Nevěsta skotského válečníka

Nevěsta skotského válečníka https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479817/bmid_nevesta-skotskeho-valecnika-93p-479817.png 4 38 10

Příběh rozumu i lásky, romantiky i střízlivých kalkulací, pozlátka rytířství i krutosti a násilí, jak je s sebou nese počátek 14. století ve Skotsku. Sir Ewan Gilroy, který byl právě pasován na rytíře, potřebuje věno a manželku. Zdá se, že obojí by mohl získat s lady Grace, velice krásnou a bohatou vdovou. Ta však přísahala, že se už nikdy neprovdá, a chystá se vstoupit do kláštera. Navzdory nátlaku své rodiny se brání podlehnout Ewanově přitažlivosti. Dráždí ho, jak to ještě nedokázala žádná žena, a dokazuje, že se mu vyrovná duchem i vášní… Grace navzdory svým pevným předsevzetím zjišťuje, že Ewan je muž nad jiné, a postupně poznává, že v ní začíná klíčit touha, jakou nikdy nepoznala. A když je křehká důvěra mezi nimi ohrožena zradou, musí se rozhodnout, jestli bude usilovat o štěstí, jež má na dosah, a bojovat o lásku svého skotského válečníka.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Bride of a Scottish Warrior , 2014

kacenka6144
07.04.2024 4 z 5

Po příbězích ze součastnosti jsem potřebovala trošku historického odpočinku. A tahle knížka to splnila ve všech směrech. Ewan, který se se nevzdává a Grace, jež pomalu propadá jeho kouzlu. Navíc miluju příběhy ze Skotska.

petulkapeta
23.03.2023 5 z 5

Krásný příběh z prostředí Skotska. Kde Ewan získá jeho vyvolenou Grace,ale neměl to tak lehké jak by se mohlo zdát.

Ála1968
16.04.2022 4 z 5

Mě se to moc líbilo.Příběh byl plný romantiky,jen tam mohlo být trochu víc napětí.Ale i tak skvělé

Unka
10.03.2022 3 z 5

Příjemné čtení, velmi předvídatelný děj, čte se hezky, ale žádné překvapení.

petra6315
28.02.2022 3 z 5

Taková romantická oddychovka na sobotu

Jaruš71
12.01.2022 5 z 5

Já si to taky užila jen jsem překvapená , že kniha není zařezena jako 2díl k Jak se stát skotskou milenkou, na kterou přímo navazuje.

LilluLong
27.11.2021 5 z 5

Este som nedočítala , ale uz teraz cca v polovici si dovolím napisat ze kniha ma zaujala ako je profesionálne napísaná a príbeh nemá chybu : za mna uz teraz ma 5*

alnahu
27.11.2021 5 z 5

Já jsem si tuto knihu užila.Příběh sira Ewana a královny vdovy Grace se mi četl dobře,je to příjemná oddechová romantika s dějem,protkaná jemnou erotikou.Takové to knihy čtu ráda -u nich se člověk příjemně odreaguje.Doporučuji všem romantickým duší.Já se těším i na další knihu od této autorky.

rampapa
01.11.2021 5 z 5

Tak na tenhle příběh a knížku jsem se hodně těšila a jsem jí nadšená. Miluju příběhy ze skotské divočiny. Grece a Ewana jsem si hnedka zamilovala. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a Skotsko. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky.

barunka66
09.10.2021 1 z 5

Knihu jsem přečetla opravdu jenom z úcty k dárkyni. Sladká romantika.... už podle obálky. Nemám odvahu ji ani přidat do letošní výzvy (je to novinka vydaná v letošním roce).

historické romance

2021  84%Nevěsta skotského válečníka
2021  84%Jak se stát skotskou milenkou
2023  89%Rytíř, který mě miloval
2024  87%Troufalé rozhodnutí

Kniha Nevěsta skotského válečníka je v