lordik lordik komentáře u knih

Výborná kniha okamžitě mě upoutala a do přečtení jsem ji neodložila.

08.06.2016 5 z 5

Pohádky a obrázky Pohádky a obrázky Vladimír Sutějev

Krásné pohádky. Teda až na tu s dědou mrázem tu jsem moc nemusela.

02.02.2016 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Vánoční dárek, ale docela pěkná kniha. Myslím, že si přečtu i další díly.

19.01.2016 4 z 5

Úžasná kniha, dává milý a vtipný pohled na svět. Určitě si od Fulghuma přečtu knížek víc.

18.01.2016 5 z 5

Eldest Eldest Christopher Paolini

Kvalita knih v sérii se postupně zhoršuje a příběh mě pomalu nudí. Po knize jsem nadšeně sáhla po té, co mne zaujal první díl. Dvojka se jedničce ani v nejmenším nevyrovná.

13.11.2015 3 z 5

Eragon Eragon Christopher Paolini

Kniha výborná snadno se čte a rychle mizí nepřečtené stránky.

13.11.2015 5 z 5

Antigoné / Élektrá Antigoné / Élektrá Sofoklés

Dramata mám ráda a ta řecká jsou jedny z nejlepších.

13.11.2015 4 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Krásné a zanechává jemnou stopu na duši...

13.11.2015 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Stačí pár stránek a už ji nelze odložit asi až do poslední stránky poslední knížky série. Je to něco jako virus. Rozhodně nelituji, že jsem Hraničáře začala číst.

Pidilidi Pidilidi Mary Norton

Hezký nápad. Dřív jsem se v noci bála každého zašramocení, po přečtení téhle knížky, jsme všechno sváděli na Pidilidi i ztráty levých ponožek.

10.11.2015 3 z 5

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Na téhle knize mne zklamala jen jedna věc a to, že je poslední ze série.

10.11.2015 5 z 5

Jeden z příběhů na kterém jsem tak trochu závislá. Můžu jej číst stále dokola a asi mě neomrzí.

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Výborný příběh. Nejlepší dílo od této autorky.

07.10.2015 5 z 5

Seznam přání Seznam přání Eoin Colfer

Vtipné a originální pojetí nebe a pekla spojené s moderním světem.

02.04.2015 3 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Příběh, který se může číst mnohokrát a stejně v něm naleznu pokaždé něco nového.

01.04.2015 5 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Kniha mě doslova přikovala ke křeslu a lampě. Některé zvraty se sice dají předvídat, ale kniha tím neztrácí. Napínavé a poutavé čtení.

01.04.2015 4 z 5