Keltská věštba

Osudová kletba spojuje život chudé Ravenny a mocného lorda Trevallyana. Dokáže si pyšný šlechtic získat Ravenninu lásku, a odvrátit tak zkázu celého kraje? Když Niallovi, Lordu Trevallyanovi je čerstvých dvacet let a dosud se neoženil, je na něj seslán geis - starobylý závazek či kletba, který provází všechny muže z anglického rodu Trevallyanů za to, že získali irskou půdu. Geis se skládá ze čtyř částí, z nichž právě ta čtvrtá v sobě skrývá tu největší krutost a ironii… Niall jako moderní muž 19. století však ve staré irské pověry nevěří a když mu rada starších v jeho dvaceti letech představí jeho nevěstu, o to víc se ujistí, že geis nemůže existovat......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31373/keltska-vestba.jpg 3.994
Vydáno, Knižní klub

The Ground She Walks Upon, 1994

Kniha Keltská věštba

Dádulka67
05. srpnaodpad!

No, já myslím, že by paní "spisovatelka" měla zkusit např. kariéru jako pokladní v supermarketu, protože psát opravdu neumí. Mezi jejími výtvory není nic, co by stálo za přečtení.

Ála1968

Na začátku jsem chtěla knihu odložit,ale vytrvala jsem a nakonec to nebylo vůbec špatné.

Lucuschka
01.01.2019

Příběhově slabší romance točící se okolo irské pověrčivosti.

MartinaP1984
16.01.2017

V tomto žánru jedna z lepších knih, dobře se to čte, zajímavý příběh, dobře napsáno.

jaja1989
19.10.2016odpad!

Horší knihu jsem snad nečetla

Barbora H
01.01.2016

Tak dočteno na Silvestra - těsně před půlnocí a ... . Byla jsem ráda, že jsem se prokousala začátkem a pak se už kniha četla sama - sice bych ji neřadila mezi nejlepší od této autorky, ale z celkového pohledu si 5* zaslouží.

liletka_a
09.04.2013

Krásný příběh, akorát mi tam trošku vadil ten velký věkový rozdíl. Nedokážu si představit, že bych ve svých 20 letech měla něco se čtyřicátníkem. ;)

kika 13
25.11.2012

Pěkné čtení oddychová knížka.

Královský dar
Královský dar