liletka_a Online liletka_a komentáře u knih

Setkání s cizincem Setkání s cizincem Lisa Kleypas

Zatím nejlepší kniha z celé série! Úplně jsem ztrácela pojem o čase, při jejich počátečním sbližování. Už dlouho jsem se tak krásně nezačetla.. Vtip, akce, bojové scény, erotické scény, boj o život - doslova, prolínajícími lékařskými případy. Musím přiznat, že mám chuť si jít do nějakého temného kouta zapískat na píšťalku! ;)

25.11.2019 5 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Série má název “Pravá romance” a myslím, že je to nádherné vystihnutí celé knihy..:)) Vtipné dialogy, jiskření mezi hlavními hrdiny a na konci dlouhoočekávaný polibek.. :)

04.09.2019 5 z 5

Ondina Ondina Shannon Drake (p)

Zase jednou pěkné počteníčko od Drake.. Přišlo mi, že už se všechno vyjasnilo, vyřešilo, vyznali si nehynoucí lásku a co budou dělat další půlku knihy? A ono se to zase zamotalo....Warwick, klasický, odvážný hrdina a nezkrotná divoženka (lady) Ondina..U takové kombinace se nudit nebudete.. :))

26.08.2019 4 z 5

Umění hříchu Umění hříchu Sabrina Jeffries

Docela ucházející, romantický příběh, kterému jakoby něco chybělo... Nějaká větší akce.. Jeremy byl napsaný skvěle, zajímavě, ale nevím, nějak se mi ta Ivette k němu nehodila..Souhlas s komentáři níže, rozmazlená holčička, nevím kde tu múzu viděl.. Jediné velké plus, které kniha měla, bylo navnazení na díl o Edwinovi..;)

10.08.2019 3 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Docela příjemné překvapení.. Podle obálky jsem čekala spíš takovou bezpříběhovou zábavnou knihu o sexu, ale děj se překvapivě točil i ohledně vážnějších témat a světe div se na nějaké to “dobrodrůžo” si počkáme až do půlky knihy..;) Za mě dobrý! :)

10.07.2019 4 z 5

Jak potvrdit lásku Jak potvrdit lásku Meg Cabot

Emailovky jsem si stejně jako ostatní oblíbila hned od prvních dílů, ale tento byl jaksi divný. Nejdřív docela pomalý začátek, než se vysvětlilo vše, co se potřebuje vysvětlit a nakonec už skoro svatba.. Alespoň, že to rychle utíkalo, fajn jako oddychovka, ale pokud někdo četl předchozí díly, tak je čeká spíš zklamání....

22.05.2019 2 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Nevím proč, ale tuto sérii jdu odzadu. :)) Zatím jsem spokojená, jelikož díly na sebe nenavazují. Melanie, rajcovní blondýna, která vystřídala docela dost chlapů až narazila na Greysona (mimochodem krásné jméno) ozářeného tajemstvím a jako vždy neodolatelným kouzlem osobnosti, kterému se neříká ne.! Že tam bylo moc sexu...No nikdo vás to nenutí číst, prostě to k tomu ději patřilo, buď přeskočíš nebo se začteš..;)

04.04.2019 5 z 5

Zachraň mě Zachraň mě Rachel Gibson

Sex bez závazků, který se zas a znovu proměnil v lásku jako trám..:))

18.03.2019 3 z 5

Květ lásky Květ lásky Amanda Quick (p)

Zajímavá kniha, ale měla jsem problém se začtením do děje. Dialogy mezi hlavními postavami se mi líbily, ale přišlo mi, že je tam docela dost nudných scén. Celou knihou jsem se prokousávala a až do konce knihy tam nebylo nic, co by to oživilo. Průměrná, neurazí..

14.01.2019 3 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Myslela jsem si, že už mám tyhle rádoby knihy na jedno brdo za sebou, ale nevím, proč, ale tato kniha zase něčím vyčnívala! Je pravda, že autorka Jakea, tak krásně vykreslila, že se dalo nad tou knihou doslova slintat..;) Doma bych toho dominantního, egoistického ješitu asi nechtěla, ale do říše fantazie sedí perfektně. Bylo to zábavné, pohlcující a jen tak dál! :) Mimochodem, přečteno za den.. :D

14.01.2019 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Opravdu vyjímečná kniha, která mě dokázala vtáhnout během cesty tramvají, tak, že jsem skoro přejela svojí zastávku. :D Ve zvláštnosti je krása, ani nevím, co k tomu dodat. :) Stojí za přečtení.

06.12.2018 5 z 5

Z donucení Z donucení Simona Ahrnstedt

Opravdu velmi povedená historická romance o horalském válečníkovi a něžné dívce. Její rodinu komentovat nebudu, v těch dobách bylo jejich chování zřejmě běžné a o počtu mrtvých se ani zmiňovat nebudu..:) Je vždy dojemné, jak z toho chlapa to ''Miluji tě'' musí hlavní hrdinka dostávat skoro celou knihu, ještě, že jí vždy zachrání konec..:)

06.12.2018 4 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Na můj vkus až moc dlouhá, dala by se o pár set stránek zkrátit, ale dočetla jsem.. :) Neohrožený hlavní hrdina, který má pro strach uděláno a nevinná panna, která není až tak nevinná.. Kleypas patří mezi moje top autorky, ale bohužel mezi nejoblíbenější tato kniha patřit nebude. Nevtáhla mě tak do děje a neupoutala jako jindy a prostě jsem četla spíš z povinnosti knihu dočíst. Musím přiznat, že se mi velmi líbilo, jak Rhys mluvil velšsky. To bylo opravdu sexy. :)

15.10.2018 3 z 5

Knihkupectví u osamělých srdcí Knihkupectví u osamělých srdcí Annie Darling

Po přečtení asi máte pocit, že britové jsou tak trochu z jiné planety, ale i oni tu mají své místo. :D Chvíli mi přišlo, že si spíše čtu příběh o teenageřích, než o dospělých lidech, ale můžeme tomu říkat ztřeštěnost.. :)) Autorka mohla vybrat hezčí jméno než Posy, to jsem si neoblíbila ani do poslední strany. ;) Co se týče děje, slovní špičkování Posy se Sebastianem bylo asi jediným světlým okamžikem knihy, jinak průměr.

17.09.2018 3 z 5

Na ostří nože Na ostří nože Julie James

Opravdu velmi nápaditě napsaná kniha. Vtipná, romantická a neotřepaná. Nemůžu si pomoct, ale knihy, kde se ústřední dvojice na začátku nemůže vystát mám stejně pořád nejradši! Jediné, co mi přišlo divné, že spolu tu svoji hru hráli osm let. To už je sakra dlouhá doba... ;) Konec patřil nám, romantickým naivkám..:))

27.08.2018 5 z 5

Poslední interview Poslední interview Sandra Brown

Docela pěkná romantická kniha, která vás nenutí nad ničím moc dumat, (maximálně nad bicepsy hlavního hrdiny..;)) i když ten byl někdy opravdu na zabití..věřit, nevěřit, věřit, nevěřit...Ale za mě jo, docela jsem jim to zalíbení věřila..:))

07.08.2018 4 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Celkem zajímavá kniha, která se stává nudnou od té doby, co se spolu hlavní dvojice vyspí..Je to neuvěřitelné, ale je to tak..:D Jako sexy farmáře si dokážu představit i ztřeštěnou kuchařku k němu, ale ty erotický scény neměly žádnou šťávu. Celkově ty postelové scény autorce moc nejdou.. :D Plus za obálku a za to, že kniha nebyla moc dlouhá... :)

13.07.2018 3 z 5

Ve víru rocku Ve víru rocku Katy Evans

Vcelku povedená kniha. Nějak jsem si neuměla představit tu krásnou gothičku....Mě ty holky vždy přijdou spíš takový děsivý, ale ok.. :D k takovýmu bláznivýmu chlapovi se i docela hodí..:) Sex, sex, sex a na konci dojemný až hanba.. :)

09.07.2018 4 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Celkem průměrná kniha bez překvapení. Nevím, proč, ale čekala jsem něco jiného, lepšího. Hlavní hrdinka byla docela sympatická, ale slavný hokejista Blake? To někoho na ty obstarožní balící kecy opravdu dostal? :D Mě to lezlo na nervy. Vůbec jsem nepostřehla jakékoliv jiskření mezi Jess a Blakem a občas jsem se docela prokousávala. Druhá polovina už byla lepší, ale za celou dobu žádný velký zvrat nepřišel..Jediné, co se knize povedlo, navnadit mě na přečtení příběhu Jamieho a Wese. :))

26.06.2018 2 z 5

Plamen v nás Plamen v nás J. Lynn (p)

Skoro všechny příběhy ze série jsou si v něčem velmi podobné, ale přesto s pauzama čtu jeden díl za druhým..:) Jillian miluje Brocka už od prvního okamžiku, chápu.. co se týče Brocka mi přišlo celkem divný jak hnusně se k Jill v minulosti choval, ať už se jednalo o nezájem nebo odsouvání na druhou kolej...podle mě by si zasloužil alespoň pár měsíců plazení po zemi..;) Jilly byla až moc hodná, ale příběh vcelku pěkný. Mimo to jsme se dozvěděli, že všichni páry z předchozích dílů jsou happy jak dva grepy..:))

08.06.2018 4 z 5