lištička123

ListopádListopádAlena Mornštajnová

Co na tuto knihu říct. I když recenze jsou rozporuplné, já jsem s Listopádem spokojená, moc se mi líbil. Nevadilo mi ani téma, ani fikce ani smutek, který byl v knize cítit.

Na smrtNa smrtJozef Karika

Nedá se vyjídřit, co jsem po dočtení této knihy cítila. Je to pecka, nic jiného se na ni nedá říct. Ne úplně pro slabší povahy, ale.... ten děj, ty postavy, Amerika s gangstery, Osvětim a Mengele, prostě skvělé. Po dočtení jsem ji musela chvíli vydýchávat a to se mi jen tak nestává.

07.09.2020

Tiché rokyTiché rokyAlena Mornštajnová

Co říct? Skvělá kniha, stejně jako všechny předešlé od Aleny Mornštajnové.

13.12.2019

PopravčíPopravčíChris Carter

Chris Carter je promě prostě král trillerů. Děj frčí od začátku až do konce. Jste stále v napětí. Moc mě vyhovují krátké kapitoly. Za mě opět povedené a sázka na jistotu.

22.04.2020

Šikmý kostelŠikmý kostelKarin Lednická

Skvělá knížka. Už se těším na další díly.

28.04.2020

Než jsme byly tvojeNež jsme byly tvojeLisa Wingate

Výborně napsána kniha, od které se jen těžko zatrhněte. A opět informace navíc jako bonus. Opravdu silný příběh, doporučuji.

15.05.2020

Dvojitý křížDvojitý křížChris Carter

Na doporučení můj první Chris Carter. Jsem nadšená, děkuji Irenko, jestli si přečteš tento komentář.
Svižný, rychlý triller. Žádné zbytečnosti. Skvělé čtení. Těším se na další.

17.03.2019

SlavíkSlavíkKristin Hannah

Nemám slov. Je to jedna z nejlepších knih, které jsem přečetla. Krásný příběh, který budu mít ještě dlouho před očima. Svělé.

07.01.2020

Heřmánkové údolíHeřmánkové údolíH. M. Körnerová (pseudonym)

Dosud jsem od autorky ještě nic nečetla a po této knížce jsem zjistila, že mám co dohánět. Byla skvělá. Dojemný a místy krušný život hlavní hrdinky mě chytil od začátku až do konce. Hezky, čtivě napsané.

29.05.2020

Kroniky prachuKroniky prachuLin Rina

To bylo taaak sladké a romantické. Jednou za čas je ale potřeba i takové knížky. Zvlášť v dnešní době. Moc milá knížka.

Čtvrtá opiceČtvrtá opiceJonathan Dylan Barker

Tak to byla jízda, super. Místy jsem teda měla husinu, jak to bylo nechutné, ale jinak výborný thriller podle mého gusta.

DNADNAYrsa Sigurðardóttir

DNA byla moje první kniha od autorky a musím říct, že skvělá. Kdybych mohla, přečetla bych ji na jeden zátah. Byla napínavá, měla sympatické postavy, vraha jsem odhalila až opravdu na konci, zajímavý příběh. Už se těším na další díl série.

15.07.2019

HanaHanaAlena Mornštajnová

Knížky od Hana Mrnštajnové mám moc ráda. Stejně jako ostatní byla Hana velmi silnou knihou, o to víc, že se hlavní část odehrávala za 2. sv. války.

17.07.2019

Kdo zavraždil účastníky Djatlovovy expedice?Kdo zavraždil účastníky Djatlovovy expedice?Martin Lavay

Zajímavé čtení. Smrt lidí,která zůstane navždy záhadou. Každý si může vybrat, jakým způsobem mohli účastníci této expedice zemřít. Knížka určitě stojí za přečtení.

19.07.2019

SpasitelSpasitelJo Nesbø

U tohoto autora je to opravdu sázka na jistotu. Skvělá knížka. Čtivá, napínavá, super.

07.03.2020

Cilčina cestaCilčina cestaHeather Morris

Čtivě napsané. Působivý příběh.

Kde zpívají raciKde zpívají raciDelia Owens

Skvělá, dokonalá kniha. Taková, že ve vás ještě dlouho po přečtení zůstane.

HotýlekHotýlekAlena Mornštajnová

Opět skvělá knížka od Aleny Mornštajnové. Zatím mě od ní žádná nezklamala. Čtivá, s příběhem, který si určitě ješte alespoň jednou přečtu.

19.05.2019

Vždycky je to manželVždycky je to manželMichele Campbell

Přes některé negativní komentáře jsem si knížku přečetla a musím říct, že se mi líbila. Četla se mi dobře, byla napínavá, prostě splnila moje očekávání.

04.08.2019

KaštánekKaštánekSøren Sveistrup

Skvělá. Severské detektivky jsem si zamilovala a ještě ani jedna mě nezklamala. I tato byla super. Od začátku až do konce napínavá, doporučuji všema deseti.

26.09.2020

Volání KukačkyVolání KukačkyR. Galbraith (pseudonym)

Obsáhlejší, pomalejší, ale napínavé a stojí za přečtení. Přečtu si i další díly ze série.

Ze života knihomolkyZe života knihomolkyD. Tung (pseudonym)

Pro knihomola jako jsem já pohlazení po duši. Bavila jsem se.

Jako zabít ptáčkaJako zabít ptáčkaHarper Lee

Skvělá, čtivá kniha,která má co předat.

Slepá mapaSlepá mapaAlena Mornštajnová

Knížka byla skvělá. Svižná, čtivá napínavá. Moc hezky se mě četla. Asi by se dalo říct, že za mě lepší než Hana. Teď už se těším na Hotýlek:-)

27.03.2019

Ví o toběVí o toběSarah Pinborough

Knížka se mi líbila, četla se dobře. Konec byl opravdu nečekaný, možná trochu zvláštní (ve smyslu ne úplně uvěřitelný, i když...), ale přesto to stálo za to.

30.04.2019

Na útěkuNa útěkuHarlan Coben

Moje první kniha od tohoto autora a moc se mi líbila. Určitě mě nalákala na jeho další. Kdyby bylo možné, dala se přečíst na jeden zátah. Napínavá odzačátku do konce.

12.01.2020

My děti ze stanice ZOOMy děti ze stanice ZOOChristiane Vera Felscherinow

Vzhledem k tomu, že jsem tuto knihu ještě nečetla, netušila jsem, na co se mám připravit. Bylo to hodně náročné čtení, co do obsahu. Tím spíš, když máte doma puberťáky. Ale nakonec jsem to dala.

16.01.2020

Poslední paní ParrishováPoslední paní ParrishováLiv Constantine

Jeden z lepších trillerů, které jsem četla. Začátek mě popravdě trošku štval, nebyla mě sympatická ani jedna z hrdinek, ale po první třetině se děj rozjel a knížka mě začala bavit.

03.02.2020

Hlas kukačkyHlas kukačkyH. M. Körnerová (pseudonym)

Knížka pro mě byla stejně jako Heřmánkové údolí skvělou oddechovkou. A velice milou.

23.06.2020

Knihkupectví na Bylinkovém náměstíKnihkupectví na Bylinkovém náměstíEric de Kermel

I přes celkem nízké hodnocení na databázi, já hodnotím 5hvězdičkami. Mě se knížka líbila moc. Určitě si ji ještě někdy přečtu.

27.06.2020