Bůh pláče potichu 2

Bůh pláče potichu 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415271/bmid_buh-place-potichu-2-KDf-415271.png 4 74 17

Bůh pláče potichu série

< 2. díl

Druhý díl románu ze současnosti o lidech, které navždy spojilo neviditelné pouto pevného přátelství, je upřímnou zpovědí o tom, že abychom byli v životě šťastní, musíme umět především dávat. Pokračování přináší nejen romantické okamžiky, ale také chvíle přímo detektivní. Anně se sice splní její velké přání a Everett se skutečně vrátí, nicméně Annin sen o šťastném manželském životě se rozplývá. Kam Everett pravidelně mizí? Proč se vyhýbá jakýmkoli důvěrnostem? Zůstane nakonec na výchovu jejich dítěte, které čeká, sama? Její kamarádka Stela se ve Francii snaží zapomenout na Everettova nejlepšího přítele, Philipa, poté co ji odmítl. Nicméně jejich cesty se nakonec opět setkají a to nejen v osobní rovině, ale také v pracovní. Proč se někdo snaží zničit Philipovu firmu? A proč do jeho života opět v stupuje jeho ex-přítelkyně?... celý text

Romány Pro ženy Literatura slovenská
Vydáno: , Kontrast

Boh place potichu 2 , 2018

Make20
16.12.2022 1 z 5

Stejně slabý jako první díl. :(

pavlašt
08.07.2022 2 z 5

Lepší než první díl, ale není to můj šálek čaje. Taková červená knihovna bez hlubšího děje.

evik2710
24.10.2021 4 z 5

Krásná kniha přečteno za 1 den super

fruitbueno
22.10.2021 3 z 5

O malý fous lepší než první díl.

Allla9
22.05.2021 4 z 5

Jako v každém správném románu pro ženy - dobro zvítězí a zlo je potrestáno. Dobře se četlo.

Benovo
16.05.2021

Kniha je napsaná velmi příjemným a čtivým stylem. Bohužel trvalo hodně dlouho od přečtení prvního dílu než jsem se dostal k druhému, tak jsem si občas nedokázal vybavit děj předchozího dílu, na který se to odkazovalo. Ale i tak jsem si to užil.

m.valova
20.09.2020 4 z 5

Určitě to nebylo špatné,v knize bylo několik zápletek na různá témata a každá z postav prožívala své starosti a řešila své problémy,které se tak nějak proplétaly..nicméně konec už byl vlastně pohádkou.

Majka1979
16.09.2020 5 z 5

Nevedela som prestať čítať, táto druhá časť ma pohltila a musím povedať, že bola oveľa lepšia, napínavejšia pre mňa ako tá prvá a čo všetko zažijú hrdinovia, tak niekedy mi bolo aj do plaču. Čo všetko človek musí vytrpieť, aby dosiahol to, čo v živote najviac potrebuje - pokoj, lásku a šťastie.
Určite si prečítajte, nebudete ľutovať :)

Honkovae
30.03.2020 4 z 5

Myslela jsem,ze druhe dily byvaji horsi,ale tento me potesil. Vic realne pro me,vsechny pasaze s Annou a Everettem jsem obrecela. Konec se mi libil.

v.katie
13.03.2020 3 z 5

Příjemná a rychlá oddechovka.. o fous lepší než první díl

luckomar
03.02.2020 4 z 5

Zapletený romantický, dojemný, příběh.

Prateri
28.01.2020 4 z 5

Bůh pláče potichu - dva díly, dvě knihy jsem si přinesla z knihovny, a obě byly díl druhý:-).
Tak jsem začala druhým dílem. Román o přátelství, také o lásce a problémech s ní, a místo tam mají šťastné i nešťastné náhody. Román pro čtenářky, chlapci čtenáři by asi postrádali akčnější vyprávění. Bylo to psané takovým poklidnějším způsobem. První díl vynechám.

cornetka
18.01.2020 5 z 5

Pokračování životních příběhů čtyř přátel jsem přečetla za pár hodin a bavily mě stejně jako v prvním díle. Anna se postupně s Everettem po všech událostech sbližují a také vztah Stelly s Philipem se ubírá tím správným směrem. Společně řeší problémy týkající se Philipova obvinění, ale díky silnému poutu přátelství se podaří vše překonat a vyřešit. A jak se říká - konec dobrý, všechno dobré.

Kristy.Seb
03.01.2020 5 z 5

Nemohla jsem se dočkat, až vyjde tento druhý díl. Přečetla jsem jedním dechem. Děj napínavý. Bylo krásné přečíst si o tom, jak se v knize chlapi chovají něžně a laskavě k ženám.

josska
01.01.2020 5 z 5

Moje první letošní kniha a moc se mě líbila,čtivá,místy smutná,,,i takové mám ráda,život už je takový...

jiřinka24
15.11.2019 4 z 5

Četla jsem i předchozí díl, ale tenhle se mi líbil o něco víc.

Sjuzz
11.12.2018 5 z 5

Po prvotnom zdesení z názvu kníh som sa tak začítala, že som chodila spať v noci. Krásny a zároveň veľmi smutný príbeh so šťastným koncom.
Aj keď sa jedná o román, moc sladkého v ňom človek nenájde, čomu som bola rada.
Kniha ma nadchla od úplného začiatku až do konca.

Hana Repová
slovenská, 1953