Luc.i Luc.i komentáře u knih

Řekni mi tři věci Řekni mi tři věci Julie Buxbaum

Může obsahovat SPOILERY
Nádhera. Knížka byla fakt skvělá . Nejvíc mi na ni vadila asi obálka protože ta je fakt nevkusná ale jinak míč hezké příběh i styl psaní. Jessie jsem si celkem oblíbila a Ethana, i když jsem ho dlouho vůbec nebrala v potaz tak moje nejoblíbenější postava a jedna z nejoblíbenějších vůbec (možná by tam mohl mít víc prostoru ale třeba se dočkáme ) a taky jsem si oblíbila Thea a taky by mě o něm zajímalo víc jinak fakt moc povedený

05.11.2019 5 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Moje první setkání s autorkou a kniha se mi moc líbila.Hlavní postavy nebyly typické z YA a to se mi líbilo, celkove byl příběh moc zajímavej a líbil se mi. O obličejové slepotě jsem do té doby neslyšela a přišlo mi to zajímavé zpestření

30.10.2019 4 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Krásná knížka, film jsem neviděla ale chystám se na to. Překvapilo mě jak moc se mi líbilo vojenské prostředí ale bylo to fakt super. Jak to cele dopadne jsme zjistily už na začátku a myslím si že kdybych na to měla čekat tak si snad pobrecim protože ti to prostě není ten happy end co by všichni chtěli zazit. Vývoj Johnova vztahu s tátou se mi moc líbil a hezky to tam pasovalo....

28.10.2019 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Od knihy jsem, kvůli častému vychvalování, čekala hodně -až moc, a kniha mě vcelku zklamala. I když mám podobné knihy ráda styl mi nevyhovoval a přesto že občas mám u knížek na krajíčku tahle mě úplně nezasáhlo a asi to bude tím, že mě styl psaní moc nevyhovoval. JedIné co bych vyzdvihla byl konec ten se mi moc líbil. ....

13.10.2019 3 z 5

Láska jako z filmu Láska jako z filmu Victoria Van Tiem

Knížka sice ohromný předvídatelná a první půl mě moc nebavila ale když se to rozjelo tak jsem se nemohla odtrhnout. ..
No a ten epilog to bylo fakt nádherný. .....sice neskutečný klišé ale fungovalo to

09.10.2019 4 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Krásná knížka, myslím že se k ní ještě někdy vrátím. ..
Příběh byl moc hezkej a Daxe jsem si hned zamilovala ale uvítala bych tam o ne trošku víc informací ale jinak moc hezký a nápaditý

09.10.2019 5 z 5

Evžen Oněgin Evžen Oněgin Alexandr Sergejevič Puškin

četla jsem jako povinnou četbu k maturitě, příběh by sám o sobě nebyl asi tak špatnej ale ja prostě nerada čtu poezii protože se na to nedokážu soustředit. ...

09.10.2019 2 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Knížka se mi líbila stejně jako první díl, první polovina mě sice moc nebavila ale ta druha byla snad lepší než v Krasné katastrofě. Prolog se mi líbil moc a epilog taky i když mi to přišlo trochu moc. ..
Každopádně už čekám až se uvolní v knihovně Nádherná svatba protože tahle série je prostě super

09.10.2019 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Knížka se moc pěkně četla a jako romantické duši se mi příběh moc líbil. V určitých chvílích mě už teda přehnané reakce a Trevisova agrese rozčilovaly ale i tak se mi to líbilo a už mám rozečtenou Učiněnou katastrofu

15.09.2019 4 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

Nevím od knihy jsem asi čekala víc, příběh mě sice bavil ale vůbec mi knížka nepřišla čtivá. Naopak forma dopisů slavným osobnostem mě zaujala a jelikož jsem většinu znala jen podle jména ( prostě mladší generace no) tak jsem byla ráda že jsem se dozvěděla i jejich příběhy a ne jen ten hlavni hrdinky.

05.09.2019 3 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

(SPOILER) OBSAHUJE SPOILERY
Knížka byla o trošku lepší než Dcera ale na původní triologii pořád nedosahovala. Eadlyn mi byla čím dál víc příjemnější a na konci už jsem ji naprosto rozuměla.
Užb od minulé knížky jsem měla tři adepty - Kila ( kterému jsem fandila až do konce úplně nejvíc ), Eana ( přišel mi tak tajemný že jsem pořád čekala až budou mít nějaký rozhovor kde se víc odhalí a tak ) no a nakonec samozřejmě Erik ( ale mě si na rozdíl od Eadlyn nezískal ale nějak jsem se s tím smířila a už od začátku mi prostě přišlo že jak je tam jakoby navíc tak že to k tomu svádí)
To jak se nakonec ukázal Marid mě taky celkem zklamalo ale jinak si myslím že je Koruna povedeným zakončením celé série, i když je mi trochu líto že už to končí.

01.09.2019 4 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Na pokračování jsem se moc těšila, protože selekce mě opravdu bavila. Eadlyn mi chvílemi sice trochu vadila ale myslím že si během knihy prošla proměnou a v Koruně to bude určitě ještě lepší. Nápadníků jsem si sice pamatovala možná tak 6 ale i tak mám své favority. Oproti předchozím dílů to bylo rozhodně slabší, z tématu by se toho dalo dostat víc.Ale musím přiznat že autorka má opravdu zvláštní styl na jména ????
PS : (OBSAHUJE SPOILERY)
Zakončit knihu tím že nevíte jestli jedna z hlavních postav neumře bylo pěkně zákeřný ????. Kdybych neměla doma z knihovny hned další díl tak bych asi ani neusnula

29.08.2019 4 z 5

První První Kiera Cass

(SPOILER) OBSAHUJE SPOILERY
Knížka opět velmi čtivá a jako závěr série si myslím velmi povedená. Musím přiznat že smrt královny a hlavně teda krále mě opravdu překvapila ale byla jsem z toho i svým způsobem zklamaná protože jsem se celou dobu těšila na to žesi America krále získá nebo že se mu Maxon jednou pořádně postaví... to se sice nestalo ale i tak se mi to moc hezky četlo a myslím že se k ní (i k celé serii) jednou vrátím.

Elita Elita Kiera Cass

O pět neuveřitelně čtivý, vůbec jsem nechtěla přestat. .. Chvílemi mě Teda děj rozčiloval ale vždycky to po chvíli nějak přešlo. Moc jsem si to užila. Děj ubíhal svižněji než v selekci a to jsem uvítala.

Selekce Selekce Kiera Cass

Paráda! Bylo to hodně předvídatelný ale i tak neskutečnou čtivý. Krásná romantická oddychovka ...
mimochodem rozhodně víc fandím Maxonovi protože je to moje oblíbená postava

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Můj, po Stmívání nejoblíbenější díl, i když jsem věděla jak to bude nemohla jsem se odtrhnout. Fakt hodně čtivý

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Četla jsem po shlédnutí filmů, takže jsem věděla jak bude děj pokračovat, ale stejně mě to hrozně bavilo.. A musím uznat že knížky jsou MNOHEM LEPŠÍ než filmy.

25.08.2019 4 z 5

Tisíc polibků Tisíc polibků Tillie Cole

Od knížky jsem moc nečekala, půjčila jsem si ji jen proto, že v knihovně nebylo nic z toho co jsem chtěla číst. ..Knížka mě ovšem překvapila, bylo to NÁDHERNÝ. Ze začátku mi ta láska vzhledem k jejich věku přišla hodně zvláštní ale pak jsem ji začala chápat . I když jsem si přečetla obálku, opravdu mě to překvapilo. ...Musím přiznat že jsem si i trošku pobrečela. Nevím, jestli bych nevynechala epilog, ten mi přišel poněkud zvláštní a nedokončený. V knížce je však spousta myšlenek, které jsem si musela vypsat, protože za to stály❤
Měsíční paprsky v duši a v úsměvu slunce. ....

25.08.2019 5 z 5