LP113 LP113 komentáře u knih

Číslo 20 Číslo 20 Sam Holland

Dostala jsem jako dárek a překvapila mě. začátek se tedy tak nějak divně rozjížděl, ale pak to bylo docela čtivé a napínavé. Určitě doporučuji.

24.04.2024 4 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Nějak jsem se ze začátu nemohla začíst, ikdyž to bylo od první strany napínavé, asi to ani nedokážu popsat proč. Nicméně asi po 50.stránce jsem to dala na jeden zátah, takže ve finále můžu říct jen samou chválu. Eriku mám radši než Kate. Takže určitě doporučuji.

29.12.2023 4 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Opět naprostá pecka, nebo spíš je to čím dál tím lepší. Její knížky prostě milujuuuu. A miluju Kim. A ten konec? jako okamžitě potřebuju další díl.

17.10.2023 5 z 5

Malá tajemství Malá tajemství Jennifer Hillier

tak já vlastně úplně nevím. Řekla bych že nejslabší kniha této autorky. Začátek mě nebavil vůbec, prostředek jakš takš až snad posledních 50 stránek za něco stály. Škoda. ale kdo nemá rád vyloženě krváky, tak se to jinak čte vcelku dobře.

09.10.2023 3 z 5

Skryté obrázky Skryté obrázky Jason Rekulak

Horor to určitě není, a ani to není úplně žánr, který bych běžně četla, ale kupodivu se mi to vážně líbilo. Taková oddechovka a dobře a rychle se to četlo. Za mě super vložené obrázky, to dodalo celé knize tu správnou atmosféru. Takže já určitě doporučuji.

08.06.2023 4 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Za mě určitě lepší než předchozí díl. Některé pasáže brouzdání po Ďáblově rokli mě moc nebavili a teda i celé trochu překombinované. Nicméně četlo se to dobře a pokud máte Bryndzu rádi, určitě doporučuji přečíst.

07.06.2023 4 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

To bylo naprosto úžasné. Myslím že je to čím dál tím lepší. Miluju Kim a celý tým, važně skvělé čtení, jediná chybka, vždycky je mi strašně smutno když to přečtu. Samozřejmě plný počet *

19.05.2023 5 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Je mi líto, ale jedním slovem nuda! Možná jsem náročnější, ale celá kniha by se vešla tak do 15 stránek. Nálepka bestseller je absolutně neoprávněná. Dlouho jsem se tak netěšila až to dočtu a teď už na mě čeká moje milovana Kim.

21.04.2023 1 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Nemůžu jinak, než opět skvělé. Tady teda krev stříká ze stránek, že mi teda chvílemi moje představivost obracela žaludek. Jediné co mě jako asi vážně vytáčí, ikdyž pro někoho asi prkotina, ale to jejich zvedaní rukou jako že to vzdávají, nebo klopení očí, toho je tam moc. Nevím zda je to překladem nebo to tam vážně je, ale prostě mi to vadí. O tom jak je kapitánka natvrdlá ani nemluvím. Jinak samozřejmě určitě doporučiji, čte se to výborně.

05.04.2023 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Úplně jsem zapomněla jak dobře se mi Keplerovci čtou. Je to prostě boží. Jako jo našla bych tam asi trilion nesrovnalostí a nepochopitelných kravin.Např.a to mě hodně pobavilo, když vrtulník vyzvedával Joonu v zácpě aut. tak to mi přišlo tak přitažené za vlasy, že jsem se opravdu od srdce zasmála. Ale vlastně je mi to jedno, prostě všechny jejich knížky žeru. A ten konec????? jako tvl nemůžeme čekat 2 roky na pokračování.....

10.03.2023 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Tak jsem se konečně skoro po roce dostala k této knize. No jako, čte se to dobře, ani nikdo z postav mě nijak zvlášť nerozčiluje, ale tohle mi přišlo, no já vlastně ani nevím jak to nazvat. Asi prostě nepravděpodobné. Ano chápu Kate je bývala kriminalistka, ale přes to mi trochu vadilo, jaký se z policistů udělali idioti. Navíc jsem zhruba od půlky měla tip a správný. Ale ani to mi nevadilo. Vlastně nedokáži popsat co mě tak nějak neuchvátilo. Takže pokud čtete celou sérii, doporučuji, čte se to prostě rychle, není tam ani moc omáčky kolem.

15.02.2023 4 z 5

Vražedná mysl Vražedná mysl Angela Marsons

Tak tohle bylo velmi zajímavé, tentokrát opravdu nebyl kousek, který by mě nezajímal. Určitě doporučuji a nemůžu se dočka až v dubnu vyjde další díl. Celá série je naprosto úžasná.

27.01.2023 5 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Skvělé, opravdu vtipné když už vlastně člověk všechny zná a tady se vlastně teprve seznamují. Co se týče vyšetřování, za mě ze zneužívání dětí je mi opravdu fyzicky zle. Naštěstí nebylo nic popisováno. Takže se to zas a znova četlo velmi dobře. Na cestě mám poslední díl a příští rok se můžeme těšit na nový. ;-)

16.12.2022 5 z 5

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Opět super, ikdyž tentokrát mi to přišlo lehce překombinované, už jen vrah mi přišel trochu nepravděpodobný. No nicméně to nemění nic na tom, že se to skvěle četlo.

16.12.2022 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Opět super. Celá série je skvělá. Když pominu Kim, kterou miluju, tak se mi strašně líbí doktorka A. ;-) Určitě doporučuji.

30.09.2022 5 z 5

Dívej se, jak zemře Dívej se, jak zemře Anna Bagstam

Dostala jsem jako dárek. Jako na prvotinu vcelku pěkné. Řekla bych něco trochu ve stylu Roberta Bryndzy. Některé pasáže trochu přitažené za vlasy, ale v podstatě mě to nijak zvlášť nerušilo. Akorát teda konec mi trochu naštval, protože si budu muset koupit další díl ;-). Celkově hodnotím jako vcelku pohodovou detektivku, ale už teď po týdnu si plno věcí neokážu vybavit, takže extra zážitek to ve mě nezanechalo.

02.09.2022 3 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Opět super, akorát nevím proč, tentokrát mi přišlo, že se to malinko táhlo, takže zatím tento díl jsem četla nejdéle. Ale i tak určitě stojí za přečtení. Kim miluju čím dál tím víc, ikdyž v běžném životě bych jí občas propleskla. ;-)

21.07.2022 4 z 5

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Velmi zajímavé a opravdu hodně dobrá kniha. A jako spousta čtenářů přede mnou - ten konec???? tak ten mě dostal a to vážně nejsem žádná plačka. Vřele doporučuji.

04.05.2022 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Jako vždy super, Kim miluju, ale přeci jen tento díl byl o malinko slabší než předchozí. Asi nedokážu říct co mě tak úplně nebavilo. Co mě ale na knihách Angely Marsonsové opravdu baví, jsou většinou 2 dějové linky, které se propojí. Těším se na další. Doporučuji.

26.04.2022 4 z 5

Mráz pod kůží Mráz pod kůží Allie Reynolds

Do ruky se mi dostala kniha v podstatě náhodou. Začátek mě teda nebavil vůbec, bylo to hrozně zmatené. ale když tohle vydržíte, tak je to moc hezká kniha a určitě stojí za přečtení. Nicméně thrillerem bych to vážně nenazvala. I tak doporučuji.

14.02.2022 3 z 5