Leopardí princ

Lady Georgina Maitlandová nechce manžela. Potrebuje spoľahlivého správcu, ktorý by hospodáril na jej panstve. Stačí iný pohľad na Harryho Pyea a Georgina pochopí, že nemá do činenia len so sluhom, ale najmä s príťažlivým mužom. Harry pozná veľa šľachticov i šľachtičien. Napriek tomu nikdy nestretol dámu takú krásnu, nezávislú a bez zábran túžiacu ležať v jeho náručí. Je však nemožné diskrétne udržiavať vzťah, keď ktosi trávi ovce, dokonca zabije jednu dedinčanku. Karty zamieša aj nemorálny zúrivec lord Granville, ktorý všetkých na okolí drží v šachu svojou mocou a nenávisťou. Miestni ľudia obviňujú zo zlých skutkov Harryho. A lady Georgina, doteraz šťastne zamilovaná, má čo robiť, aby dostala svojho milého z väzenskej cely, kde ho nemilosrdne tlčú najatí drábi.....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/220787/leopardi-princ-220787.jpg 3.775

Princové 2.

Vydáno, Ikar (SK)

The Leopard Prince, 2010

Kniha Leopardí princ

mikika
09.05.2018

hrozné. nepravděpodobný pár, děsivý príběh...

Lembac
29.12.2017

Tento dil ze serie Princove se mi az tak nelibil. Je krajne nepravdepodobne, ze by mohla svobodna slechticna v 18. stoleti tak zjevne svadet sveho zamestnance a vyslouzila by si za to jen trochu hudrani ze strany svych bratru. Stejne tak narceni Harryho z otravy ovci jen proto, ze se na miste nasly jim vyrezavane figurky, je strasne pruhledne.
Georgina mi byla protivna tim, jak neustale nadbihala Harrymu, pricemz vubec neuvazovala nad tim, jak se v te situaci musi citit on. Sice dle autorky nemela byt rozmazlena, ale mne se jevi jako typicky sobecek. Nejak jsem ji tu lasku k Harrymu neverila.

Barbora H
28.06.2017

Nic moc...

moudivlacek
07.05.2017

Hezký příběh z červené knihovny. Lady Georginu jsem měla ráda za to, že se nepovyšovala nad své poddané a díky svému správci se o ně později začala opravdu zajímat.
Ale kdo byl mému srdci blízký - byl pan správce. Kluk, který se vypracoval právě ze spodiny a i když jsou mu okolnosti zrovna nakloněni nepříznivě, snaží se být realista.
Když ale mu vkročí do cesty láska, obrátí mu to život vzhůru nohama. A on je nakonec moc rád.
Skvělé odpočinkové čtení.

havrmoni
10.09.2016

První díl byl lepší. Tady sice byl příběh takový akčnější,nenávist, zabíjení ovcí atd.,ale hrdinka byla divná, no prostě bych jì nejradši praštila. Hrozně iniciativní a pak neustále utíkala,když měla být rozhodná, neřekla nic a naopak. Myslím,že jejì chovànì mi pokazilo výsledný dojem z knihy.

Luccy78
30.09.2015

Pěkný příběh, opět zajímavá zápletka. Trošičku mi vadila přílišná iniciativa hlavní hrdinky, její milý měl spíše pasivní roli, ale i tak jsem se dobře bavila..

BlueIvy
05.04.2015

Pekná kniha, aj keď súhlasím, že jej predchodkyňa bola vydarenejšia. Hoyt píše tak inak... jej postavy sú iné, a dej a zápletka tiež, a ženy v nej prakticky znásilňujú chlapov - inovácia :D Škoda, že jej pokračovanie ma vôbec neoslovilo.

malazluta
17.04.2014

Havraní princ se mi líbil, ale tento díl v sérii byl pro mě poněkud zklamání... ani nedokážu popsat čím ... snad to, že teď s odstupem času si nedokážu vybavit podrobnější děj, mluví za vše.