Sex v Praze ekniha

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Erotická novela o nespoutané vášni uprostřed spoutané Evropy. Tři kamarádky - Hana, Milena a Lucie milují sex a otevřeně o něm diskutují na pravidelných kafíčkách. Majitelka luxusní restaurace Milena hledá své štěstí v manželství s Robertem a stále má co objevovat, oduševnělá herečka Lucie prožívá krátkodobé vztahy, než se seznámí s Francouzem - studentem politologie Christophem a okouzlí ji jeho galantní přístup k ženám. Podnikatelka Hana odmítá známého pražského politika, který se jí dvoří a zamiluje se do záhadného svobodomyslného muže, kterého potkala v Nonstop baru. Vášnivý, romantický a osudový vztah, který mezi nimi vzniká, není bez otazníků. Podaří se Haně zkrotit problematického milence? Kdo má rád seriál Sex ve městě, oblíbí si i tuto eroticko-pornografickou novelu. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/150749/sex-v-praze-150749.jpg 123
Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno (ekniha) · 48. Gam
Orig. název

Sex v Praze · 2012

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Sex v Praze

Přidat komentář
HoneyBunny
29.03.2017

Přestože nečtu erotickou literaturu, přestože zarytě tvrdím,že současná česká literatura na toto téma je brak, přestože jsem skálopevně přesvědčená o tom, že některé věci se musí prožít a ne načíst..... Přesto jsem neodolala a půjčila si tuto útlou knížku s překrásnou rajdou na obálce, která jakoby vypadla z devadesátek a navíc je to moje jmenovkyně. A byla jsem sakrapříjemně překvapená. Celý je to o touze a je to naprosto bláznivý, milostný pasáže prokládaný politickýma esejema, kde to najdete. Kdybych zjistila, že můj chlapec je kentaur pasoucí se v Riegráči, taky bych se ho držela zuby nehty.
Dobrou noc, devadesátková ženo Hano.

pavlinda
29.09.2015

Podle mne absolutní ztráta času!

Zrzavá_Tereza
11.04.2015

Snažím se knížky neodsuzovat, protože si říkám - když se nelíbí mně, líbí se někomu jinému..
Ale tohle? Je to vážně děsné a je to snad první knížka o které si myslím, že se moc líbit nebude :D

michaela2523
08.01.2015odpad!

Neskutečná blbost. :D

Veru99
26.08.2014odpad!

Ještě snad nikdy ve mě kniha nevzbudila tak negativní emoce. Přijdu si přímo naštvaná, že autorka uráží veškerou literaturu už jen tím, že tak nazývá tenhle příšerný paskvil, co vyplodila. Nechápu, že ho někdo mohl vydat. Kniha je neuspořádaná, chaotická, ošklivě napsaná a nemá naprosto žádný smysl, ani sebemenší, není vzrušující, ani vtipná, ani poučná, jak se někdy Collins chabě snaží. 50 odstínu šedi je dle mého takový příjemný průměr erotiky. Opoti Sexu v Praze je ale božským zázrakem. Zkrátka naprosté zklamání.

katajanci
05.10.2013

Nebylo to zdaleka to nejhorší co jsem četla, už jen proto, že jsem to zvládla do konce a místy jsem se i pobavila. Ale je pravda, že všechno co si s odstupem pamatuju, je ten prapodivný kentaur a pak ještě ty politické vsuvky.

luciefeix
23.07.2013

absolutně jsem nepochopila o čem kniha byla! Kentaur a jeho pasení v parku?? Zaseknuté gynekologické zrcadlo?? coto sakra bylo??

Georgine
07.04.2013odpad!

Nejhorší knížka, jakou jsem četla v poslední době. Absolutně bez děje, nepobavila, nezaujala...

Autor knihy

Jana Collins
česká

Kniha Sex v Praze je v

Právě čtených2x
Přečtených29x
Knihotéce19x
Chystám se číst10x
Chci si koupit3x