LilluLong LilluLong komentáře u knih

Tři (s)prostá pravidla Tři (s)prostá pravidla Nikki Sloane

Dlho som mala pocit, ze kniha ma minimálny dej prerušovaný s erotickymi scénami , az tak od trištvrte to začalo mat grady a pri konci ma nechalo v napätí , takze moje hodnotenie tak z 3,5 navýšila na rovných 5*

04.08.2021 5 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

No paráda , 759 strán úžasne napísaný príbeh v ktorom autorka vedela v čitateľovi vyvolať smiech ale aj hlbšie emócie,ked aj slzicka padla.Recenzie sa zhodujú , takze zatial na každého citatela zapôsobila rovnako dobre ako aj na mna. Zaslúžene 5* a ja by som chcela oceniť i vydavateľa , ze z knihy nevytvoril trilógiu ako je v poslednom čase zvykom pri tak dlhej knihe :) ma tiez u mna 5*

05.05.2021 5 z 5

Smyslnost Smyslnost Nicole Jordan

Citala som celu sériu , zaujala každá , nesklamala ani jedna časť, za mna max hodnotenie 5*

05.04.2021 5 z 5

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

U mna sa moc nedosvedčujú knihy, ktoré sa prelínajú súčasnosť s minulosťou,ale nakoľko diela od autorky som uz citala, tak som dala šancu aj tejto knihe.
Vela veci ma dost vytáčalo, hlavne spôsob ochrany zo strany matky a následné argumentácie na ospravedlnenie jej činov. No ako Evka v predošlej recenzií píše “ šílená spisovateľka “ :) ja hodnotím velmi slabou 4*

11.12.2022 4 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Od autorky kniha ktorá je vo vyššom leveli,prijemne pohodové čítanie, za mna 4*

05.03.2022 4 z 5

Freed Freed E. L. James (p)

Je to dobre a zaujímavo napísaný príbeh z pohladu Greya , len dufam ze ju nenapadne pisat pokračovanie povedzme z pohladu Taylora ci Leliota :) uz je toho vela a je mätúce citat knihu zvlast a dohľadať reakcie Anastázia v prvých častiach, napriek tomu davam 5*

25.11.2021 5 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

Pri tejto knihe staci ako recenzia jedno slovo “ Prečítajte “ , u mna zabodovala 5*

26.05.2021 5 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Nie je to obdoba krsneho otca a predsa ma vedelo maximálne zaujať hlavne rýchlymi neočakávaným zvratmi i ked bolo niekedy možné predpokladať nasledujúci dej.Autorka píše pútavo a u mna zabodovala, takze sa tesim na ďalšiu časť za mna ma 5*

21.05.2021 5 z 5

Americká královna Americká královna Sierra Simone

Tak k tejto sérii je potrebná otvorená myseľ a kto ju nemá ťažko sa bude vediet k nej objektívne vyjadrit. Ja len ľutujem , ze takéto diela som začala citat az v neproduktivnom veku :) mohla som si zpestrit svoj zivot :) u mna palec hore a hviezdičky 5*

02.05.2021 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Od spisovateľky Shen zatial vsetky knihy co som citala boli bezchybne, ci uz hovorím o príbehu alebo o štýle písania, ani tato sólová kniha nesklamala, u mna ma plny počet 5* :)

13.10.2022 5 z 5

Bezchybní Bezchybní J. D. Hawkins

Taká akurat tak na priemernú harlequinku, ale dalo sa precitat na jeden sup :) za mna 3*

27.01.2022 3 z 5

Nevěsta skotského válečníka Nevěsta skotského válečníka Adrienne Basso

Este som nedočítala , ale uz teraz cca v polovici si dovolím napisat ze kniha ma zaujala ako je profesionálne napísaná a príbeh nemá chybu : za mna uz teraz ma 5*

27.11.2021 5 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Tato sa vydarila :) za mna 5*

25.11.2021 5 z 5

Cizí dluh Cizí dluh Kinga Litkowiec

Pri hodnoteni tejto knihy som naozaj bola nerozhodná , najradšej by som hodnotila zvlast kvalitu písania ,zvlast príbeh a zvlast štýl procesu myslenia autorky, takto ale v globále za mna 3,5*

25.11.2021 3 z 5

Válečníkova svatba Válečníkova svatba Janet Chapman

V jednom kuse som sa prepracovala uz k tejto tretej časti a som úplne nadšená z knihy a hlavne zo seba ze som nasla v sebe ďalšie skryte schopnosti nadchnúť sa niečim co som doteraz odmietala citat. Za mna aj tato časť ma 5*

11.11.2021 5 z 5

Grey Grey E. L. James (p)

Ak sú ženy z Venuše a muži z Marsu ako je možné ze autorka ma schopnosť sa vžiť do myslenia muža ? To ze sa mi paci ako píše je jedna vec,ale aby sa vžila do myslenia muža je absurdne :) kniha by bola úplne iná keby na úvahy ženy pisala reakcie reálne zmýšľajúceho muža . Co vy na to ?

02.07.2021 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

(Ne)Chápem preco čítajú a hodnotia čitatelia neoblubujucich žánre tohoto tipu.Precitala som celu sériu a tiez velmi podobne série , a viem ze autorka píše na vysokej úrovni a príbeh naozaj nie je presladený ani prekombinovaný . A presne akoby som vedela ohodnotiť úroveň knižky hororového žánru ktoré ani nečítam viem ohodnotiť aj tuto sériu podľa úrovni . U mna za 5*

26.04.2021 5 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

Prvý diel je fajn, uvidím ake bude pokračovanie

22.03.2021 5 z 5

Kontrakt 2 Kontrakt 2 Melanie Moreland

Take reálne , mna upútalo

22.03.2021 5 z 5

Pod maskou nevinnosti Pod maskou nevinnosti Alessandra Torre

Erotika,romantika,napätie,skvela kombinácia na vynikajúcu knihu.Autorka nesklamala ani teraz s touto druhou časťou a ma u mna plny počet hviezdičiek 5*, A len dufam ze séria je trilógia v opačnom prípade by som bola dost sklamana :)

28.10.2022 5 z 5