Havraní princ

Mladou vdovu Annu donutí finanční tíseň přijmout práci u hraběte ze Swartinghamu. Muž se zjizvenou tváří a pověstí vznětlivého hrubiána vyhnal už dva sekretáře. Pohrdá ženami, ale nemá na výběr, a tak ji přijme do svých služeb. Schopná a nebojácná Anna si brzy získá jeho důvěru. Den po dni tají ledy mezi nimi, z nevrlého šlechtice se stává galantní společník. Anna si s údivem uvědomí, že k hraběti cítí lásku a fyzicky po něm touží. Mladá žena stojí před volbou, zda oheň v sobě potlačit, jak vdově káže dobrý mrav, nebo se nechat vášní unést....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4799/havrani-princ-3ue-4799.jpg 4.2125

Princové 1.

Vydáno, Alpress

The Raven Prince, 2006

Kniha Havraní princ

HaniSebi
14.03.2018

Moc pěkná romantická oddechovka. Nepřišlo mi, že by Swartingham pohrdal ženami. Oba hlavní hrdinové byli sympatičtí a to je rozhodně u tohoto žánru podstatné. Nenáročné čtení na odpoledne. Navíc se mi moc líbily rozhovory Edwarda s komorníkem Davisem.

Lembac
23.12.2017

Milostný příběh mezi Annou a Edwardem se rozvíjí celkem klasicky, ale posléze dostává docela pikantní příchuť. Anna si jednoduše vezme to, na co má chuť, i když celkem nekonvenčním způsobem. Tolik emancipace a odvahy bych od ctihodné vdovy nečekala. Chapeau! Lord Swartingham je popisován jako pruďas s mindrákem z jizev po neštovicích, ale nemám pocit, že - jak se píše v anotaci - by pohrdal ženami. Mně přišel celkem sympatický.
Špičkování mezi lordem Swartinghamem a Annou bylo vtipné, i když úplně nejlepší byly průpovídky lordova komorníka Davise. Třeba jsem byla zvědavá, kolik je milému lordovi let, když ho Davis označil za "stárnoucího gentlemana, který má skoro po sezóně". No jo, je to stařec, je mu 34! :-)

LilianaFalcon
30.09.2017

Tak tohle bylo usmevne od uplneho zacatku :-) Jejich prvni stret, spickovani se, jmeno psa... Proste vsechno to v ramci zanru hezky sedelo.

Barbora H
28.06.2017

Nic moc..., ale ušla...

jarkaska
02.06.2017

Kniha se mi líbila, pěkně se četla. Už se těším na další díly.

účetní
26.05.2017

Tato kniha byla i pro mě velké překvapení, tvářila se celkem jako že nenápadně, ale byla úžasná - krásně romantická, humorná, erotická, nádherná láska mezi Edwardem a Annou, pěkný závěr a epilog, k tomu pes a komorník, to nemělo chybu. Moc se mi líbil styl psaní - jednoduchý, srozumitelný, žádné složité krkolomné úvahy, nebylo to zbytečně natahované a k tomu úplně dokonalý překlad ( dle jména stejná překladatelka jako u Čekanek LK ). Takovéto knihy, co dovedou tak mile překvapit, mám moc ráda.

Ms.Floyd
27.04.2017

Knížka mě velmi příjemně překvapila. Očekávala jsem klasickou harlekýnku a la Nicole Jordan, nicméně Havraní princ je milý romantický příběh o vdově a nabručeném hraběti, okořeněný troškou humoru (Edwardův komorník, pes Rex) a hlavně živočišnou přitažlivostí obou hrdinů. Přijde mi, že oproti jiným působil tento příběh tak nějak reálněji - ona v (té době) postarší vdova - on cholerický bručoun se zjizveným obličejem, oba poznamenaní nějakými negativními událostmi, které se ale zase zbytečně neomýlají. Oba hrdinové s problémy dokážou nějak pracovat. Je také fajn, že knížka není roztáhlá na víc stránek, těch 270 bylo akorát. Jsem ráda, že jsem na Havraního prince narazila a k příběhu se určitě ráda někdy vrátím.

moudivlacek
10.03.2017

V našem drsném a uspěchaném světě jeden pěkný romantický příběh. Od začátku se mi líbil hrabě a ještě víc krásné "souboje" s jeho novou sekretářkou.
A člověk se musel zasmát i nad tím, že kdo sám porušoval morálku, morálkou se rád oháněl.
Hezké oddechové čtení na jedno odpoledne.