Záhadná žena

Záhadná žena https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/143105/bmid_zahadna-zena-sFP-143105.jpg 4 63 9

Zimní zahrada série

< 2. díl

Píše se rok 1849 a Madeleine DuMaisová přijíždí do Anglie, aby zde splnila svůj úkol. Vydává se na riskantní cestu, aby jako francouzská občanka pracující pro anglickou vládu pomohla odhalit pašeráckou skupinu. Její inteligence, bystrost a šarm jsou pro to dobrým předpokladem… Thomas Blackwood, s nímž má na tajném úkolu spolupracovat, se však vymyká všem jejím představám. Tenhle záhadný osamělý muž v ní vyvolává city, o nichž si myslela, že jsou už dávno pohřbené. Navzdory nebezpečí, které jim hrozí, Madeleine bolestně touží po Thomasových něžných dotecích.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Winter Garden , 2000

kacenka6144
04.03.2020 4 z 5

Nedávám sice plný úplně plný počet hvězdiček, ale i tak mě kniha nadchla. O špionáž a napětí tady jde až v poslední řadě. Je to o vztahu dvou lidí, kteří si k sobě hledají cestu, navzájem se poznávají. Nestává se mi to moc často, tenhle druh literatury beru spíš za oddechovku a používám ji k "vyčištění hlavy", ale ke konci mi trošku vlhly oči. :-)

medvedice3
18.02.2018 5 z 5

Romantika a špionáž, nebezpečí, vášeň.

Enny4
29.08.2017 5 z 5

Krásná knížka, krásný příběh, četla jsem již několikrát, ráda se k ní vracím.

LilianaFalcon
05.07.2017 5 z 5

A za me to byl krasny pribeh. Necekala jsem, ze me Madlein takhle priroste k srdci. A i kdyz tenhle druh zapletky vetsinoou byva pekne krecovity a vyumelkovany, tak tady se ten konec krasne hodil :-)

havrmoni
06.10.2016 5 z 5

To byla nejhezčí a zároveň poslední kniha od této autorky co jsem přečetla. Žádná naivnì husička,ale zralá žena,už jen za to bych dala spoustu hvězdiček. Je tu opět trochu špionáže,ale hlavně je to příběh o krásné a hluboké lásce. Oba zažili odmítání společnosti ať už pro původ či postižení. Je to tak hezky napsané,že jsem měla slzy v očích při čtení jejich vyznání. Mám také ráda laškování mezi partnery,ale k těmto se hodily spìše ty skryté dvojsmyslé hovory např.o šachách.

Kamiliana
13.09.2014 5 z 5

Zajímavě vystavěná kniha, na jejímž konci můžete zalitovat, že jste dosavadnímu obsahu nevěnovali plnou pozornost. Sedl mi styl vyprávění, zvolený jazyk (lehce poetický), zápletka i nečekané rozuzlení. Pro mě je to ten typ knihy, kdy po přečtení máte pocit, že Madeleine i Thomas žijí dál. Přečteno 2x a v budoucnu se ke knize jistě ještě vrátím.

jaja10
26.06.2013 5 z 5

Mně se tahle kniha líbila. Zajímavý děj, vášnivý vztah odehrávajíci se mezi hlavními hrdiny. Emocemi plný "předkonec" následovaný jak jinak než happy endem. :-)

lela25
22.06.2013 3 z 5

Záčátek trochu nudný,ale ke konci se mi to celkem líbilo.

liletka_a
11.06.2013 2 z 5

Kniha je sice zajímavá a lehce dobrodružná, ale musím přiznat, že můj šálek kávy to tedy není. :) Příběh mě moc nenadchl a chvílemi jsem se i nudila. Vztah mezi hl. hrdiny byl zvláštní, chybělo mi tam to vtipné laškování mezi postavami a ani celkově kniha nebyla moc zábavná.