Zachraň mě

Zachraň mě https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171198/bmid_zachran-me-FVn-171198.jpg 4 59 8

Městečko Lovett, Texas série

3. díl

Většina obyvatel texaského Lovettu má na Sadie jasný názor: je poněkud bláznivá. Uznejte sami – nikdy nevyhrála jedinou soutěž krásy, v osmnácti bez ohlédnutí opustila Texas, rodný ranč i starého otce, nosí nemožně rovné vlasy, a hlavně, je jí třiatřicet a ještě není vdaná!

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Motto

Rescue Me , 2012

Nikidree
05.02.2024 4 z 5

Třetí vypůjčená kniha od kamarádka a oproti "Řekni mi pravdu", mnohem lepší. Sice slovíčko "Hurá" po jisté činnosti mi nejde na rozum ještě teď, ale jinak se jedná o oddechovou knihu s občas vtipnými hláškami a naprosto nenáročným dějem. I mi přišlo, že hl. hrdinka se opravdu chovala reálně a ne jako poblázněná puberťačka.
Jediné co bych asi trochu vytkla je, že se z Vincova pohledu čtenář nedočká skoro žádné informace, kdy se pro něj z nezávazného pobavení stalo/stávalo něco víc.
Ale je to jen drobnost. A jelikož se mi hl. hrdinové zamlouvali, včetně prostředí, do kterého je příběh zasazen, dávám 4*.

KodalSa
19.06.2023 4 z 5

Docela příjemné, lehké a poměrně vtipné nenáročné čtivo. Bavila jsem se.

Slunik127
01.05.2019 2 z 5

Ničím zajímavá romance typu Rosamunde Pilcher.

liletka_a
18.03.2019 3 z 5

Sex bez závazků, který se zas a znovu proměnil v lásku jako trám..:))

cukrovka
19.11.2016 4 z 5

Příjemné čtení na volné odpoledne. Vtipná romantika, předvídatelná, ale milá.

alzbeta4340
23.09.2016 4 z 5

Milá zábava na dva večery. Vtipné i dojemné čtení o tom, jak se realitní makléřka, majitelka texaského ranče Sadie a bývalý voják Vince hledali tak dlouho, až se našli.

Sobotikova
03.04.2014 3 z 5

Pěkné oddechové čtivo, které nenadchne, ale asi ani neurazí.

mikika
28.12.2013 5 z 5

vtipná romantika ze současnosti z malého kovbojského městečka, kam hlavní hrdinka nikdy moc nezapadala, ale kde potká drsňáka, pro kterého se stane životním úkolem tuhle holku zachraňovat...

Rachel Gibson
americká, 1961
2008  75%Sex, lži a rande přes internet
2001  72%To musí být láska!
2008  75%Řekni mi pravdu
2010  81%Láska na ľade