Lucie_1986 Lucie_1986 komentáře u knih

Jak jiz bylo uvedeno, i ja jsem si musela zvyknout na styl psani pana Sebka. Ale psat to za neho nekdo jiny, pribehy by ztratily na autenticnosti. Velice zajimava knizka, velice silna a obdivuhodna osobnost. Bavilo me, jak dokazal psat o prihodach s lehkosti.

09.04.2024 5 z 5

Rivalka Rivalka Charlotte Duckworth

Poprve jsem knihu chtela odlozit cca po 50ti strankach, precetla jse asi dalsich 70 a po dvou dnech jsem zbytek prejela ocima. Konec jsem docetla, ale pro me uplne cizi tema. Cele takove studene, neosobni.

04.04.2024 1 z 5

Zkuste to doma sami - zahrada a balkon Zkuste to doma sami - zahrada a balkon kolektiv autorů

Fajn prirucka pro zacinajici i zkusene pestitele. Ocenila jsem zejmena tipy na eko prostredky proti skudcum, plisnim apod. Letos vyzkousim v praxi.

24.03.2024 5 z 5

Neplavec Neplavec Petr Hugo Šlik

Po knizce jsem sahla v knihovne, ze se s ni vratim do svych studentskych let :-) Cetla se velice hezky, predem jsem si nic nezjistovala o autorovi. Cekala jsem, ze ji psal opravdu mladistvy chlapec :-) Cemuz tak neni. Ale nevadi. Jak uz bylo receno, k velkem obratu dochazi az na konci cele knihy, v okamziku, kdy konci.

07.01.2024 4 z 5

Až půjdeš, zavři za sebou Až půjdeš, zavři za sebou Anna Moricová

Mela jsem smulu, ze jsem opet narazila na velice silny, nicmene i hluboce smutny pribeh. Jedna vec je pro me ale zarazejici - jak muze clovek takto psychicky nestabilni a s tolika problemy sam vykonavat profesi psychiatra...

13.11.2023 4 z 5

Jeřabinový dům Jeřabinový dům Marie Hajdová

Me kniha bohuzel nezaujal, jsem rada, ze uz jsem ji docetla. Asi jsem cekala neco jineho. Neda se autorce odeprit skvely styl psani, barvite popisy prostredi, ale ten obsah... smutny popis zivota nekolika lidi, nic vice jsem si z ni neodnesla.

13.10.2023 3 z 5

Mezi nimi Mezi nimi Veronika González

Od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Nemam moc rada pribehy, kde se misi pritomnost s minulosti, ale na tento styl jsem si zde rychle navykla. Povedene dilko a tesim se na dalsi.

18.09.2023 5 z 5

Jedna z pěti Jedna z pěti Dagmar Digma Čechová

Za me bohuzel slabe. Druha kniha od autorky, hezky ctive napsana, nicmene bez vyrazneho deje.

23.07.2023 3 z 5

Hezký, ale narovnej se! Hezký, ale narovnej se! Johana Fundová

Za me kniha uplne o nicem. Bez deje, bez nejake vetsi zapletky. Kdybych vedela ze dve tretiny knihy budou pribehy 11ti letych deti, ani ji nectu.

01.07.2023 2 z 5

Mango, láska a kari Mango, láska a kari Valijah Klásová

Davam plny pocet hvezd. Knizka me nadchla jak svou beletristickou, tak kulinarni casti. Pribeh vychazi z autorcina osobniho zivota a jejiho pratelstvi s pakistanskym muzem (velice by me zajimalo pokracovani ). Recepty jsou naprosto top, knihu mam sotva par dnu a dva jsem jiz vyzkousela a jako milovnice indickych pokrmu a casta navstevnice ind. restauraci musim potvrdit jejich naprostou autenticnost.

29.04.2023 5 z 5

V pasti V pasti Klára Janečková

Velice mi sedl autorcin styl psani. Jedna se o devet pribehu dle skutecnych udalosti. Pribehy jsou pomerne narocne, zvlastne v prvni polovine knihy. Ja osobne jsem si mezi pribehy musela dat vzdy alespon den pauzu, abych je nejak vstrebala.

08.04.2023 5 z 5

Rytmus roku s Hankou Zemanovou Rytmus roku s Hankou Zemanovou Hana Zemanová

Ocekavala jsem top knihu a dostalo se mi top knihy :) Je asi jeste lepsi, nez jsem ocekavala a autorce musela dat opravdu spoustu prace. Nepreberne mnozstvi informaci jak z Hanciny domacnosti, tak ze strany lekarek a hlavne Matky prirody. Obsahuje velke mnozstvi doporuceni pro kazdou cast/mesic roku, abychom se citili co nejlepe.

18.12.2022 5 z 5

Sejdeme se v pět Sejdeme se v pět Vladimíra Černajová

Fajnova oddychovka, clovek se pobavi. Nenarocne cteni.

17.12.2022 4 z 5

O lásce vážně O lásce vážně Daniela Krien

Pet pribehu peti ruznych zen. Prvni pribeh za me nejslabsi, obcas jsem se ztracela v case. Trvalo mi, nez jsem si zvykla na styl psani. Kniha me osobne az tolik neoslovila.

18.11.2022 3 z 5

Hřích mám pořád v záloze Hřích mám pořád v záloze Lucie Šilhová

Knizka se mi libila. Pribehy jsou psane humorne, vychazi z autorcina zivota, nicmene mene sebekritiky by autorce prospelo :-)

22.10.2022 4 z 5

Po čem ženy touží Po čem ženy touží Fay Weldon

"Zena je urcena k tomu, aby v mladem veku nasla otce svych deti, deti porodila, vychovala a zemrela. Behem zivota budte zeny hodne, abyste mohly byt stasne." Hrozna kniha! Precetla jsem par stran a vracim do knihovny.

15.10.2022

Štěstí hřeje jako slunce Štěstí hřeje jako slunce Pauline Mai

Oddechovka, na leto prijemne cteni. Psane tak, ze si clovek scenky krasne predstavi a casto by si chtel vymenit misto s hl. postavou

20.08.2022 4 z 5

Čajové povídky Čajové povídky David Khol

Zacala jsem knihu cist, super super, jeden pribeh, druhy.... ale pak vlastne zjistite, ze je knizka ponekud monotonni. Jde o vypraveni nekolika lidi a jejich pribehu, tudiz si myslim, ze by kazda osoba mela vypravet trochu jinym stylem, uzivat jina vetna spojeni atd. Nedocetla jsem, bohuzel.

28.07.2022 3 z 5

Život je někdy jako... Život je někdy jako... Iveta Vybíhalová

Tak mne osobne se kniha nelibila vubec. Nelibil se mi styl psani, dej, sprosta slova, chyby v textu se nasly... cca prvnich 40 stran jsem precetla a pak uz hodne preskakovala.

29.06.2022 1 z 5

Řecký sen Řecký sen Samantha Tonge

Knizku jsem si vypujcila v knihovne, v oddeleni pro dospele, nicmene knihu si umim predstavit spise jako cteni pro 14ti letou holcinu. Vse predvidatelne, vicemene bez deje, bez zapletky. Ano, ale pro jinou vekovou kategorii.

24.06.2022 3 z 5