luckomar luckomar komentáře u knih

Kniha je vážně skvělá! Pozitivně hodnotím humor, příběh výzkumu a i odbornost. Musela jsem si podtrhávat a to knihy nerada ničím.. Ale tohle se bez toho neobešlo!

28.08.2022 5 z 5

Kočičí kavárna Kočičí kavárna Charlie Jonas

Pohodové letní čtení. Čekala jsem větší slaďárnu, takže příjemné překvapení.

03.07.2022 4 z 5

Neházej mimčo do žita Neházej mimčo do žita Kateřina Horázná

Nikdy na to nejsi sama! :-)

29.05.2022 5 z 5

Vztahy a mýty Vztahy a mýty Jan Vojtko

Knihu jsem poslouchala jako audio a musím říct, že mě to dost nebavilo. Nevím jestli je za tím autorův přednes a nebo obsah. Většina toho, co autor napsal je samozřejmě pravda a člověk najde i nějakou tu chybu u sebe, ale asi nemůžu napsat: Wau, výborný! Otevřelo mi to oči! Změnilo mi to život.

14.04.2022 3 z 5

Mimoňka Mimoňka Sarah Andersen

Předchozí byly lepší, ale i tak super.. Chci další a další

04.12.2021

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Za mě moc hezký příběh. Určitě doporučím dál. Duchařinky mám ráda. Navíc to mělo super zápletky a i zamilovanou linku jejíž vrchol byl velmi dojemný.

07.10.2021 5 z 5

Knížka pro začínající učitelky mateřských škol Knížka pro začínající učitelky mateřských škol Marcela Kotová

Hezky zpracována knížka. Velmi přehledná příručka.

05.03.2021 5 z 5

Minulost je mrtvá, život začal právě teď Minulost je mrtvá, život začal právě teď Vladimír Kafka

Zajímavý životní příběh a poslání

25.01.2021 4 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Poslouchala jsem jako audio knihu a musím říct, že mě tato fantasy až tak nezaujala. ????

08.01.2021 3 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Měla jsem problém se začíst, ale jinak fajn ;)

14.12.2020 3 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Poslouchala jsem jako audio a tolik mne to nevzalo

20.11.2020 2 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Oproti Vránám slabší

27.09.2020 3 z 5

Spermie v kelímku Spermie v kelímku Ivana Kulhánková

Každý jsme nějaký... Pokud mám soudit knihu jako celek, tak jednohubka,která měla i napětí :) Jinak tady nejsem od toho abych soudila autorku a její počínání... Vážím si toho,že dokázala napsat knihu o svém trápení a jít ven s popisem svého snažení se o dítě.

21.08.2020 3 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Vcelku hezké kouzelnické pohádky.

14.07.2020 4 z 5

Chuť jablečných jadýrek Chuť jablečných jadýrek Katharina Hagena

Neoslovilo

27.03.2020

Maličkosti z lásky Maličkosti z lásky Jiří Žáček

Za mě moc hezká sbírka

21.02.2020 5 z 5

Jednoduše buďte šťastní – 7 klíčů k lehkosti bytí Jednoduše buďte šťastní – 7 klíčů k lehkosti bytí Pierre Franckh

Není to špatná kniha, ale více mi život změnila kniha,, jak si správně přát''

09.11.2019 4 z 5

Běsa Běsa Dita Táborská

Není kniha pro mě. Nechci jí kazit zbytečně všeobecné hodnocení, ale osobně knihy od nakladatelství host nejsou moje voda. Možná nerada čtu o neštěstí a tady ho je vcelku dost, hned v první části. Až neuvěřitelně moc.

03.02.2019

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Kniha nebyla špatná, četla se rychle a konec byl vcelku překvapivý, ale nevím proč mi vadila hlavní hrdinka.

30.12.2018 3 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Nejsem příznivce této literatury. Moc často ji ne vyhledávám, ale hodnocení knihy se nedalo vyhnout. Dílo překvapilo. Hezká zápletka, city, napětí. Až na některé zdlouhavé myšlenky z deníků smrtek fajn. Doporučuji

30.11.2018 4 z 5