LilluLong LilluLong komentáře u knih

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Zatial je to fajn, uvidime nakoľko to zostane v rámci žánru pre deti :) 4*

29.04.2022 4 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Meghan vie opísať grazlov takým spôsobom, ze čitateľ ich vie doslova zamilovať :) za mna aj tato časť ma 5*

29.04.2022 5 z 5

Ženich v kiltu Ženich v kiltu Gayle Callen

Och, k prečítaniu ďalšieho diela ani moja zvedavosť asi nebude stačiť :) za mna 3*

24.04.2022 3 z 5

Omyl statného Skota Omyl statného Skota Gayle Callen

Light :) za mna 3*

24.04.2022 3 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Premýšľam , ci autorka je tak mazaná a za vsetky reklamy ( značky výrobcov ) ktoré uvádza v knihách berie honorár alebo len predlžuje stránky :) ? Tato časť bola super ma u mna 5*

14.04.2022 5 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Myslim ze autorka graduje, u mna zas 5*

14.04.2022 5 z 5

Prokletý milenec Prokletý milenec J. R. Ward (p)

Tato časť bola super, takze predsa len citam a citam :) za mna 5*

Král Král J. R. Ward (p)

Vela nových postáv , vela rozpisanych a zdĺhavých príbehov,naozaj neviem ako sa darí autorke ma udržať pri čítaní :) za mna 4*

09.04.2022 4 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Uz som fakt chcela prestať s touto sériou,ale zvedavosť ma prevalcovala, takze pokračujem.za mna 4*

09.04.2022 4 z 5

Znovuzrozený milenec Znovuzrozený milenec J. R. Ward (p)

Neviem ci budem schopná sa zacitat do dalších časti,dej ma vie zaujať ale je to velmi zdĺhavé a niektoré pasáže sú tak široko rozvetvené ze sú uz nezaujímavé , za mna tato časť ma 3*

05.04.2022 3 z 5

Milenka pout zbavená Milenka pout zbavená J. R. Ward (p)

Táto časť sa mi asi zatiaľ najviac páčila,za mňa 5*

04.04.2022 5 z 5

Milenec jen můj Milenec jen můj J. R. Ward (p)

Príbehy sa rozvetvujú ako siete pavúka , pribúdajú nove postavy, kniha nie je zlá, vie zaujať ibaže pre mna sa zda veeelmi zdĺhavá, opisovaná pasáž ktorá by mohla byt na 2-3 stránkach je tu rozpísana na 15-20 stran :) za mna 3,5*

02.04.2022 4 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Fantázia a dar reči so schopnosťami to cele dat na papier, tak vznikne zzzzdlhavy ale aj tak zaujímavý diel zo série :) za mna 4*

31.03.2022 4 z 5

Vyvolený milenec Vyvolený milenec J. R. Ward (p)

Zdĺhavé,zdĺhavé , uz každá postava aj ta druhoradá začína mat svoj príbeh , pardon, sluhovia sú zatial anonymní i ked este nas autorka moze prekvapiť . Za mna tato časť ma 3,5*

29.03.2022 3 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Sakra, i ked bol príbeh dobrý , bolo to zdĺhavé , autorka uz v tomto diely sa rozpísala k ďalším častiam a John ?no toho postavila mimo do nepriaznivej role ked uz je Dariusova reinkarnacia , išiel mi na nervy, uvidime co z neho vykrese v dalších častiach, za mna teraz za tuto časť 3,5*

28.03.2022 4 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Super, další diel prečítaný , autorke fantázia nechýba,som zvedavá ci v dalších častiach bude gradovať :) za mna 4*

26.03.2022 4 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Aj tato časť ma zaujala i ked som mala pocit ako by som citala dva v jednom :) za mna 4*

25.03.2022 4 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Och, nečakala som ze az tak úzko sa diely v sérii budu prelínať, takze mam pred sebou x časti, :) za mna tato časť ma 4*

23.03.2022 4 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Nakoľko len nedávno som sa odhodlala začínať do fantázi žánru, uz mam k porovnaniu prečítaných par kníh od viacerych autorov, a Moja Prva kniha od autorky Ward ma vedela zaujať štýlom i príbehom,tesim sa na pokračovanie . Za mna 4*

23.03.2022 4 z 5

Těla nelžou Těla nelžou Maya Blake

Príbeh by sa dal rozšíriť a posunúť na vyšší level ale i takto to bolo milé a epilogom sa to vykompenzovalo, u mna to ma za 4*

21.03.2022 4 z 5