Ondina

Ondina se narodila ve vysoce postavené rodině, ale intriky rodinných nepřátel ji dostaly až na popraviště. Nyní stojí s oprátkou kolem krku a ví, že nebýt krutého ortelu, měla by ještě celý krásný život před sebou. Od potupné smrti ji zachrání tajemný lord Chatham. Tento podmanivý muž dobyl řadu ženských srdcí, ale ke splnění své tajné pomsty potřebuje řádnou manželku. Zakrátko jsou novomanželé vtaženi do intrik královského dvora a obklopeni nepřáteli. Oba dva překvapí, že se do sebe zamilují, ale všude kolem je spousta lidí, kteří jejich lásce nepřejí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/7391/big_ondina-MVm-7391.jpg 4.4186

Vydáno: , Domino

Ondine, 1997

Kniha Ondina

Zirvith

Tahle autorka patří sice k mým oblíbeným a kniha se mi líbila, ale mám dojem, že jsem od ní četla už i zajímavější knihy. Nevím zda to bylo tou knihou nebo mým časem, ale Ondinu jsem četla poněkud déle než obvykle knihy tohoto žánru.

DUNIKO
18.08.2020

Moooc pěkné čtení ❤️❤️❤️

petraj30
04.08.2020

Poněkud dlouhý příběh ale ne zdlouhavý, možná až na ten konec, ten byl zbytečně natahovaný. Byla jsem moc spokojená. Krásný příběh.
Ondina se mi líbila a dokonce o něco víc, než jiné hrdinky od SD. Warwick byl další úžasný hrdina. Každý měl svoje trápení a úkol, který museli vyřešit, proto celá kniha vydala za několik příběhů. Vraha na hradě podle mě nebylo těžké uhodnout.
V Knize bylo více hlavních postav, příběh byl hodně barvitý a přece jen trošku jiný než jsem od SD zvyklá a ještě mě moc potěšilo, že tu nebylo tolik bojů. To všechno knize moc přidávalo. Moc jsem si to užila

zimolka
09.10.2019

Opět krásný příběh.

liletka_a
26.08.2019

Zase jednou pěkné počteníčko od Drake.. Přišlo mi, že už se všechno vyjasnilo, vyřešilo, vyznali si nehynoucí lásku a co budou dělat další půlku knihy? A ono se to zase zamotalo....Warwick, klasický, odvážný hrdina a nezkrotná divoženka (lady) Ondina..U takové kombinace se nudit nebudete.. :))

K-afe
15.07.2019

Hledala jsem historickou romanťárnu s napínavým dějem na dovolenou. Padla mi do oka Ondina - hlavně kvůli recenzím, která jsem si přečetla na DB. Je pravda, že kniha je žánrově pro úzký kruh čtenářek, takže musela mít samá kladná ohodnocení :-), ale splnila veškerá moje očekávání. Dějově byla kniha krásná. Moc se mi líbilo, jak autorka skloubila dva napínavé příběhy a hlavně, že prozrazení zamilování z obou stran nepřišlo na prvních dvaceti stranách :-) Takže skadké ale ne přeslazené. Některé dialogy byly trochu laciné, ale nad tím zamhouřím oči :-).
Co bych knize vytkla je obal! Proč musí mít i takové hezké příběhy, tak ohyzdné, laciné obálky. To nemůžou autoři obálek být trochu nápaditější. Proč obálka nemůže být trochu tajemná.

HPmagor
18.02.2019

oddechové čtení :-)

Lembac
16.03.2018

Seznámení Warwicka s Ondinou bylo celkem nezvyklé. (Zajímalo by mě, jestli opravdu někdy někde existoval zákon, který umožňoval osvobození odsouzence zpod šibenice pouhou nabídkou sňatku.) Warwick zprvu považoval Ondinu jen za perfektní návnadu pro vraha své první ženy, jenže nepočítal s tím, že se do statečné dívky postupem doby zamiluje. I Ondina měla svá tajemství, která významně zasáhla do života obou hlavních hrdinů.
Celá knížka je plná akce, úkladů, nenávisti, ale i lásky a vášně. Čte se dobře a plynule, jen místy je autorčin jazyk na můj vkus až příliš květnatý.