Ženich v kiltu

Ženich v kiltu

Sny Maggie McCallumové o jejím snoubenci nepatří mezi romantické. A nejde jen o to, že byla dohozena Owenu Duffovi jako nějaká věc, aby skončilo dlouholeté nepřátelství mezi jejich rodinami. Maggii zároveň pronásleduje zlá předtucha, že její snoubenec zemře při jejich svatebním dnu. Tvrdohlavý Owen nedovolí svatbu zrušit, přestože jeho život a rodina jsou v ohrožení. Owen touží po Maggii od chvíle, kdy ji před několika roky poprvé spatřil. A jestli toto manželství obnoví přátelství mezi jejich rodinami, tím lépe. Owen se do Maggie zamilovává, i když nemá naději, že ji získá. Nemá však ani naději, že to všechno přežije....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/333079/zenich-v-kiltu-UnW-333079.jpg 3.615

Highland Weddings (2.)

The Groom Wore Plaid (2016)

Literatura světová, Pro ženy, Historie
Vydáno:, Oldag

LilianaFalcon

Nooo, tak to se opravdu moc nepovedlo... Sice to nebylo zdaleka nejhorší, co se v tomhle žánru píše, ale k tomu lepšímu průměru se to taky nepřiblížilo.
Nějak mi to mezi hlavními hrdiny vůbec nejiskřilo. Ty její sny mohly být použity mnohem lépe a víc posloužit celé zápletce. Aspoň ta zápletka (kdo to Maggie vlastně škodí) byla zajímavá, jen taky mohla mít víc prostoru nebo víc přiostřovat. Owen mi připadal takový neslaný nemastný... Prostě by to mohlo být dobré, kdyby...

havrmoni

Mě se to líbilo. Rozumněla jsem jejím pocitům. Nenudila jsem se. Je tam romantika,věštecké sny a intriky. Oddychovka se vším co mě baví.

Enny4

Tak předešlý díl se mi líbil více. Celá knížka byla vlastně o tom, jak se Maggie chce vyvléknout z manželství, jak Owen jejím snům nevěří ona zase nevěří jemu... Prostě kniha na jedno přečtení, více se k ní nevrátím :)

modranka
20.12.2017

Aj keď druhá časť série mala mystický nádych, u mňa nedosiahla viac než 3* . Snová zápletka sa mi zdala pritiahnutá za vlasy, rovnako tak sobášne drahoty Meggii. Treba prečítať a urobiť si vlastný názor.
Obálka - hoci vyplýva z originálu - je poriadne zmrvená - veď posúďte sami https://www.fantasticfiction.com/c/gayle-callen/groom-wore-plaid.htm