Luciee113 Luciee113 komentáře u knih

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Waaaauu jsem nadšená, že jsem haluzově zjistila, že moje nejtop.com knížky On a My má pokračování v podobě Jess a Blakea. A jelikož jsem si Blakea zamilovala už v knize My, tak mě srdce zajásalo a já nezamhouřila oka, dokud jsem to nepřečetla... Aaaaaaaach

Táhni z mé hlavy Táhni z mé hlavy Lenka Hnátová

Celkově to je pěkná kniha. Začátek se rozjel hezky, ale než jsem se dostala k polovině knihy, tak jsem přemýšlela, zda budu vůbec pokračovat. To co se dělo v Mártyho hlavě, všechny ty jeho myšlenky.... no už mě to moc nebavilo. A k tomu ten jeho výstup s ex... jen jsem kroutila hlavou. Ale dala tomu šanci a zkusila jsem číst dál a jsem ráda. Kniha se pak četla jak po másle.... V takovém pěkném stylu bych si dala říct i další díl. Oba kluci jsou úžasní.

28.11.2023 4 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Tuto knihu jsem také četla až po zhlédnutí 2. série Bridgertonových a to si myslím, že už mě ovlivnilo. Nedokázala jsem si tuto knihu užít a vytvářet si vlastní představy dle popisu v knize. Hodně mě zfilmovaná verze rušila. Nicméně jsem tuto knihu přečetla jedním dechem a také jsem se u ní pobavila.

26.06.2023 4 z 5

První muž První muž Lenka Křížová

Veliké překvapení. Příběh je jednoduchý a krásný. Přesně taková romanťárna, jakou mám ráda. Knihu jsem zhltla na posezení. Stále obdivuji autory, jak nenuceně dokážou psát o sexu. Tady je můj obdiv taky velký.

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Kniha se čte dobře, ale ze začátku mě docela nudila. Začala mě bavit, až se kluci poznali. A pak konečně začal příběh na který jsem čekala... Za mě pěkný čtyři hvězdičky****

26.06.2023 4 z 5

Odkaz Odkaz Elle Kennedy

Tato kniha se hodně povedla a mě i pobavila. Dokonce jsem přišla na chuť i Sabrině a Tuckerovi, kteří spolu začali konečně komunikovat. Už bylo na čase:)

Léto mezi řádky Léto mezi řádky Alena Štraubová

Váhala jsem nad koupí knížky, která je vlastně jediná, kterou autorka napsala... Ale musím teda říct, že toho v žádným případě nelituju. Kniha je skvěle napsaná a pocity v ní tak výborně vylíčené, že vám ty motýlci v břiše lítají společně s hlavním hrdinou. Moc jsem si to čteníčko užila! Moc!

Když jsme se proslavili Když jsme se proslavili Sarina Bowen

Právě jsem dočetla poslední z pěti knížek v sérii Když jsme se.... a jsem spokojená jak želva. Byl to maraton, díky němuž jsem neměla na nic ostatního čas... práce, úklid, vaření a hlavně spánek... v žádném případě toho nelituju a to je hlavní :)

Dar z nebe Dar z nebe Lenka Křížová

Na tuto knížku jsem se těšila půl roku a hned jak vyšla v E-publikaci,tak jsem si ji koupila. Zhltla jsem ji jedním dechem a jako obvykle jsem ten den neudělala nic, co jsem měla naplánované.... to je tak, když se od knihy nedokážete odtrhnout

26.06.2023 5 z 5

Alfa Boss Alfa Boss Alexander Stainforth (p)

Jsem hodně překvapená, o čem druhá kniha je. Myslela jsem si, že to bude nahlédnutí do Erikové minulosti a ono je to vlastně pokračování prvního dílu s tím, že střípky minulosti nám autor podává náhodile v menších dávkách.
Z čeho jsem byla zklamaná je to, že jsme nenahlédli do doby, jak se ti dva našli na seznamce a co pěkného si psali. Chtěla bych nahlédnout do těch dojemných e-mailů, díky kterým se Erik do Tea zamiloval. Holt škoda ;(

Zmatená nevinnost Zmatená nevinnost Lenka Hnátová

Jak říká název knihy, bylo to zmatené i nevinné. Četlo se mi to moc dobře a knihu jsem nepustila z ruky, dokud nebyla přečtená. Ne, že by to bylo tak napínavé, ale prostě dobrá oddechovka. Dost mě tam vytáčelo to, že ať bylo kolem hlavní postavy tolik náznaků a celkem i jasných věcí, tak mu nic nedocvaklo ani nanapadlo ..... Dobře, tak za to asi mohlo to, že měl takové dospívání ve škole, jako měl... ale proč proboha i další důležitá postava v kníže chodila po špičkách a nedokázala se projevit.... No, asi si myslím, že ve skutečném životě by to bylo určitě jinak. ALE chápu, že jsme v příběhu, který je smyšlený a v knihách se může vše možné i nemožné. Proto to beru... jeeee já se zas rozjela... stručně řečeno - jo líbilo:)

28.02.2024 4 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Kolikrát si po přečtení knihy říkám, že jí dám tolik a tolik hvězdiček... ale čekám. Jakmile zjistím, že na ni po pár dnech stále myslím, začnu hvězdičky přidávat. Ono je to v celku o tom, jaký pocit, ve vás ta kniha zanechá. U mě to byl pocit spokojenosti :)

28.02.2024 5 z 5

Grace, moje spása Grace, moje spása Melanie Moreland

Jo, jo, jo! Touto knížkou zakončuji (pro nějaké období) mou čtecí mánii od této spisovatelky. Potřebuji chvíli změnu. A jsem nadšená, že tato kniha byla SUPER a já si ji užila úplně moc. Bavila mě... rozesmála mě i dojala. Miluju Grace i Jaxsona a celou tu jejich BAM rodinku....

11.12.2023 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Konečně jsem se dostala k Haltonovi :) Píši konečně, protože jeho knihu jsem si vybrala dle hodnocení, které bylo na 90% a pak až jsem zjistila, že patří do série. Samozřejmě jsem knihu odložila a jako zodpovědná holka, jsem začala číst od Bentleyho, Aidena, Maddoxe, Reida, Vana... všechny byly skvělé, ale doufala jsem, že Halton je převálcuje. A můžu říct, že za mě ANO. Příběh se mi moc líbil a Halton (i když byl chvilkama na přesdržku) byl neodolatelný... Určitě si ho dám někdy ještě jednou.

Reid Reid Melanie Moreland

Reid nezklamal. Jeho otevřenost a chytrý mozek mě bavili. Samozřejmě měl své chvilky, ale ty si dokázal vyřešit. Tak jako vše ostatní. Je prostě boží!

Maddox Maddox Melanie Moreland

Maddox se mi hodně líbil. Příběh byl peprnější, sexuální scény více propracované a citlivé. Opět předvídatelné - hned na začátku jsem si řekla, jak to asi bude, v polovině jsem dokonce už odhadla, co vše se tam stane... a ejhle... ono to tak opravdu bylo. Ale nevadí. Příběh se mi hodně líbil a Maddox je fakt sympaťák.

Aiden Aiden Melanie Moreland

Pro mě hodně emotivní. Opravdu se mi každou chvíli svíraly vnitřnosti a dokázala jsem ten příběh prožívat s Aidenem i Cami.

28.11.2023 4 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

První kniha, které dávám 5* aniž bych ji měla ještě dotčenou. Ano, jsem teprve za polovinou a už teď vím, že bude patřit k mým oblíbeným. Je dlouhá, takže žádná jednohubka. Je napsaná z pohledu více lidí, což mě dost překvapilo i potěšilo. I když už teď si myslím, že každá z těchto postav by si zasloužila svou vlastní knihu. Aaaach.... jdu číst dál.....
Tak jsem to dočetla a .... no honem honem, kde je další část sakra? Jaktože ještě není přeložená a v prodeji? To nevydržím!
V knize se mi strašně líbily hlášky a přirovnání, kterých tam bylo jako much na hnojáku. Fakt bomba! A napínavý až do konce, takže asi zblázním , než nám tu nabídnou tu dvojku uuuuuu.

Letní bouřky Letní bouřky Eva Pospíšilová

Ze začátku jsem z té knížky měla fakt divný pocit... takový, že se mi asi nebude libit. ale nevím proč, prostě tam byl. Vydržela jsem číst dál a čekala jsem, až se to zlomí. A ono se to zlomilo. Knížka mě pohltila a i když byla o puberťácích, kteří řešili svou letní bouřku, tak musím přiznat, že mě to moc bavilo. Musím pochválit autorky, jak krásně umí popsat pocity hlavních hrdinů.

31.08.2023 5 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Páni... Když jsem kupovala tuto knihu, zároveň i s druhým dílem, čekala jsem fenomenální jízdu. Nevím proč... jo aha... protože je to určitě úžasný, když to i zfilmovali.
Ono to hezký je, ale děěěsněěě seeee tooo taaahneeee.
Jakmile příběh získá nějakou dynamiku, ve které by se to mohlo rozjet, zase to upadne do ležérnosti.
Co se erotiky týče, tak jsem se bála, že se snad spisovatelka nedokáže ani rozjet. Také to většinou vyšumělo hned jak to začalo. Ale mile mě překvapila, protože u té nejhlavnější pasáže dokázala nemožné a popsala to výborně. Človek se v těch pocitech doslova rochnil. Klobouk dolů. Toto ji jde, ale bohužel se pak opět krotila.
Jinak... spousta zápletek, lásky, chtíče, zajímavých postav... Ale proč jsou to už čtyři dny od přečtení prvního dílu a já se nemůžu přemluvit k tomu druhému? Asi to vypovídá o tom, že zas takový BOOOM to nebylo.

Jo a musím dodat, že na film jsem se podívala až pak, a ten byl - sice trochu pozměněný, ale zato měl koule.
Doporučení pro romantičky: Nejprve se podívejte na film. Zamilujete se do hlavních hrdinů a pusťte si ho pak znovu a znovu. Až vám to nebude stačit, šáhněte po knize a tam z nových scén a situací budete nadšení. To se jí pak budou sázet hvězdy :D

05.07.2023 3 z 5