liletka_a liletka_a komentáře u knih

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Krásný a čtivý první čekankovský díl, který vypráví o jedné ze čtyř čekanek, půvabné Annabelle, která netrpělivě hledá manžela. Přitažlivý a urostlý Simon je od začátku Annabell okouzlen a dává jí to nepokrytě najevo a ani Annabell není Simon úplně lhostejný. :) Zábava, erotika, vzrušení. :))

04.05.2013 4 z 5

Pohlaď mou duši Pohlaď mou duši Radka Zadinová

Kniha je spíš smutná než zábavná. Občas jsem s hlavní hrdinkou sympatizovala, především když jí umřela její holčička a ona se s tím musela poprat, ale většinu času dělala hloupá rozhodnutí, která se jí vymstívala. Sice jsem byla koncem spokojena, ale znovu bych jí nečetla.;)

Proklínám Tě, lásko Proklínám Tě, lásko Radka Zadinová

Celkem zajímavá zápletka o lásce, smrti a odpuštění. Kniha sice postrádá vtip i jiskru, ale nutí k zamyšlení. ;)

Nespoutané myšlenky Nespoutané myšlenky Teresa Medeiros

O chlup lepší než Hřísné myšlenky, ale od Medeiros mám jiné oblíbence. :) Přesto na nenáročné odpoledne je dostačující. :)

Sen v bílém Sen v bílém Nora Roberts

Je to moje první kniha od Roberts a zároveň i první díl ze Svatebního quartetu, kterým jsem byla příjemně překvapena.:) Děj je celkem jednoduchý, místy zábavný a řekla bych i poutavý. Sama jsem jí přečetla za 4-5 dní. :) I když dávám 4 hvězdičky, tak je to s odřenýma ušima. ;)

04.05.2013 4 z 5

Provdána za vikomta Provdána za vikomta Sabrina Jeffries

Byla jsem jedním slovem, nadšená. :)) Děj byl velmi zajímavý, jasně, že od začátku je zřejmé, jak to dopadne, ale stejně jsem byla neustále mile překvapena. :) Věčně zamračeného, bručounského Spencera jsem si zamilovala hned od začátku a líbilo se mi, jak ho občas Abby pořádně potrápila za jeho nesmyslné chování. :D Rozhodně doporučuji k přečtení! :)

01.05.2013 5 z 5

Hříšné sny Hříšné sny Nicole Jordan

škoda, že nejde dát 4 a půl hvězdičky, protože do té páté mi drobek ještě chyběl. ;) Je to opravdu moc pěkné počteníčko, o krásném lordu Treyovi a půvabné Antonii. Sáhla jsem po ní, když jsem byla nemocná a přečetla jsem jí za jediný den. :) Krásně to mezi nimi jiskří a erotiky mají na rozdávání.;) nicméně už jsem od Jordan četla lepší. :)

28.04.2013 4 z 5

Lekce manželství Lekce manželství Victoria Alexander

Velmi pěkný a vtipný příběh Marianne a Thomase. Nemůžu si pomoct ale dost mi připomínal knihu Muž ve stínu, kterou jsem četla předtím. Děj byl velmi podobný hlavní hrdina se chce oženit s dívkou, ale odmítá jí říct, že ji miluje a jen to by zase ji přesvědčilo aby si ho vzala. A tak se neustále přetahují kdo z nich je tvrdohlavější a kdo z nich nakonec bude muset ustoupit. Kdybych jí nečetla tak brzy po Muži ve stínu, tak by mi to asi ani tak nevadilo, protože takto jsem se chvílema nudila. ;) Každopádně na dlouhou chvíli proč ne. :)

27.04.2013 3 z 5

Pokořený svůdce Pokořený svůdce Suzanne Enoch

Pěkný příběh, Tristan a Georgina mají opravdu zajímavou dějovou linii, která se dobře čte a opravdu vás občas nutí k úsměvu. :D A rozhodně mě navnadila na další dva díly, které si s chutí přečtu. :))

24.04.2013 4 z 5

Lekce lásky Lekce lásky Suzanne Enoch

Celkem milý a čtivý příběh, ale mě osobně moc neuchvátil, byla tam sice občas nějaká ta zabávná scéna, ale dějem jsem pohlcená nebyla, nemohla jsem se do něj pořádně dostat. ;)

24.04.2013 3 z 5

Hříšný úsvit Hříšný úsvit Stephanie Laurens (p)

Nejprve jsem četla Hříšný úsvit a až potom Muže ve stínu, tudíž pár věcí jsem si nedala do souvislosti, ale i tak jsem si celkem dobře početla. :) Je pravda, že tam bylo dost erotických scén, až se to občas zajídalo, ale i tak mi přišel jejich příběh zajímaví. Jsem zvědavá jestli bude i příběh o Simonovi, doufám, že snad ano, :))

24.04.2013 3 z 5

Muž ve stínu Muž ve stínu Stephanie Laurens (p)

Opravdu velmi krásný příběh Martina a Amandy. Bylo zábavné sledovat Hraběte z Dexteru, jak se snaží Amandě zabránit chodit do podniků, které jsou jí zapovězené. :D A jaký se z něho vyklubal žárlivej, chránicí ''svůj majetek''. :DJá bych knihu zkrátila alespoň o 150 stran, protože byla opravda zbytečně moc dlouhá, ale i přesto doporučuji přečíst. :))

24.04.2013 4 z 5

Keltská věštba Keltská věštba Meagan McKinney

Krásný příběh, akorát mi tam trošku vadil ten velký věkový rozdíl. Nedokážu si představit, že bych ve svých 20 letech měla něco se čtyřicátníkem. ;)

09.04.2013 3 z 5

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Krále Lávru zbožnuju, humorné, poučné a stále neokoukané. :))

06.04.2013 5 z 5

R.U.R. R.U.R. Karel Čapek

Moje nejoblíbenější kniha od Čapka, ještě že jsme si jí museli povinně přečíst, jinak bych na ní asi nenarazila, což by byla velká škoda. :)A konec? Prostě dokonalý! :D

06.04.2013 5 z 5

Směšné lásky Směšné lásky Milan Kundera

Četla jsem jí jen kvůli maturitě a i přesto se mi moc líbila. Nejvíce asi Falešný autostop a Symposion, ty mi asi nejvíce utkvěly v paměti.. :))

06.04.2013 4 z 5

Proměna Proměna Franz Kafka

Kniha není moc dlouhá a je i dobře napsaná akorát, jak tam popisuje Řehoře jako odporný hmyz, tak bych to nepotřebovala vědět až tak dopodrobna. brrr :D Na konci jsem si říkala, chudák Řehoř, ten dopadl, podruhé bych to asi nečetla.

06.04.2013 3 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Krásná kniha, přečetla jsem jí během odpoledne, protože je opravdu uzoučká. :) Celkově je to zajímavé a velmi poučné. :)

06.04.2013 4 z 5

Hříšná dáma Hříšná dáma Jo Beverley

Pro mě ta nejlepší kniha ze série Mallorenových.. :)) Opravdu krásný příběh výřečné Elf a odvážného Forta. ;) Od začátku jsem se nemohla dočkat jak to dopadne. :) Rozhodně doporučuji k přečtení. :)

05.04.2013 5 z 5

Blbej fór Blbej fór Lenka Lanczová

Byla celkem čtivá ale do nejoblíbenějších má daleko. :))

04.04.2013 3 z 5