LenZa28 LenZa28 komentáře u knih

Dopisy z ostrova Skye Dopisy z ostrova Skye Jessica Brockmole

Pro mě jsou Dopisy z ostrova Skye láskou na první přečtení. Přečetla jsem ji jedním dechem a četla ještě 2 týdny pořád dokola a i měsíc po přečtení na ni denně myslím :-) Je pravda, že kdyby nebylo podpisů tak by to patrně splývalo, ale mně to nevadilo. Líbilo se mi, jak se Dave vyvinul, vyzrál.. Kupuji ji všem kamarádkám k narozeninám, jsem okouzlena! za mě 5 *

Kurandera Kurandera Hernán Huarache Mamani

Co pamatuju, tak se mi líbí být ženou, ale po přečtení si připadám jak Bohyně :-)
Kniha se mi moc líbila (byť poslední pasáže už se mi četly hůře, zatím nevím proč..), nádherné prostředí, mé oblíbené téma.. Ráda si z knih vypisuju myšlenky, které mne zaujmou - tady bych pomalu přepisovala knihu. Zařadila bych ji jako povinnou četbu pro ženy, které nepřijímají své ženství..

09.03.2015 5 z 5

Světlonoška Světlonoška Terezie Theimerová

Moc krasná kniha.Děkuji! Jsem nadšená a hned kupuji 3ks pro kamarádky

24.08.2019 5 z 5

V Afghánistánu Bůh už jen pláče V Afghánistánu Bůh už jen pláče Síba Shakib

V Afganistánu Bůh už jen pláče a v Česku brečím já :-) Silný to příběh.. Ani nevěřím, že jsem to vydržela dočíst do konce, jak mi bušilo srdce. Doporučovala bych to jako povinnou četbu. Moc se mi líbily důležité mužské postavy - manžel, zeť, syn, šéf pašeráků, zobrazeni jako láskyplní a úctyhodní muži a to mne velmi překvapilo.. Silná kniha plná bolesti i mouder. Zcela souhlasím s Tomas1111

21.09.2014 5 z 5

Karmická sinusoida Karmická sinusoida Ester Davidová

Pro lidi, které tato tématika zajíma vřele doporučuji a souhlasím s předchozími komentáři. Za mne jen dodatek, že se v mém případě nejednalo o knihu ke kávě, jedná se o relativně náročné čtení - četla jsem ji nečekaně dlouho, denně po kouskách 2 měsíce a spousta příběhů se mne velmi dotka a mám je v hlavě i dávno poté, co jsem knížku zaklapla. Fascinující.

04.04.2020 5 z 5

Exkluzivně Exkluzivně Sandra Brown

Jedním dechem - pecka! Doporučuji

12.05.2020 5 z 5

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Překvapivě napínavé od prvních stránek. Super klasika SB

02.05.2020 5 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Přidávám se k názoru, že je kniha vleklá, ale po dvousté stránce už jsem ji hltala a mě tedy vrah velmi velmi překvapil! Nakonec se mi kniha moc libila. Hlavní hrdina Dent mě moc bavil.

29.02.2020 4 z 5

Hadí žena Hadí žena Hernán Huarache Mamani

Mám depku:-) moc doporučuji..

10.11.2015 5 z 5

Myšlenky srdce - poklad vnitřní moudrosti Myšlenky srdce - poklad vnitřní moudrosti Louise L. Hay

za mě: bomba! Listuju v ní denně.. V seznamu jsou uvedeny situace, člověk si nalistuje a zjistí, jak je všechno jednoduché. Doporučuju!!

26.07.2015 5 z 5

Mnich, který prodal své ferrari Mnich, který prodal své ferrari Robin S. Sharma

Četla jsem ji na nadšené doporučení kamarádky a za mne asi tak: kdyby byla první knihou tohoto žánru, co jsem četla, tak jsem asi nadšená.. Ale není a byť plná mouder, za mne už čtených v jiných knihách.. Jak přepsaná seminárka. Docela mi na chvilku znechutila toto téma jako takové. Souhlasím se Sláča.

28.05.2015 3 z 5

Brida Brida Paulo Coelho

myslim,ze Brida je ze vsech Coelhovych knih nejvic "omezena" skupine ctenaru. Poprve jsem byla nadsena, na podruhe po peti letech ji sotva otevrela a ted si me nasla v knihovne tak,ze mam podtrzene hromady myslenek. Brida opravdu musi prijit v pravy cas:-)

23.01.2015 5 z 5

Moc se mi kniha líbila, byť některé pasáže mi přišly zdlouhaé ale opravdu jsem se nasmála! :-)

26.12.2014 5 z 5

Sto roků samoty Sto roků samoty Gabriel García Márquez

Určitě hlubokomyslná kniha, dokonce mám i pocit že jsem tam našla jekési sdělení, ale pro mne teda - postavy mne iritovaly, že se nedokázaly poučit z vlastních chyb navzájem, pletly se mi, vadilo mi že spisovatel přeskakoval a tím že se pomalu všichni jmenovali stejně jsem se téměř co 30 stran zastavovala s "do kelu, to už jsem četla, ne?" No jak se začali mezi sebou pářit.. - za mne bohužel zklamání.. 3 hvězdičky za poslední stránku, konec velmi vydařený..

25.11.2014 3 z 5

Nevysvětlitelné záhady Nevysvětlitelné záhady Viktor Farkas

ne že by nebyla dobrá, to určitě je - nebo spíše byla no.. Věřím tomu že na svou dobu byla úžasná ale dneska už prostě není tak "nevysvětlitelná". Bohužel jsem porušila své pravidlo a ani z úcty k autorovi knihu nedočetla..

17.11.2014 2 z 5

Díky za vzpomínky Díky za vzpomínky Cecelia Ahern

Musím se přiznat že tato kniha mne po Péesku, Kdybys mě teď viděla a Vzpomínky na zítřek přišla slabší.. Pro mě "pán Bůh zaplať" za tatínka, ten to zachránil. Ani příběh/pointa mne nezaujal..

19.08.2014 3 z 5

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Vtipné, moudré, laskavé... Krásné! Mám ráda Ceceliiny dialogy, je opravdu vtipná a Ivana bych si přála taky:-) uryvek francouzského detektiva jsem četla několikrát po sobě a velmi se nasmála.

P.S. Milujem Ťa P.S. Milujem Ťa Cecelia Ahern

nikdy jsem u knížky tak nebulela a nikdy se tak nesmála nahlas!! Lituju že je film tak strašně odlišný, neb jsou "nečtenáři" ošizeni o krásný příběh! Při vzpomínce na akci " zlatý závěs" se směju ještě teď!

Za sny Za sny Karin Krajčo Babinská

Přečteno za dva večery na dovolené,kde jsem opravdu už po náročném roce s třemi dětmi potřebovala vypnout a kniha dokonale odpovídala mým potřebám - jednoduché čtení, žádné přemýšlení, kratší věty. Jednohubka. Za mě obsah i forma podprůměrné, ale dáchla jsem si u ní, takže děkuji :-)

23.08.2021 2 z 5

Modely lásky Modely lásky Barry Vissell