LucijeT LucijeT komentáře u knih

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Když tady čtu ty komentáře, tak nejsem nějak schopná pochopit, proč po takových knihách někteří lidé sáhnou... kdyby to nebylo o sexu, nebude to erotický ale romantický román. Já erotické romány vyhledávám, takže můžu říct, že jsem nadšená. Mám ráda knížky, ve kterých se hlavní hrdinové nehrabou v nedorozumění 10 kapitol, ale dokáží fungovat jako skuteční dospělí lidé a to tady bylo splněno. Nebylo to nijak nerealistické ani přehnané. Naopak mě velmi mile překvapilo jak hezky autorka shrnula po čemže to my ženy tak toužíme... po sexu, který pro muže znamená víc než je pouhé dosažení orgasmu a jak se ten dá stupňovat. Za mě tedy paráda a otevřený konec mi nepřišel jako otevřený, jen navázání na druhý díl... příběh Logana a Evelyn svůj happy end normálně měl. Já knížku můžu doporučit, zhltla jsem jí jak nic

01.10.2023 5 z 5

Vytočenej na Maxx Vytočenej na Maxx Melanie Moreland

Jedna z nejlepších od Melanie, moc se mi příběh líbil a obecně u téhle spisovatelky mam ráda, že příběhy dotahuje do konce a člověk si ten happy end užije. Je fajn mu nevěnovat jen 2 stránky :)

27.10.2022 5 z 5

Výměna rolí Výměna rolí Melanie Moreland

Za mě super. Knížku jsem si koupila jako oddechovku a neměla přehnané nároky na kvalitu... ovšem to jsem se spletla. U knih které čtu mi vždycky přijde líto, že po zápletce, která trvá celou knihu přijde happy end a tomu jsou věnovány tři stránky... maximálně 5 a zbytek si můžete domyslet.... tohle bylo super v tom, že ta knížka je ve své podstatě jeden dlouhý rozepsaný happy end a to mě oslovilo. Určitě se podívám po více knížkách od této spisovatelky. Fakt jsem čekala jednoduché klišé a bylo to moc fajn.

15.06.2022 5 z 5

Bez zábran Bez zábran T. L. Swan

Tahle spisovatelka by mohla trochu zapracovat na těch koncích a trochu je protáhnout, ale jinak byl příběh moc pěkný. Kate to teda trochu přeháněla a tím svým úprkem, ale všechno dobře dopadlo.

20.02.2023 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Moc se mi to líbilo. Vlastně Kontrakt mě navedl na celou sérii Vested Interest a za to jsem moc ráda. Než jsem si přečetla dvojku přečetla jsem je všechny až po Reida, aby mi to časově zapadlo a je to fakt super oddechovka

02.10.2022 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Trochu mě tam zarazila ta část s jeho reakcí na Jill, takové komplikace tahle spisovatelka nedělá... Ale nakonec dostála svého jména a rychle se to přehouplo a byla to bomba

04.09.2022 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Knížka pěkná, děj neotřelý... Ovšem Claire na muj vkus trochu hysterka a ten konec dost oholenej teda.... Maminka chlapců Milesových se taky ukázala v úplně jiném světle než v prvním dílu. Ale i tak se mi to líbilo a nasmála jsem se.

07.02.2023 4 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Za mě dost dobrý. Příběh klasický, ale vtipný, velmi a to já mam moc ráda

30.01.2023 4 z 5

Van Van Melanie Moreland

Tak ten byl opravdu dobrej musim říct. Děj se vyvíjel zajímavě a nebylo to úplně prokouknutelný od začátku (až na ten srub teda, ten byl jasnej už od první zmíňky o něm) ale bylo to fakt milé čtení

02.10.2022 5 z 5

Reid Reid Melanie Moreland

(SPOILER) Jako super, bezvadně se to četlo a bylo to milé. Jedna věc mi tam ale nesedla.... Tak Reid Becce věnoval nadstandartní péči ve všem a v technologiích byl obvzláště pečlivý... Jen s jejím počítačem strávil tolik času. No a ona se pak chytne do pasti pishingu? To mi přijde dost přestřelený prostě, ajťák ve mně trpěl. Ale přecijen kvůli takovým věcem to přeci nečtu, že jo :D no a ač mam ráda ty o 5 měsíců později... O 3 roky později.. Tak poslední dva díly o dětských jeslích byly moc odfláknuté, pokus o ideálno trochu infantilně pojmutý... Spisovatelka má na víc :)

11.09.2022 5 z 5

Území vlků Území vlků J. R. Ward (p)

Mě to příjemně překvapilo. Otevřený konec mi nevadil a ačkoliv jsem se velmi obávala propojení s Xhex a Johnem tak i to mě příjemně překvapilo. John tam má jen doplňkovou roli a chová se kupodivu celkem racionálně a Xhex je zajímavé téma, nehledě na fakt, že já obecně ty Sympathy můžu, hlavně teda Rehvenge :-) jediné co mě trochu zarazilo (a možná na to dojde v dalších dílech), že jsem očekávala napojení na vlkany zmíněné v Šakalovi... ale to mi nějak nesedí, protože tady hlavní hrdinka očividně není nijak nadstandartně dlouhověká, přičemž ten vlkan co seděl se Šakalem ve vězení očividně disponoval dlouhověkostí jako upíři.. tak uvidíme, možná je ona a její rodina jen nějak napůl vlkan... ostatně to se asi uvidí v dalších dílech, Wardce věřím, že to má promyšlené :-) a jak jsem tu viděla v pár komentářích - nevim jak ostatní, ale já Wardku čtu proto, protože má dobré konce. Kdyby tam pořád někdo umíral, nebylo by to tak příjemné a pohodlné čtení pro holky. To si můžu přečíst nějaký horor, když budu prahnout po tom, aby tam nebyl happy end....

14.06.2022 5 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

za mě super... co do děje a humoru je to linka hřebce, sexy mlékaře, farmáře... takže paráda :-) dějová linka zrzky a nabíječe mě zdaleka tak nenadchla totiž... ale tohle se mi opravdu líbilo, pohodové, odpočinkové s hezkým koncem

13.08.2021 5 z 5

Čas pro Avu Čas pro Avu Melanie Moreland

Já speciálně k této autorce chodím, když si chci zlepšit náladu a mít dobrý pocit z dobré knihy. Ta přeslazenost, která někomu vadí mně naopak přijde uklidňující. Skvělá odpočinková kniha, která nenudí.

23.01.2024 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Já tedy asi budu kritičtější. Úplně mi tam chyběla hloubka příběhu Jaxsona... O Grace se tam plácá pořád i o její minulosti a návazností na předchozí sérii, ale tak jak spisovatelka dala nahlédnout do děje obou hrdinů, tak tady krom letmé zmínky o tom, že Jaxson je jednou z mnoha obětí systému pěstounské péče nevíme nic .. to se tomu mohla trochu pověnovat teda. Konec hezky rosepsaný, ale taky mohl být delší místo opakování toho co bylo ve svatbě i Vánocích a o tom co se stalo/nestalo ve Vegas... Tak snad další díly budou lépe uchopené co do konceoce děje.

15.01.2023 4 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

Edit: už vím, kde se vzalo třetí dítě Vana, napsala jsem si spisovatelce a dala mi k dispozici kapitolu, která mi scházela. Původní: A zase to třetí dítě Vana.. To mi dělá schválně ta spisovatelka. Jinak příběh byl moc pěkný, nepřišel mi nudný, jen jiný. Co ale bylo dost nestandardní byl věk hlavních aktérů... Já si to v hlavě všechno vizualizuju a sex skoro šedesátníků mě přiváděl spíš do rozpaků. Naštěstí ho tam nebylo moc a byl celkem decentní :)

13.10.2022 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Skvělé počtení, Halton se mi jako osobnost moc líbil ačkoliv Fee jsem zpočátku nedůvěřovala... Edit: nedalo mi to a napsala jsem přímo spisovatelce, která mi dala kapitolu vysvětlující třetí dítě Vana a Liv. Nevim jestli se celá ztratila v překladu, ale prý se to stává... Původní: Jako jako můžete mi někdo říct, kde Van sebral dceru Amalii? Miu jak jí pak ještě jednou zmínil při rozlučce se svobodou? Viv měla Sammy a adoptovali Reeda... A Van měl být neplodný... Tak to byl nějaký renonc?

07.10.2022 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Tyhle příběhy mám ráda, čtou se samy a zanechajö příjemný pocit na duši

28.08.2022 5 z 5

Kontrakt Kontrakt Melanie Moreland

Mně se to moc líbilo, ideální oddechovka s dlouhým happy endem, to mam ráda :)

20.08.2022 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Mně se knížka moc líbila, předčila moje očekávání, protože jí už tady hodně lidí dost dehonestovalo a tak jsem to prostě prubla. Myslím si, že prostě jen nepochopili její záměr. Za mě super sledovat jak se z nezajímavé možná až nudné holky stane zvíře co se umí uvolnit a užít si... Vyhnout se zajetým standardům normálnosti. A ten závěr byl náhodou dobrej. Přečetla jsem jedním dechem

17.08.2021 5 z 5

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Joseph a jeho tetování, životní příběh a dobré srdce .. to se neomrzí...

17.11.2023 5 z 5