Moje drahá Caroline

Copak může lady Caroline neuposlechnout otcova rozhodnutí, že se musí provdat? I když její sny a plány jsou úplně jiné, najednou stojí před oltářem s mužem, kterého vůbec nezná... Protože ví, že ani hrabě z Weymerthu o žádnou manželku nestojí, rozhodne se, že požádá o anulování sňatku a svůj sen o studiu si splní. A to i přesto, že je to pro ženu v jejím postavení velmi riskantní… Manželství s Brentem Ravenscroftem, hrabětem z Weymetrhu, však není takové, jak si představovala. Její atraktivní manžel jí ponechává volnost, v kterou ani v duchu nedoufala. Caroline se nejprve snaží odolávat jeho přitažlivosti, jeho náklonnosti… a hlavně jeho dotekům, ale je překvapena, když si uvědomí, že jeho lásku sama začíná opětovat. Stojí před těžkým rozhodnutím: Má si splnit svůj dávný sen? Nebo se má nechat vést svým srdcem a strávit život se svým pozoruhodným a milujícím manželem?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117093/moje-draha-caroline-117093.jpg 4.192
Vydáno, Baronet

My Darling Caroline, 1998

Kniha Moje drahá Caroline

petraj30

Celkem pěkná a zajímavá kniha, má však nějaké to "ale".
Až na ten neohrabaný začátek se mi Brent moc líbil. Carolin jsem nikdy nebyla úplně jistá, kolikrát přišla chvíle, kdy bych ji něčím majzla po hlavě, a popravdě jsem se ani nedivila Brentovi, jak se k ní zachoval. Já bych ji taky vyhodila.
Ten začátek o tom, jak se oba poznávali, byl pěkný, ale strašně dlouhý, první půlku knihy se v podstatě nic nedělo. Ta krimi zápletka, jestli se to tak dá nazvat, mi přišla úplně zbytečná, bylo to jen zaplnění jednoho malého odstavce. Šlo to vymyslet i jinak, jak se dostat k tomu hlavnímu problému.
To jejich usmiřování bylo krásné i s tím malým překvapením, to větší překvapení přišlo na konci:-)
Byl to zdařilý a neotřelý příběh a zřejmě si ho ještě přečtu, i přesto "ale":-)

Tirisa

V rámci žánru určitě jedna z těch lepších, bavila jsem se dobře.

rampapa
01.09.2020

Krásná knížka. Moc jsem si oblíbila a zamilovala Caroline. Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI všem co mají rádi romantiku.

Jessybelle
21.06.2020

Taková milá nenáročná jednohubka...
Bylo fajn sledovat vývoj vztahu mezi Caroline a Brentem, jejich škádlení i usmiřování...

kacenka6144
06.03.2020

Je to další z knih této autorky, kterou jsem přečetla. Nečekejte samozřejmě žádný hlubokomyslný příběh, jež obohatí a povznese vaše duševní obzory, ale autorka se dokáže poměrně dobře poprat s vývojem vztahu dvou lidí. Nenasměřuje je hned do postele, ale nechá je projít klikatou cestou vzájemného poznávání a objevování jeden druhého. A závěrečný epilog už je pouze třešničkou na dortu.

evik75
26.01.2020

Příběh se mi líbil, i když chvílemi mi to přišlo trochu natahované a pro mě by mohla být kniha trochu kratší. Rozhodně mě překvapilo závěrečné přiznání, které jsem opravdu nečekala.

aydam
23.09.2019

Dostal jsem přesně to, co jsem očekával. Handrkování Caroline se svým manželem, špetku napětí a nakonec lásku.
Příjemná oddychovka.

ariel platto
06.04.2019

Nebylo to špatné, ale určitá věc v chování hlavní hrdinky mi vadila a to mi při čtení bralo náladu. Proto beru *