livana livana komentáře u knih

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Kniha se velice dobře četla. Děj je od začátku do konce napínavý, nenápadné odhalování zdánlivě nesouvisejících skutečnosti. Nedá se od knihy odtrhnout.

30.11.2022 5 z 5

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Krasne čtení. Napínavé od začátku do konce. A nakonec nečekané rozuzlení.

20.03.2022 5 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

výborná kniha. Napětí, romantika i pár úsměvů. Moc se mi kniha líbila

20.10.2018 5 z 5

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

dojemný příběh. Ke konci mi i slzy ukáply. Vřele doporučuji

03.02.2016 5 z 5

Kroky vraha Kroky vraha Michaela Klevisová

velice příjemné a hlavně napínavé čtení.

12.11.2015 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Tak to se povedlo! Odhalení mě velice pobavilo. Tleskám Karen.

11.01.2023 5 z 5

Podvedená Podvedená Monika Knápková

přečteno jedním dechem. Tolik zvratů, neštěstí a nešťastné lásky, tak to je jak v opravdovém a komplikovaném životě. Kniha se moc dobře četla. Byla to první kniha od této autorky a jdu shánět další.

10.09.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

ze začátku mi chvílu trvalo, než jsem se začetla. Ale nakonec se z toho vyklubala velice pěkná detektivka. Sice nějaké pasáže jsem nepochopila, ale je to jen kniha.

31.01.2017 5 z 5

Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Alena Jakoubková

pohodové čtení. Mám ráda příběhy ze života.

30.12.2015 5 z 5

Svedená Svedená Portia Da Costa

příjemná oddychovka. Mně se kniha líbila. Už se těším až dostanu další díly.

05.12.2015 5 z 5

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

sice mi chvíli trvalo, než jsem se zorientovala kdo je kdo, jaké jsou vazby a co chce vlastně spisovatelka říct. Ale v zápěti jsem byla vtáhnuta do děje a nemohla jsem se odtrhnout. Nemůžu napsat krásný příběh, protože to s krásou nemá nic společného. Smutný příběh, nepochopitelné jednání zoufalých osob. Tato kniha mi zůstane dlouho v mysli.

15.11.2015 5 z 5

Každá sedmá vlna Každá sedmá vlna Daniel Glattauer

druhý díl jsem přečetla jedním dechem. Bylo to velice milé čtení a hlavně bravurní sloh. Oba díly skvěle napsané.
Vřele doporučuji.

04.09.2015 5 z 5

Dobrý proti severáku Dobrý proti severáku Daniel Glattauer

úžasná kniha, čtivá, nevšední pojetí až milostného příběhu. Šok na konci, chtěla jsem listovat dál, ale nic. Opravdu to skončilo??????????

04.09.2015 4 z 5

Konec vosí sezóny Konec vosí sezóny Denise Mina

Od autorky jsem cetla prvni knizku a moc se mi libila. I kdyz pachatele byli znami od zacatku, kniha nepostradala napeti. Dobre se mi cetla

17.07.2015 5 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

přečteno jední dechem. Opravdu výborná detektivka

03.06.2015 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

mě se kniha nelíbila. Na detektivku to bylo moc roztahané. Pořád popisované kolem dokola a spád žádný. Od poloviny knihy jsem jen listovala a četla sem tam nějakou větu a nakonec jsem hledal vraha.

15.03.2015 1 z 5

Andělé všedního dne Andělé všedního dne Michal Viewegh

poprvé co mě od Viewega moc nebavilo

13.02.2015 3 z 5

A kruh se uzavřel A kruh se uzavřel Karel Václav Kupka

moje první knížka od tohoto autora a super. Perfektní zápletka, děj mě uplně vtáhl dovnitř a nemohla jsem se odtrhnout. Už musím shánět další knihu od autora.

07.03.2020

Svítání Svítání Virginia Cleo Andrews

velice dobře napsaná kniha. Mělo to spád, napětí a neuvěřitelné zápletky

19.08.2019 5 z 5

Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Holčička, která nechtěla vyrůst: můj boj proti anorexii Isabelle Caro

Nechápu, jak může mít taková pomatená žena dítě. Škoda této holčičky, nepoznala šťastné dětství ani normální život s milující matkou.

02.10.2018 5 z 5