luciefeix luciefeix komentáře u knih

Líbali jsme se Líbali jsme se David Levithan

vubec mi nesedí styl psaní kterým je kniha něco jako vyprávěna .. mluví se v ruzných osobách každý odstavec o něčem jiném . vzdala jsem to jelikož to nemělo vubec zadnou logiku ,

15.11.2016 odpad!

Pekelný spasitel Pekelný spasitel Hana Kavurová

tesila jsem se na knihu o sebepoškozovania ale dostalo se mi slataniny ve ktere jsem se nevyznala a do toho byli zamotani upiri , absolutne o nicem , autorka skace z jedne myslenky na druhou a clovek se ztrácí

17.09.2013

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Velice čtiva kniha . Pohled z druhe strany na domaci nasili . Vzdy si rikame proc ty lidi si to dovoli a ani si neuvedomime a sami jsme v takove situaci

27.07.2020 4 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

nic moc chvíli dobré a stale jsem cekala co za waau konec to bude mit ale takovouhle sračku sprominutím a pitomost stupidní jsem opravdu necekala .. Lidi co na tokový stupidite muzete rozdýchávat ? ja maximalně to jak tohle muze někdo tak dobre propagovat jelikoz propagaci má kniha na 1 .

20.10.2017 2 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

ze začátku klasická erotárna ale poté se objeví něco co vám nedá spát a vy musíte číst a držet si usta aby vám nespadla protoze tohle tajemství to je bomba ... Později už nejde o sex ale o příběh ....at se jde pan GRAY se svou dominancí vycpat ... tohle je teprve pořádná noční můra !!

22.02.2016 4 z 5

Pravda o večnosti Pravda o večnosti Sarah Dessen

škoda ze vysla jen slovensky :((

27.01.2014 1 z 5

Toxický squat Toxický squat Hana Kavurová

Kniha se řadí kvalitou vedle špiček jako My děti ze stanice Zoo. Vůbec mi to tak ale nepřišlo. Hana opět píše chvilkama zmateně a člověk se ztrácí. Né tedy tolik jako v Pekelném spasiteli ale i tak je to zmatečné chvilkama. Některé scény mi přišli krapet ujeté. Hlavně ona se po dvou letech vrátí domů a rodiče ji ani nepozdraví a následně je pro ně vzduch? Který rodič by se takho zachoval? I po jakém koliv průseru rodiče řeknou aspon ahoj nebo co tu děláš?

28.09.2013 1 z 5

Nahá Nahá Raine Miller

Kniha me moc nezaujala . opet ztenčená verze Odstínů , proč každý erotický román musí mít uspesného muze? to snad obycejný lid nesouloží??

19.08.2013

Sex v Praze Sex v Praze Jana Collins

absolutně jsem nepochopila o čem kniha byla! Kentaur a jeho pasení v parku?? Zaseknuté gynekologické zrcadlo?? coto sakra bylo??

23.07.2013

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Nudne postavy ktere nejsou moc popsany a predvidatelny dej

27.07.2020 odpad!

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Už od začátku mě bavil nápad zamilovat se do pornoherce . Mělo to štávu , smysl pro humor . Důkaz jak jeden víkend vám může změnit život . Hrdinové sympatičtí . Příběh vyprávěn z obou pohledů.

08.11.2017 4 z 5

Všechno, úplně všechno Všechno, úplně všechno Nicola Yoon

zajímavý příběh který ukazuje že se má žít a né jen přežívat

12.04.2017 3 z 5

Neohlížej se Neohlížej se Jennifer L. Armentrout

Strhující ! Trochu mi to připomínalo Hru lží ale napínavé až do poslední stránky

16.03.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Za knihu roku bych ji urcite nenazvala , Se Zmizelou se také nemůže vůbec rovnat .Všechny tři hrdinky jsi sou strašne podobné a jen díky chlapům jsem se orientovala o které se zrovna mluví . Nutilo mě to číst stále dál abych věděla kdo je vrah ale nic světoborného to teda nebylo . Občas mě kniha i nudila .

10.04.2016 2 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Obdivuji autorku že dovede na 600stránkách popsat asi tak 500různých nehod díky kterým se pár pohádá ... moc utahané a stále to samé dokola .. to nemohli bejt za dobře aspon jeden celý den ??? poslední věta v knize mě ale zas dostala takze asi do dalšího dílu pujdu ale jejich hádky me opravdu nebaví

30.03.2016 2 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Hodně dobré !! Nelehký osud a další princ který přijede zachránit dívku v nesnázích

18.09.2015 5 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Přečteno za odpoledne . Silny přibeh

29.08.2023 4 z 5

Nezapomeň na mě Nezapomeň na mě Lesley Pearse

silná kniha o neskutečné odvaze a touze žít

23.10.2022 5 z 5

365 tipů pro vysoce citlivé lidi: Jak se cítit dobře po celý rok 365 tipů pro vysoce citlivé lidi: Jak se cítit dobře po celý rok Judith Orloff

velice dobrá kniha plná věcí k zamyšlení jak si zlepšit život a pohled na něj . S některýma věcma nesouhlasim , hodně jich praktikuji a na některých musím ještě zapracovat :)

31.08.2020

Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! Veselou sebevraždu a šťastný Nový rok! Sophie de Villenoisy

líbila se mi přeměna hrdinky a její odhodlání

29.05.2018 4 z 5