LibraryGirl LibraryGirl komentáře u knih

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Krásná romanticko-erotická jednohubka. Druhá půlka příběhu mi připomínala knihy od Mii Sheridan. Rozhodně chci další knihy od této autorky:-)

25.07.2018 4 z 5

Tajemný protivník Tajemný protivník Agatha Christie

Pěkné první setkání s mladou dvojicí amatérských detektivů. Filmové zpracování se mi vůbec nelíbilo. První jsem samozřejmě četla knihu a jsem moc spokojená s příběhem, i když mi tam občas chyběl Poirot nebo všetečka slečna Marplová:-)

24.05.2018 4 z 5

Smluvený sňatek Smluvený sňatek Jo Beverley

Pěkná, nežná romantika. Jsem spokojená a teším se na další knihy od autorky. Jednu hvězdičku ubírám kvůli politickým zbytečnostem, které brzdily děj. Ale sbližování Eleanor a Nicholase bylo hezké a příjemné.

27.03.2018 4 z 5

Bílá princezna Bílá princezna Oldřiška Ciprová

Bylo to moc pěkné, ale na mě moc krátké. Ale zas to rychle utíká, autorka se nezaměřuje na rozsáhlé dějové popisy, jde rovnou k věci. Hezká romantika z českého středověku. Doporučuji.

14.09.2015 4 z 5

Princezna Veronská Princezna Veronská Oldřiška Ciprová

Mně se kniha moc líbila. Je to historická romantika z raného českého středověku. Trochu fakta a hodně beletrie. Příběh mi pěkně vyplnil volné odpoledne, takže za mě pět hvězd:-D

11.09.2015 5 z 5

Princ Princ Sylvain Reynard

Z Prince se toho moc nedozvíme. Je to opravdu jen malá lávka k Temné Raven.
Myslím, že to autor vydal jen, aby nalákal na další sérii. Klidně by tuto novelku mohl přidat do knihy Temná Raven, ale i tak pěkné. Aspoň jsme s Williamem delší dobu:-) :-) ;-) ;-)

25.08.2015 4 z 5

Černý led Černý led Becca Fitzpatrick

Tato kniha je pro mě určité zklamání. Hrdinka se celou dobu zabývá svým vztahem k bývalému příteli. To její putování sněhem a tmou v horách jsem vnímala spíše jako druhořadé. Zajímal mě spíš vztah Masona a Britt, ale o něm jsem se vlastně nedozvěděla nic. Autorka se taky mohla víc zaměřit na život Britt a Masona po tom únosu. Jak se k sobě chovali, když už pominulo nebezpečí a oni jsou zpět v normálním životě. Možná, že bych dala hvězdu navíc, kdyby tam byl lepší epilog. Prostě průměr. :-\

19.04.2015 3 z 5

Podlehni Podlehni Maya Banks

O malinko lepší než první díl, ale jinak žádná výhra. Už se těším, až budu mít celou sérii za sebou. Bez dechu je tak pěkná série, ale tohle je nuda a nuda. Škoda.

01.02.2015 3 z 5

Podvol se Podvol se Maya Banks

Pěkně to začalo, ale strašně se to vleklo a táhlo. Skoro jsem přeskakovala stránky. Neustálé řečnění o jedné věci, která se dala vyřešit několika větami. Mnoho dialogů a žádný děj. Pro mě trošku nudná kniha. Ploché a neuvěřitelné postavy. Líbila se mi víc série Bez dechu.

31.01.2015 3 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Krásné zakončení série. Manželský omyl mě trošku zklamal, ale tenhle díl mi to napravil. Super!!! Konec se mi moc líbil. Chtěla bych ještě více času s celou tou rodinou. Doporučuji:-)

16.10.2014 5 z 5

Danteho holka Danteho holka Courtney Cole

Pěkné letní čtení pro náctileté. Chtěla jsem si jen přečíst něco pro mladší ročníky, ale tenhle příběh mě teda vůbec nezaujal. Asi jsem se na něj moc těšila. A velmi mě zklamal. Na každé stránce Reece vzdychala, jak je Dante úžasnej, dokonalej, bohatej apod.
Jak Dante nádherně voní, jaké má dokonalé tělo, které si ještě vylepšil na olivové farmě. A ona je jen holka z vesnice, co chová krávy a s VIP smetánkou, ve které žije Dante, nemá nic společného. Musím jí ale přiznat, že tam zaplula dobře.
No, měla jsem pocit, že čtu teprve koncept. Kdyby se příběh trošku přepracoval, byl by mnohem lepší. Autorka se bohužel stále opakovala, tím ten příběh také utržil své mínusy. Námět dobrý, ale zpracování pokulhává. Za mě jen 3 hvězdy.
Reece mi nebyla moc sympatická, Dante celkem ano, jen kdyby nebyl tak dokonalej, voňavej atd. Sdělit tuto informaci čtenáři obyvykle stačí jednou či dvakrát. Nemusím to číst na každé stránce. "Ježíšku na křížku" - myslela jsem si, že jestli tuhle větu ještě uvidím na další stránce, asi začnu vraždit :-(
Jsem zvědavá na další knihu od této autorky. Ta mě anotací zaujala více, ale do rukou se mi dostala dřív tato její kniha, tak jsem si ji přečetla, abych věděla, do čeho jdu. Courtney Cole dám ještě šanci.

26.09.2014 3 z 5

Remy Remy Katy Evans

Pěkný doplněk k příběhu Remyho a Brooke. Musíte znát ty díly předtím. Kdybyste četli jen tento díl, asi by vám příběh nedával moc smysl. Není to plynulé vyprávění. Spíš jen takové útržky, jak to, co se dělo, vnímal Remy. Co ho bolelo, uchvacovalo a proč tolik miluje Brooke. Konec trošku rychlý. Střídá se přítomnost s minulostí a já bych více uvítala, kdyby se tam autorka zaměřila na současnost:-) Doporučuji:-)
Pokaždé když slyším Iris, vidím Remyho, velkého bojovníka:-)
Remy! Remy! Remy!

12.08.2014 5 z 5

Jako led Jako led J. Lynn (p)

Přeslazené jak blázen, ale také strašně roztomilé.:-D Předvídatelný konec. Milá oddychovka. Doporučuji. Jsem zvědavá na ostatní knihy autorky.

02.05.2014 5 z 5

Gabrielovo Inferno Gabrielovo Inferno Sylvain Reynard

Nádherné! Vášnivé! Plné touhy! Romantické! Minimální podobnost s Fifty. Vůbec bych tyhle dvě knihy nesrovnávala. Každá má své. Jestli mohu říct, tak u Inferna žádné mínusy nevidím. Moc se těším na další díl. Strašně se mi líbí povídání Gabriela o Dantovi a Božské komedii. Při čtení jsem poslouchala písně, které si pouští Gabriel nebo Julianne. Mozart nebo Chopin. Vážná hudba dotváří celý děj a vykresluje prostředí, ve kterém se příběh odehrává. Oba balancují na hraně své touhy, než spolu fyzicky splynou. Je to krásný a něžný příběh dvou lidí, kteří se "znají" z minulosti a po letech se setkávají. Jak vypadá jejich shledání a poznávání si přečtěte. Velmi doporučuji!

09.11.2013 5 z 5

Nesmlouvej s ďáblem Nesmlouvej s ďáblem Sabrina Jeffries

Po dočtení mám trošku smíšené pocity. První půlka knihy mi přišla trošku nudná, druhá už byla lepší, ale žádná sláva. Po vynikajících předchozích čtyřech dílech jsem se moc těšila na další pěkný díl. Původ Lucy byl trošku zmatený a samotná Lucy byla, na můj vkus, zbrklá a horkokrevná. Doufám, že poslední díl Dědiček bude lepší.

22.08.2013 4 z 5

Růže z Cherrybrooku Růže z Cherrybrooku Tania Crosse

Od knihy jsem asi očekávala více, než mi dala. Po příběhu Dívky z přístavu jsem trošku zklamaná. Sice opět nezdolná hrdinka, která se opravdu pěkně popere s překážkami, co jí osud skládá pod nohy, ale jako bych držela v ruce jen půlku příběhu. Druhá půlka jaksi v nedohlednu:-(
Rose jsem si od začátku oblíbila, ale Charles... to byl ale neotesanec. Naoko a před jinými se k Rose choval pěkně, milující manžel. Ale v soukromí ložnice se asi převtělil do kůže jeskynního muže, či co. Prostě to chce druhou část, aby byl příběh kompletní a doufám, že končí podle mého očekávání. Seth tam měl opravdu velmi málo prostoru.

29.04.2013 4 z 5

Pod maskou nevinnosti Pod maskou nevinnosti Alexander Stainforth (p)

Jsem hodně zklamaná z této knihy. Asi jsem byla moc natěšená. Příběh prostě nesplnil mé očekávání. Přišlo mi to trošku jako parodie na historickou romanci. Hrdinka byla velmi naivní, snadno ovlivnitelná a ovladatelná. Otec ji něco řekl a ona tomu hned uvěřila, aniž si ty informace někde ověřila nebo pátrala na vlastní pěst. Kniha má hezčí obálku, než je příběh samotný. Bohužel. Velmi doporučuji Lady Jane (všechny čtyři díly). Ta se mi líbila o dost víc.

19.03.2013 3 z 5

Osud na dlani Osud na dlani Linda Lael Miller

Rychlý, svižný příběh plný romantiky a dobrodružství. Krásně se to četlo. Škoda, že u nás nevyšly všechny díly této série. Zajímala by mě knížka o Skye, o sestřenicích Megan a Christy moc ne. V knize byly vylíčeny jako pěkné semetriky, které jdou jen po penězích.

13.04.2012 5 z 5

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Nora Roberts

Pěkné zakončení svatební série. Ale nejvíc se mi líbil třetí díl, ten je fakt super, ale tenhle se mi také moc líbil.:-)

30.11.2011 5 z 5

Po Valentýnu Po Valentýnu Esther J. Ending

Emocionálně silná kniha. Jedna z těch knih, co mě docela zasáhly. Opravdu nečekaný závěr! Autorka se v knize věnuje spoustě problémových témat. Vůbec mi nevadilo, že jich je v knize tolik, skloubila je totiž pěkně dohromady. Píše velmi čtivým jazykem a vyhovovalo mi, že kniha je napsaná z pohledu Rain. Od začátku knihy mi byli hlavní hrdinové (sourozenci) sympatičtí. Chtěla jsem jim hrozně pomoci, aby se z těch svých problémů a trablů dostali. Oceanova sebevražda byla síla. Matka byla opravdu divná. Myslím, že ve mně bude kniha ještě hodně dlouho bublat a žít. Dlouho jsem nečetla tak silnou knihu.

05.10.2011 5 z 5