Sejdeme se v pět

Sejdeme se v pět https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/454983/bmid_sejdeme-se-v-pet-5dL-454983.jpg 4 30 15

Žít single má své nesporné výhody. Děláte si, co chcete, nikdo nenechává oholené vousy v umyvadle a netrousí špinavé ponožky na trase obývák–ložnice. Přesto občas pocítíte potřebu s někým život sdílet. A pokud se zrovna ve vašem okolí nevyskytuje vhodný adept, vrhnete se na seznamky! Barvité a humorné příběhy z prostředí internetového seznamování vás rozhodně pobaví.... celý text

Isew
27.01.2024 3 z 5

Mám ráda čtenářské výzvy, protože se každý rok dostanu ke knihám, po kterých bych nespíš nesáhla. Kniha má podtitul úsměvné příběhy ze seznamky, které píše sám život. No, a to v té knize je. Čas od času jsem se usmála. Některé příběhy byly lepší, některé horší. Není to vysoká literatura a ani si to nedává za cíl. Za pár dní sice obsah knihy úspěšně zapomenu, ale na povrchní pobavení to nebylo špatné.

Kopretina
27.01.2024 1 z 5

Knihu jsem si vybrala podle obalu, hodila se do čtenářské výzvy. Avšak se mi nelíbila, jednak se mi nelíbí autorčin styl a ani příběhy mě nezaujaly. Popravdě, i když nejsem mladá a naivní, přesto nechápu, že se někdo vyspí s někým, koho nezná a kdo se mu nelíbí.. Pardon.

LenkaV.1
11.05.2023 4 z 5

Vtipná oddychovka velikostí i délkou kapitol přesně do MHD. Pobavila a to se cení!

Lucie_1986
17.12.2022 4 z 5

Fajnova oddychovka, clovek se pobavi. Nenarocne cteni.

KaMal
09.09.2022 3 z 5

Jak napsal "filmak" níže, knížka se nevěnuje jen randění. Přijde mi, že seznamování se reálně věnuje tak třetina knihy, zbytek je omáčka ze života...sice poměrně vtipná, ale tím pádem se trochu míjí s anotací. Mně se nakonec nejvíc líbily příhody s vnoučkem Kubíkem...

Jirikk
08.11.2021 4 z 5

Na čtení do MHD KDYŽ JEDEte ráno do práce to bylo fajn. NECHce se mi ani věřit že ty přihody ze seznamek, jsou fakt pravdivý..........

Ágnes007
30.08.2021 2 z 5

Úsměvná oddychovka z prostředí internetových seznamek. Potěšily mě ostravské reálie :)

Evka27
14.08.2021 4 z 5

Vtipné a odpočinkové čtení, bavilo mě to. Partner zn. Ideál je dost nedostatkové zboží.

Miro67
18.06.2021 4 z 5

Co způsobí tato kniha? Odhodíte starosti, zasmějete se, nalijete si sklenku vína a domluvíte se s kamárádkami, že se co nejdříve musíte zase sejít a probrat opačné pohlaví.

tittanie
08.06.2021

Příjemné čtení na dovolenou. Čtenář se zasměje.

lenkaabooks
26.05.2021 4 z 5

Jo, to mě bavilo. Pár kamarádek ve středním věku ještě nevzdalo hledání pana Božského a to pomocí různých seznamek. A že pánové mají o sobě vysoká mínění, typu - mám méně vlasů /plešatý /, problémy se zuby /v ústech poslední tři /. Paní spisovatelka si knihu sama doprovodila jednoduchými ale milými ilustracemi. A já jdu pátrat co dalšího napsala, jestli se budu bavit stejně :-)

Mufka
11.05.2021 5 z 5

Milé čtení, u některých historek jsem se pobavila a musím říct, že jsem ráda, že mě podobná zkušenost (zatím) minula :-) Asi bych na to neustále zkoušení a hledání neměla náladu :-)

filmak
03.01.2021 4 z 5

Zábavné (velmi volné) pokračování Hotelstory. Tentokrát okořeněné historkami ze seznamky. Potěší i občasné návraty do hotelového prostředí. Je dobře, že se knížka nevěnuje jen randění, ale toto téma umně dávkuje mezi rodinné a životní trpampoty hlavní vypravěčky.

renata5182
27.12.2020

Super kniha, psaná s humorem a lehkostí. Přečetla jsem jí jedním dechem. Doporučuji všem kteří se chtějí pobavit a odreagovat.

Magrata82
20.10.2020 5 z 5

Moc povedená knížka, nejen o vtipných příhodách ze seznamky, ale celkově o životě. Doporučuji.