liletka_a liletka_a komentáře u knih

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Tak touto novou knihou jsem úplně nadšená. :) Líbí se mi oba pohledy na věc, je tam podrobně popsáno, jak se cítí Alexa a naopak co prožívá Nick, což je podle mě nejlepší možná volba, protože díky tomu se lépe vtáhnu do děje a celkově vím jak jeden druhého vnímá.;) Takže další plus. Je zábavná, romantická, erotická a příjemně jiskřivá. Já osobně jsem jí přečetla za 2 dny a za mě rozhodně doporučuji a jsem ráda, že jsem si jí zakoupila. Určitě se k ní ještě někdy vrátím. :))

28.06.2013 5 z 5

Kde je ta holka? Kde je ta holka? Alexandra Potter

Zábavná, čtivá oddychovka s nádechem fantazie.:) Charlottiny alergie, hypotézy a problémy byly občas legrační, navíc se mi líbilo, jak se jí Oliver kvůli tomu poškleboval. :D Stojí za přečtění, například si uvědomíte, že i když navenek jste bohatá, úspěšná a máte dokonalého přítele, neznamená to automaticky, že budete i šťastná. ;)

26.06.2013 4 z 5

Rytíř z Vysočiny Rytíř z Vysočiny Hannah Howell

Opravdu moc nádherný, romantický a vášnivý příběh o Avery a Cameronovi. Sice jsem nechápala, jak Avery už od začátku ví, že Cameron bude mužem jejího života a je o tom pevně přesvědčena, zatímco Cameron na to logicky přichází až na poslední chvíli.:D Líbily se mi milostné scény s jídlem, které se rychle šířily a všichny je hned museli vyzkoušet :DNejvíce jsem zbožňovala Cameronova bratrance Leargana, jeho vtipně trefné poznámky opravdu stály za to! :)

21.06.2013 4 z 5

Dokonalá nevěsta Dokonalá nevěsta Sophie Kinsella (p)

Je to moje první kniha od Kinsella a rozhodně nebude poslední. Musím přiznat, že se mi četla úplně sama. :) Byla zábavná, energická, milá a v neposlední řadě romantická. :) Oblíbila jsem si Milly, Simona, Isobel i Harryho, Ruperta s Allanem a dokonce i Olivii s James. Prostě mi všichni postupem času přirostli k srdci. :)) Skvělá zápletka, výborně napsáno, rozhodně doporučuji!! :))

16.06.2013 4 z 5

Tygří princ Tygří princ Elizabeth Hoyt

Celkem milé a romantické počteníčko. Ale jediné co mi tam vadilo, z čeho jsem šílela, bylo to, že jí neustále oslovoval madam, po celou dobu až do konce, jménem jí oslovil asi jen jednou, což mi přišlo divné vzhledem k tomu, že měli milenecký vztah ;) a taky to vykání mi tam moc nesedělo, ale jinak pěkné. :)

12.06.2013 3 z 5

Záhadná žena Záhadná žena Adele Ashworth

Kniha je sice zajímavá a lehce dobrodružná, ale musím přiznat, že můj šálek kávy to tedy není. :) Příběh mě moc nenadchl a chvílemi jsem se i nudila. Vztah mezi hl. hrdiny byl zvláštní, chybělo mi tam to vtipné laškování mezi postavami a ani celkově kniha nebyla moc zábavná.

11.06.2013 2 z 5

Skandální manželství Skandální manželství Johanna Lindsey

Opravdu velmi povedená kniha, zábavná, napínavá, romantická s erotickým nádechem a nechybí ani krásně rozuzlený konec :))

10.06.2013 4 z 5

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Knihu jsem sice přečetla celkem rychle(možná i díky tomu, že venku pořád prší a je zima:)), ale nijak zvlášť nadšená jsem z ní nebyla. Pana Darcyho z Pýchy a předsudku zbožnuji, kdo taky ne:D, ale tohoto ''Pana Darcyho'' jsem si teda moc neoblíbila. Ani mi ho nepřipomínal, celou dobu jsem fandila Spikovi, možná je to i tím, že ho mám zažitého jako parnera pro Elizabeth a právě s ní má to své pravé kouzlo a ne pro nějakou potrhlou američanku z dnešní doby, protože to byla neskutečná nuda, při jejich nečekaných setkáních jsem měla sto chutí přetáčet stránky .;) Celkově se mi nejvíce líbily scény mezi Spikem a Emily, ty jediné mě bavily a kvůli nim jsem i četla dál. Bohužel tam měli hrozně málo prostoru což mě trošku mrzelo, navíc i konec vzal rychlý spád navzdory tomu, že vše ostatní tam bylo podrobně popsáno.
Asi se k ní vracet už nebudu, ale za jedno přečtení by šla. :)

04.06.2013

Kouzlo okamžiku Kouzlo okamžiku Nora Roberts

Tak tato knížka se mi trefila do noty. :)) opravdu se mi líbila, byla vtipná, romantická, nádherně pohodová zakončená klasickým hapyendem. :) Do Dela jsem se taky zamilovala na první pohled, zbožnuju paličaté a zároveň starostlivé muže. ;) U Laurel jsem byla lehce na vážkách, nevím proč jsem si jí z popisu představovala jako tichou, milou, ostýchavou dívku, ale to jsem se opravdu přepočítala, výbušná, hádavá, zábavná a plná energie, ale jo, taky jsem si jí postupem času oblíbila. :) Má čestné místo v mé knihovně! :)

30.05.2013 5 z 5

Ustláno na růžích Ustláno na růžích Shannon Drake (p)

Mě se to celkem líbilo, dobrá zápletka, erotického jiskření mezi hlavními postavami bylo požehnaně a krásný ''klišé'' zamilovaný konec, není důvod nečíst. :))

13.05.2013 4 z 5

Jeho vyvolená Jeho vyvolená Gayle Callen

Oddychovka na deštivé odpoledne. Děj mě moc nezaujal a ani vztah mezi hlavními hrdiny. První kniha, co jsem od Callen četla a bohužel jsem moc uchvácená nebyla. ;)

04.05.2013 2 z 5

Maskovaná kráska Maskovaná kráska Meagan McKinney

Mě osobně přišla zábavná a romantická. Líbilo se mi, jak Mystere Rafeho hravě okradla a dokonce i svlékla v jedniný večer a ani se nedivím, že jí to chtěl Rafe oplatit. :))

04.05.2013 4 z 5

Havraní princ Havraní princ Elizabeth Hoyt

Nijak zvlášť v paměti mi neutkvěla, ale nebyla špatná. Líbila se mi zápletka a pak následné svedení hraběte ze Swartinghamu, jinak mě moc nenatchla. ;) Nicméně mě navnadila na další díly. :))

04.05.2013 3 z 5

Černý markýz Černý markýz Jo Beverley

Celkem příjemný příběh, ale něco důležitého mi tam chybělo. ;) Nemusela bych to číst podruhé. :)

04.05.2013 3 z 5

Dračí nevěsta Dračí nevěsta Jo Beverley

Příběh mě vůbec nezaujal, chvílema jsem i přeskakovala stránky abych vůbec dočetla.

04.05.2013 1 z 5

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Moje nejoblíbenější z celé Hathawayovic rodiny. :)) Netušila jsem že by mě mohlo posílání dopisů tak bavit, ale stalo se. Ovšem realita byla rozhodně lepší. :) Romantika s velkým erotickým nádechem... :))

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Jedna z mých nejoblíbenějších knih od Kleypas. Mohla bych jí číst pořád dokola. Nepostrádá jiskru ani vtip a celkově je prostě úžasná. :)) Líbilo se mi, jak na sebe byli Lily s Alexem jako kočka a pes, ale zároveň se mohli žárlivostí pominout. :D Miluji a doporučuji! :))

Milenec lady Sophie Milenec lady Sophie Lisa Kleypas

Pěkný a oddychový příběh, nicméně od Kleypas jsou i daleko lepší romány. :))

04.05.2013 4 z 5

Z lásky k tobě Z lásky k tobě Lisa Kleypas

Nádherné pokračování rodiny Vallerandových. Málokdy se mi stane, že se zamiluju do obou dílů, ale nemůžu si pomoct a rozhodnout se, který díl se mi líbil více, ale každý má něco do sebe. :) Vždycky jsem měla radši Justina než Philippa, proto jsem byla nadšená, když druhý díl je o Justinovi. Děj byl zábavný, plný dobrodružství kapitána Griffina a jeho krásné Celie. Má čestné místo v mé knihovně. :))

Jen ve tvém náručí Jen ve tvém náručí Lisa Kleypas

Četla jsem jí dvakrát a mohla bych znovu a znovu. :) čte se sama a jiskření mezi Lysette a Maxem je skoro až hmatatelné. :) doporučuji!