Hřích mám pořád v záloze

Hřích mám pořád v záloze https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/490577/bmid_hrich-mam-porad-v-zaloze-aiF-490577.jpg 4 23 6

Divoká sbírka fejetonů, která vás připraví o poslední zbytky nesebevědomí. „Dívat se na svět očima padesátky je jako koukat do nedopité lahve vína,“ říká Lucie Šilhová. Už si prý dost užila, ale ještě ji něco dobrého čeká. A čím víc hladina klesá, tím víc pravd se dobírá. Třeba že hledat správnou podprsenku je jako hledat správného chlapa. Nebo že na nudistické pláži by měla ležet na zádech. A že když dojdou argumenty, není to tak zlé, jako když dojde toaletní papír. Dopřejte si taky pár doušků nadhledu, sarkasmu a nekorektnosti! Na nic si nehraje, ale je hravá. Směje se, ale neposmívá. Trochu se jí horší zrak, ale to jí nebrání v nadhledu. Padesátka – žena, která ví své. Třeba že hledat správnou podprsenku je jako hledat správného chlapa. Přesně víte, co chcete, ale málokdy to sedne. Nebo že na nudistické pláži by měla ležet na zádech, protože zadky máme všechny stejné, ale předky je třeba ctít. A že když jí dojdou argumenty, není to tak zlé, jako když jí dojde toaletní papír. Přišla i na to, že hyperkorektnost ohrožuje nejen české Velikonoce, ale i světový mír. Fejetony, které pod názvem Očima padesátky píše publicistka Lucie Šilhová každý týden na serveru proženy.cz, nyní vycházejí knižně. S nadhledem, sarkasmem, vtipem a nadsázkou mapují jeden rok v životě ženy i české společnosti.... celý text

hajrys
04.01.2024 5 z 5

Vtipné fejetony ze života mé vrstevnice :-)

radana3582
18.02.2023 5 z 5

Vyšší hodnocení za svou věkovou kategorii. Jako lék po depresivních knihách Zuzanin dech a Zemi ideální. Určitě si přečtu další knihy autorky.

Kaja1
31.12.2022 4 z 5

Fejetony jsou úsměvné, jsem ráda, že jsem touto útlou knížkou zakončila tento rok. Mnohokrát mi šly z duše, i když 50 mi už dávno bylo.

Lucie_1986
22.10.2022 4 z 5

Knizka se mi libila. Pribehy jsou psane humorne, vychazi z autorcina zivota, nicmene mene sebekritiky by autorce prospelo :-)

Dalexa
25.09.2022 5 z 5

Toto je druhá knížka od skvělé spisovatelky. Já si její knihy naprosto užívám. Píše o pocitech ženy 50+ a i když jsem těsně 60, tak mi mluví naprosto z duše. Já se u jejich knížek skvěle bavím.

radus
15.07.2022 5 z 5

Mě se od této autorky fejetony líbí, jsou zábavné. Párkrát už jsem na ně narazila na internetu. Podle mě je ale lepší nečíst je jako knihu naráz, ale každý den si jich přečíst jen pár. Je to takové úsměvné odpočinkové čtení.

Lucie Šilhová
česká, 1968
2019  68%Beru to na sebe
2020  65%Svedu to na tebe
2021  88%Zázraky jsou logické
2022  80%Hřích mám pořád v záloze
2006  89%Matkou ve vyšším věku

Kniha Hřích mám pořád v záloze je v