lucka8081 lucka8081 komentáře u knih

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Dlouho jsem u knížky tak nebrečela jako u této. Úžasný příběh.

14.06.2018 5 z 5

Skúška z lásky Skúška z lásky Jennifer Probst

Přečteno v angličtině, pro mě srozumitelnější než slovenština :D Příběh hezký, ale asi díky tomu, že je to jen novela, tak to nebylo takové jako předchozí díly, ale jako oddechovka dobré :) A nyní hurá na Searching for disaster!

06.05.2018

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Na knihu jsem se těšila, ale bohužel mě to dost zklamalo. Chyběl tomu hlubší děj, psychologie postav nic moc. Připadá mi to jako ne příliš povedená verze Dvoru růží a trnů.

03.04.2018 3 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Za mě nejkrásnější knížka od této autorky. Přiznám se, že je to asi dáno tím, že koně od dětství miluji a jsem s nimi skoro každý den v kontaktu. Nádherný příběh, nevím, co víc dodat. 5* je málo!

01.04.2018 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Naprosto dokonalá knížka! Těch xxx stránek jsem přečetla asi za dva dny a pak litovala, že už je konec. :( Nevím, jestli budou ještě pokračování, ale pro mě je to krásné zakončení serie :)

30.03.2018 5 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Moc pěkný příběh. Dlouho jsem se na něj těšila :)
Akorát už je mi trochu "na blití" z toho, jak jsou všichni nadpozemsky krásní, chytří bohatí apod. :D

17.06.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Z knížky mám rozporuplné pocity. *Spoiler* Přišlo mi, že se Lou skoro vůbec nezměnila. Snažila se o to, ale poté zase naběhla na starý režim. Mizerná práce, žádné vyhlídky do budoucna apod. Na svůj život rezignovala. Ke konci se to trochu zlepšilo, ale nevím tedy, jestli si vezme doopravdy Willovy rady k srdci :(

17.06.2017 3 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Nedokážu říct, kdy jsem naposledy četla tak dokonalou knížku. 5 hvězdiček je málo!
Chci další díly :D

12.05.2017 5 z 5

Kniha života Kniha života Deborah Harkness

Krásně zakončení trilogie. Vůbec se mi nechce s mými oblíbenými postavami loučit. :(

16.03.2016 5 z 5

Hravě Hravě S. C. Stephens

Nevite prosim, jestli se bude vydavat v cestine i 3. dil? Přecetla jsem v anglictine, ale neni to ono.

13.12.2015 5 z 5

Bezhlavě Bezhlavě S. C. Stephens

Skvělá kniha.

Hravě Hravě S. C. Stephens

Nádherná kniha. Lepší než první díl

Nezvladatelná láska Nezvladatelná láska Julie James

Oddechovka :-)

08.12.2015 4 z 5

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Úžasné fantasy!

Trable Trable Samantha Towle

Úžasná kniha. Zanechala ve mně silné emoce

Rychle a vášnivě Rychle a vášnivě Kristy Bromberg

Moc hezká a čtivá knížka. Těším se na další díl

08.12.2015 4 z 5

První První Kiera Cass

Z celé trilogie jsem byla naprosto nadšená :-)
Btw..budu se vdávat a hrozně bych si přála šaty, jako má ta slečna na obálce! Doma na ně koukam každej den :D .Ale takový šaty by asi vyšly dráž než celá svatba :D :(

27.10.2015

Provinilé slasti Provinilé slasti Laurell K. Hamilton

Ahoj, premyslim, ze si tuto serii prectu, ale napred bych se chtela zeptat tech, ktery serii uz cetli, jestli je kniha aspon trochu romanticka. Dekuju :-)

06.09.2015

Selekce Selekce Kiera Cass

Podle anotace jsem si myslela, ze knizka bude docela blbost, ale to jsem se pekne spletla. Vsechny tri dily jsem zhltla za dva dny a tesim se na ctvrty dil. Serii mohu jenom doporucit !!!

25.07.2015