Boh plače potichu II.

Boh plače potichu II. https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/389134/bmid_boh-place-potichu-ii-mcA-389134.jpg 4 74 17

Bůh pláče potichu série

< 2. díl

Tam kde láska zanecháva slzy, priateľstvo dokáže vyčariť úsmev na perách. Anna sa zo všetkých síl snaží vyrovnať s bolestnou skutočnosťou, ktorá nečakane zasiahne do jej a Everettovho života. Oporou v ťažkých chvíľach je jej Stela, priateľka, akú by si želala mať každá z nás a Everettov najlepší priateľ Philip. Do vzájomne poprepletaných osudov štyroch hlavných hrdinov však vstupujú city a ich priateľstvo musí čeliť realite života. Anna, Stela, Everett a Philip sú ale pevne odhodlaní zotrvať spolu. Dojímavý dvojdielny román zo súčasnosti o ľuďoch, ktorých navždy spojilo neviditeľné puto pevného priateľstva je úprimnou spoveďou o tom, že na to, aby sme boli v živote šťastní, musíme vedieť predovšetkým dávať.... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Meridiano-press

Boh place potichu 2 , 2018

Make20
16.12.2022 1 z 5

Stejně slabý jako první díl. :(

pavlašt
08.07.2022 2 z 5

Lepší než první díl, ale není to můj šálek čaje. Taková červená knihovna bez hlubšího děje.

evik2710
24.10.2021 4 z 5

Krásná kniha přečteno za 1 den super

fruitbueno
22.10.2021 3 z 5

O malý fous lepší než první díl.

Allla9
22.05.2021 4 z 5

Jako v každém správném románu pro ženy - dobro zvítězí a zlo je potrestáno. Dobře se četlo.

Benovo
16.05.2021

Kniha je napsaná velmi příjemným a čtivým stylem. Bohužel trvalo hodně dlouho od přečtení prvního dílu než jsem se dostal k druhému, tak jsem si občas nedokázal vybavit děj předchozího dílu, na který se to odkazovalo. Ale i tak jsem si to užil.

m.valova
20.09.2020 4 z 5

Určitě to nebylo špatné,v knize bylo několik zápletek na různá témata a každá z postav prožívala své starosti a řešila své problémy,které se tak nějak proplétaly..nicméně konec už byl vlastně pohádkou.

Majka1979
16.09.2020 5 z 5

Nevedela som prestať čítať, táto druhá časť ma pohltila a musím povedať, že bola oveľa lepšia, napínavejšia pre mňa ako tá prvá a čo všetko zažijú hrdinovia, tak niekedy mi bolo aj do plaču. Čo všetko človek musí vytrpieť, aby dosiahol to, čo v živote najviac potrebuje - pokoj, lásku a šťastie.
Určite si prečítajte, nebudete ľutovať :)

Honkovae
30.03.2020 4 z 5

Myslela jsem,ze druhe dily byvaji horsi,ale tento me potesil. Vic realne pro me,vsechny pasaze s Annou a Everettem jsem obrecela. Konec se mi libil.

v.katie
13.03.2020 3 z 5

Příjemná a rychlá oddechovka.. o fous lepší než první díl

luckomar
03.02.2020 4 z 5

Zapletený romantický, dojemný, příběh.

Prateri
28.01.2020 4 z 5

Bůh pláče potichu - dva díly, dvě knihy jsem si přinesla z knihovny, a obě byly díl druhý:-).
Tak jsem začala druhým dílem. Román o přátelství, také o lásce a problémech s ní, a místo tam mají šťastné i nešťastné náhody. Román pro čtenářky, chlapci čtenáři by asi postrádali akčnější vyprávění. Bylo to psané takovým poklidnějším způsobem. První díl vynechám.

cornetka
18.01.2020 5 z 5

Pokračování životních příběhů čtyř přátel jsem přečetla za pár hodin a bavily mě stejně jako v prvním díle. Anna se postupně s Everettem po všech událostech sbližují a také vztah Stelly s Philipem se ubírá tím správným směrem. Společně řeší problémy týkající se Philipova obvinění, ale díky silnému poutu přátelství se podaří vše překonat a vyřešit. A jak se říká - konec dobrý, všechno dobré.

Kristy.Seb
03.01.2020 5 z 5

Nemohla jsem se dočkat, až vyjde tento druhý díl. Přečetla jsem jedním dechem. Děj napínavý. Bylo krásné přečíst si o tom, jak se v knize chlapi chovají něžně a laskavě k ženám.

josska
01.01.2020 5 z 5

Moje první letošní kniha a moc se mě líbila,čtivá,místy smutná,,,i takové mám ráda,život už je takový...

jiřinka24
15.11.2019 4 z 5

Četla jsem i předchozí díl, ale tenhle se mi líbil o něco víc.

Sjuzz
11.12.2018 5 z 5

Po prvotnom zdesení z názvu kníh som sa tak začítala, že som chodila spať v noci. Krásny a zároveň veľmi smutný príbeh so šťastným koncom.
Aj keď sa jedná o román, moc sladkého v ňom človek nenájde, čomu som bola rada.
Kniha ma nadchla od úplného začiatku až do konca.

Hana Repová
slovenská, 1953