobře četla a nemám jí co vytknout. Snad je to, že tak nějak zapadne námětem mezi ty tuny knih, co teď vycházejí. Nicméně se chystám na další díly, kniha rozhodně nezklamala.

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Wow, tak to byla pecka! Skvělý nápad, originální námět, pořád napínavé, žádná hluchá nudná místa, zvraty, a ten konec! Za mě super!

09.10.2020 5 z 5

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

21.08.2020 5 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Skvělá četba, taková ta kniha, kterou přečtete a víte, že si koupíte i ty další. Mělo to něco navíc, což je občas v té záplavě severské krimi vytvořit.