luckomar luckomar komentáře u knih

Velká kuchařka Čech a Moravy Velká kuchařka Čech a Moravy Roman Vaněk

Skvělá kuchařka

10.04.2020 5 z 5

Zimní oheň Zimní oheň Anders de la Motte

Až moc ponuré prostředí a dost dlouhé. Konec byl překvapující, jak ostatní píšou, ale od druhé třetiny jsem četla už jen přímou řeč protože toho bylo moc

08.04.2020 3 z 5

Zvíře: Příběh o klukovi, který promluvil Zvíře: Příběh o klukovi, který promluvil Torey L. Hayden (p)

Mne to zase až tolik nevzalo, ale bude to tím, že srovnávám se spratkem.

27.03.2020

Boh plače potichu II. Boh plače potichu II. Hana Repová

Zapletený romantický, dojemný, příběh.

03.02.2020 4 z 5

Bůh pláče potichu Bůh pláče potichu Hana Repová

Vcelku jiná romarťárna. Vlastně jednou i rozbrečela. Jen mě štve že je na pokračování... Ale mám oba díly a jdu na To! ;)

30.01.2020 4 z 5

Unesená Unesená Mo Hayder

Docela napínavá detektivka. Oceňuji krátké kapitoly. Kniha se tak čte opravdu svižně. Zklamání nastalo, když jsem v 1/3 zjistila kdo je únosce,ale nerikam, že to každý musí taky prokouknout. ;)

20.01.2020 3 z 5

Tichá vůně slov Tichá vůně slov František Novotný

Hezké básně

15.10.2019 3 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Pokračování smrtky...kniha, která mě hodně překvapila a bavila. Těším se na další ;)

28.06.2019 4 z 5

Chovejte se jako kočka Chovejte se jako kočka Stéphane Garnier

Hezká oddychovka. Člověk si možná něco uvědomí, možná něco změní a možná se nechá jen trochu obohatit. :)

07.01.2019 3 z 5

Kočky útočí Kočky útočí Sarah Andersen

Já tyto komiksy prostě zbožňuji :)

20.10.2018 5 z 5

Slepičí polévka pro milovníky koček Slepičí polévka pro milovníky koček Jack Canfield

Krátké příběhy o kočkách. Někdy hezké, někdy smutné, někdy nijaké ... jak už to tak u knihy povídek bývá. Jako oddychovka dobré.

22.08.2018 2 z 5

Žaloba Žaloba Bandi

To, že se něco takového někde děje je samozřejmě fascinující a smutné. Člověk jako kdyby četl něco z dávné minulosti. Každopádně kniha není tak vypovídající jako kniha Není co závidět, kterou tedy doporučuji víc ;)

25.07.2018 3 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Kniha se četla velmi rychle. Dopomohly tomu krátké kapitoly. :) Příběh zajímavý a konec překvapivý a zajímavý. Bavila

30.05.2018 4 z 5

Tajemství jógy Tajemství jógy Jennie Bittleston

Kniha dokonale popisuje původ jógy a i pozice. Co ale oceňuji nejvíce, je jak hezky jsou v knize vyobrazené chyby, kterým by se mělo při cvičení vyvarovat. Musím říct, že mě tato kniha posunula v józe o něco dál. Knih o józe je na trhu spousta a ne zrovna lehce se vybírá ta pravá. Musím přiznat, že jsem nejprve šla podle vzhledu, ale když jsem otevřela, byla jsem překvapená, jak hezky jsou vyobrazené právě ty chyby, které často dělám.

28.03.2018 5 z 5

Nová doba porodní Nová doba porodní Vlastimil Marek

Jsem toho názoru, že je to kniha dobrá pro ženy v těhotenství, které se chtějí uklidnit a upřesnit si co vlastně chtějí absolvovat u porodu. Čte se hezky.. Je tam mnoho AHA a Wau informací. Na druhou stranu je z knihy trochu cítit odpor k porodům v porodnicich. Jinak pěkná kniha!

07.03.2018 4 z 5

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Kniha je psaná hezky. Je to úplně jiný styl ale mě prostě přišlo, že se v ději nic moc neděje. Stále dokola zajimali ženy a soudili. Měla jsem problém knihu dočíst.

03.03.2018 2 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Mne kniha nezaujala a jednoduše jsem jí nebyla schopná dočíst. Asi jsem divný tvor, když vidím to hodnocení.

22.11.2017 2 z 5

Citový život zvířat Citový život zvířat Peter Wohlleben

Kniha není špatná, ale měla jsem dojem,že se pořád dokola bavíme o těch samých zvířatech. Celkové shrnutí je pozitivní, protože jsem se dozvěděla nové věci a kniha je sympaticky rozdělená do krátkých kapitol.

15.08.2017 3 z 5

Prsatý muž a zloděj příběhů Prsatý muž a zloděj příběhů Josef Formánek

Nemohu dát víc hvězdiček, a to přesto, že tato kniha donutila moji osobu k mnoha pocitům. K pláči, zlosti, lítosti i soucitu.

05.07.2017 3 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Napínavá četba. Na posledních listech jsem dýchala za hrdinku.

17.05.2017 3 z 5