Velká kuchařka Čech a Moravy

Nejobsáhlejší kuchařská kniha autora knižních bestsellerů Romana Vaňka z dílny Pražského kulinářského institutu. V této velkolepé publikaci se poprvé stává spoluautorkou Vaňkova manželka Jana, která na všech jeho předchozích knihách spolupracovala. Kniha obsahuje 762 fotografií a 431 receptů krok za krokem je přehledně řazeno do 23 kapitol. Je rozdělena na dvě části dvěma druhy papíru - imaginární „fotoprocházku“ naší zemí a velkou receptovou část. Dlouho jsme chtěli vytvořit jednu velkou kuchařskou knihu obsahující klasické recepty české a moravské kuchyně. Po zkušenostech ze psaní předchozích knih jsme ještě lépe a do detailu popsali krok za krokem klasické pokrmy české a moravské kuchyně tak, aby ji zvládl s přehledem i absolutní začátečník a profesionálům se stala relevantní inspirací....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/316383/velka-kucharka-cech-a-moravy-2LV-316383.jpg 4.832
Literatura naučná, Kuchařky
Vydáno:, Pražský kulinářský institut

Garona

Komplexní kuchařka o základních jídlech. Přesné postupy vhodné pro začátečníky, pěkné fotografie, rady a tipy. Pěkně zpracováno, přehledné řazení.

Marčullkas

Krásně zpracovaná kuchařka.

JanaDobby

Krásná kniha,ale díly své váze a velikosti nepraktická. Spíše do sbírky.

lenusenak

Moje první kuchařka, kterou jsem si koupila a jsem s ní naprosto spokojená.
Podle mě je velmi krásně zpracovaná a psaná srozumitelným jazykem. Díky němuž podle této kuchařky uvaří úplně každý tedy i začátečník. Což si myslím, že je super.

kara

V současné době moje nejoblíbenější kuchařská kniha. Díky ní už jsem se několikrát blejskla nejen v rámci širší rodiny. Za to autorovy i jeho paní dík. Navíc je kniha opravdu dobře a srozumitelně napsaná, takže podle ní může vařit i úplný začátečník a nešika, jako jsem já a výsledek bude kupodivu nad očekávání. Doporučuji ke koupení a průběžnému studiu! Dobré baště zdar! :-)

katerina.l.
27.12.2017

Velmi obsáhlá kuchařka, opět psaná srozumitelným jazykem, podle kterého uvaří i začátečník. Pokud ale vlastníte serii Poklady, Klenoty a Kouzlo - neobjevíte v kuchařce moc nového.

MinaHawke
17.10.2017